Maść na trądzik różowaty

Jak utrzymać zdrową skórę, jak pielęgnować, czego unikać. Badania struktury i funkcje skóry, schorzenia skóry, paznokci i włosów.
kasiaxt1
Posty: 21
Rejestracja: 11 maja 2018, o 10:33

Re: Maść na trądzik różowaty

Post autor: kasiaxt1 »

Ja ostatnio byłam u dermatologa i polecił mi używać skinoren krem. Dobre opinie czytałam, mam nadzieję że pomoże
kasiaxt1
Posty: 21
Rejestracja: 11 maja 2018, o 10:33

Re: Maść na trądzik różowaty

Post autor: kasiaxt1 »

Polecam jeszcze bioderma sebium Hydra
Parynia259
Posty: 1
Rejestracja: 22 lip 2018, o 20:47

Re: Maść na trądzik różowaty

Post autor: Parynia259 »

Widzę, że dziewczyny już pisały ale w sumie u mnie też dobrze sprawdza się cetaphil, szczególnie krem cetaphil da ultra, świetnie potrafi nawilżyć do tego chroni i łagodzi skórę, daje radę też jako krem pod makijaż.
Cocaj
Posty: 3
Rejestracja: 25 lip 2018, o 12:57

Re: Maść na trądzik różowaty

Post autor: Cocaj »

Ja męczę się z trądzikiem różowatym od 25. roku życia Próbowałam wszystkie popularne silne leki, jednak po jakimś czasie z nich zrezygnowałam, bo skutki uboczne były dla mnie nie do zniesienia Od kilku tygodni zaczęłam stosować delikatny krem Acnerose. Co prawda efekty nie są spektakularne, ale jest lepiej.
malwa0
Posty: 2
Rejestracja: 21 maja 2018, o 10:52

Re: Maść na trądzik różowaty

Post autor: malwa0 »

Myślę że najlepiej się wybrać do dermatologa, ja borykam się z trądzikiem ale nie mam takiego, póki co używam kremu Calluna Medica i jeszcze wypróbuję maseczki z tej serii. Z kremu jestem zadowolona, trądzik jakby się pomniejszał, nie ma nowych wyprysków. Mi go poleciła znajoma z pracy, Więc jak na razie zostaje przy nim. Nie wiem czy zadziała na trądzik różowaty ale może warto wypróbować.
Chia
Posty: 4
Rejestracja: 30 lip 2018, o 08:39

Re: Maść na trądzik różowaty

Post autor: Chia »

A Acnerose jest, z tego, co słyszałam produktem naturalnym, tak?
MartaGda
Posty: 2
Rejestracja: 1 sie 2018, o 14:34

Re: Maść na trądzik różowaty

Post autor: MartaGda »

Ja na trądzik różowaty brałam aknerose (akneroze? acnerose? Nie chce mi sie googlować P) albo coś takiego. W każdym razie to było taki czteroskładnikowy zestaw na różne pory dnia ktore trzeba było stosować regularnie. Pamietam, że to był bardzo przyjemny krem na trądzik różowaty, taki naturalny i bardzo fajnie działający na skórę.
Latinw
Posty: 4
Rejestracja: 2 sie 2018, o 09:29

Re: Maść na trądzik różowaty

Post autor: Latinw »

MartaGda, a jak to wychodziło cenowo? pewnie dosyć drogie było, co? właśnie szukam czegoś dla siebie
MartaGda
Posty: 2
Rejestracja: 1 sie 2018, o 14:34

Re: Maść na trądzik różowaty

Post autor: MartaGda »

To zalezy co rozumiesz przez drogo. Wszystkie cztery preparaty kosztuja ok 250 zł, wiec dla jednych to bedzie duzo, dla innych nie. Prawda jest jednak taka, ze przy leczeniu tradziku różowatego trzeba sie troche wykosztowac na krem jezeli chce sie cos rzeczywiscie dobrego
helcia_pelcia
Posty: 1
Rejestracja: 8 sie 2018, o 09:12

Re: Maść na trądzik różowaty

Post autor: helcia_pelcia »

Noo wiadomo, ja sama na trądzik różowaty leczyłam się 5 lat. W końcu po Acnerose wszystko ustało i jak na razie mam spokój. Żeby się tylko nie wróciło.
Nata_lee
Posty: 1
Rejestracja: 8 sie 2018, o 20:56

Re: Maść na trądzik różowaty

Post autor: Nata_lee »

Ja męczę się z trądzikiem różowatym od 25. roku życia Próbowałam wszystkie popularne silne leki, jednak po jakimś czasie z nich zrezygnowałam, bo skutki uboczne były dla mnie nie do zniesienia Od kilku tygodni zaczęłam stosować delikatny krem Acnerose. Co prawda efekty nie są spektakularne, ale jest lepiej.
Miałam ten samy problem , pomógł mi kosmetolog Pani Natalia [mod], polecam . Wszystkie objawy minęły.
kasiakow
Posty: 4
Rejestracja: 21 sie 2018, o 15:30

Re: Maść na trądzik różowaty

Post autor: kasiakow »

Kosmetyki i pielęgnacja to nie wszystko! Aby zaleczyć objawy różowatego trzeba naprawdę mocno się postarać, to droga przez wiele wyrzeczeń, rezygnacji z pewnych produktów i zmiany swojego stylu życia! Nie ma miejsc na alkohol i ostre potrawy, trzeba ograniczyć nabiał i węglowodany. Kosmetyki - owszem ale nie polegajcie tylko na nich. ja mam już prawie 40 lat, trądzik zaatakował nie niespodziewanie, kosmetyki podsunęła mi moja kuzynka (TR jest u nas rodzinny) powiedziała, że trądzik traktować należy WYŁĄCZNIE naturalnymi kosmetykami. Akneroze jest tym bardziej fajne, bo zapewnia pielęgnację od rana do wieczora.
pola25
Posty: 2
Rejestracja: 1 wrz 2018, o 22:31

Re: Maść na trądzik różowaty

Post autor: pola25 »

wiem, że moja siostra na swoje blizny i przebarwienia potrądzikowe stosowała olejek bio oil. była mile zaskoczona, bo zaczął jej powracać dawny koloryt skóry, a blizny stawały się bledsze. olejek nie jest drogi więc warto spróbować na przebarwienia.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość