Stoma dobry wybór?

Jak dostać się na stomatologię, które uczelnie są najlepsze, ile muszę mieć punktów, jakie są zasady rekrutacji na studia medyczne. Wszystko co dotyczy stomatologii na studiach i w pracy zawodowej.
mikson
Posty: 17
Rejestracja: 10 kwie 2017, o 17:11

Re: Stoma dobry wybór?

Post autor: mikson »

Fakt inwestycje są ogromne ,ale NFZ z drugiej strony nie płaci jakoś bardzo mało więc po kilku latach rzetelnej pracy myślę że udało by ci się uzbierać na samodzielny gabinet.
_lek-dent_
Posty: 8
Rejestracja: 26 lip 2018, o 22:15

Re: Stoma dobry wybór?

Post autor: _lek-dent_ »

I chyba takiego rozwiązania będę szukać, w razie czego zawsze zostaje praca za granicą, dziękuję bardzo za pomoc &#128522
masza19876

Re: Stoma dobry wybór?

Post autor: masza19876 »

Jak dla mnie idealny kierunek przede wszystkim bardzo przyszłościowy. Na pewno nie jest lekko ale dla chcącego nic trudnego jak potrzebujecie dobre materiały do podszkolenia się to polecam materiały z [mod] bardzo fajnie opracowane.
_lek-dent_
Posty: 8
Rejestracja: 26 lip 2018, o 22:15

Re: Stoma dobry wybór?

Post autor: _lek-dent_ »

Mam do Was jeszcze jedno pytanie. Czy uważacie że rynek jest przesycony stomatologami? Z jednej strony gabinetów jest sporo ale z drugiej ciężko umówić sie do kogokolwiek z dnia na dzień i wydaje mi sie ze jednak stoma rozwija sie dosc dynamicznie ale nie mam żadnych informacji z pierwszej ręki". Może ktoś z Was jest lepiej zorientowany i bedzie w stanie powiedzieć jak to wygląda i jakie są prognozy dla tego zawodu?
_lek-dent_
Posty: 8
Rejestracja: 26 lip 2018, o 22:15

Re: Stoma dobry wybór?

Post autor: _lek-dent_ »

I czyi ktoś wie czy ewentualnie mogłabym przenieść się ze stomy na lekarski na UMedzie w Łodzi bez straty roku?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości