Rekrutacja Czy na studia biorą pod uwagę tylko określone przez uczelnię przedmioty

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
Okamii98
Posty: 8
Rejestracja: 21 sie 2018, o 20:12

Rekrutacja Czy na studia biorą pod uwagę tylko określone przez uczelnię przedmioty

Post autor: Okamii98 »

Jestem tu nowa i nie za bardzo wiem czy wybrałam dobrą zakładkę, dział forum jeśli nie, to najmocniej przepraszam. Męczy mnie pewna sprawa, której nigdzie nie mogę znaleźć na internecie odnośnie rekrutacji. Czy na studia biorą pod uwagę tylko te określone przez nich przedmioty? Jeśli za rok będę startować na fizjoterapie np w Gdańsku na GUM, to nikt nie będzie patrzeć na mój nieszczęsny Polski? xd Wyłącznie na Biologie i chemie? Miałabym szanse się dostać z słabo dość napisaną podstawą, ale Biologia i chemia na rozszerzeniu wysoko? Pytam bo w tym roku nie chciałam podchodzić do rekrutacji. Potrzebuje zrobić rok przerwy
mcdreamy69
Posty: 27
Rejestracja: 15 wrz 2016, o 21:10

Re: Rekrutacja Czy na studia biorą pod uwagę tylko określone przez uczelnię przedmioty

Post autor: mcdreamy69 »

Jak w rekrutacji jest określone, że interesują ich wyniki z biologii i chemii, to choćbyś miała 31% z polskiego, czy nawet 99%, ich to nie będzie obchodziło. TYLKO biologia i chemia.
Okamii98
Posty: 8
Rejestracja: 21 sie 2018, o 20:12

Re: Rekrutacja Czy na studia biorą pod uwagę tylko określone przez uczelnię przedmioty

Post autor: Okamii98 »

Dzięki bardzo. Kolega zasiał we niepewność bo niby jeśli ktoś ma wynik taki sam jak Twój, to patrzą na podstawowe przedmioty i ten kto ma lepiej napisane jest przyjęty
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Rekrutacja Czy na studia biorą pod uwagę tylko określone przez uczelnię przedmioty

Post autor: Mårran »

Czasem patrzą na coś w tym stylu, na lekarskim np na wynik z biologii. Nie wiem, jak z fizjoterapią
Pani Buka
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości