poprawa matury 2019- stara podstawa

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
fenytoina
Posty: 141
Rejestracja: 10 gru 2017, o 09:05

Re: poprawa matury 2019- stara podstawa

Post autor: fenytoina »

Wow, to szacun :O a co toba kierowalo, zeby isc na lek-dent, jesli mozna wiedziec? bo jednak osoby, ktore ida na takie studia nieco pozniej niz chwile po maturze, maja jakas konkretna motywacje?
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: poprawa matury 2019- stara podstawa

Post autor: Mårran »

Pewnie $$$
Pani Buka
James Bond
Posty: 394
Rejestracja: 28 gru 2017, o 08:34

Re: poprawa matury 2019- stara podstawa

Post autor: James Bond »

Smutne, że teraz wszyscy w hajs patrzą, nic więcej po za hajsem. Biedni są Ci, którzy mają te pieniądze.
_włóczykij
Posty: 1578
Rejestracja: 8 kwie 2011, o 21:18

Re: poprawa matury 2019- stara podstawa

Post autor: _włóczykij »

Mozna patrzec i na to i na to. Ale raczej nikt nie patrzy na kase w tym wieku. a jesli nawet, to co w tym zlego? to jego zycie. Nikt nie wie ile dane mu bedzie przezyc czy 60, czy 70 a moze 90 lat
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: poprawa matury 2019- stara podstawa

Post autor: Mårran »

Śmieszy mnie to podejście jak chcesz hajsu, to znaczy, że chcesz TYLKO HAJSU I NIE MASZ POWOŁANIAoneone
Za powołanie rodzinę wyżywisz? Zresztą kurde bele co to ma być, w każdym zawodzie chce się dobrze zarabiać, a w medycznych NIE WOLNO, BO POWOŁANIE?
Ci, co poszli na medkę dla zdobycia zawodu, hajsu, prestiżu, whatever, będą mieli łatwiej na nudnych i beznadziejnych pierwszych latach studiów niż ci, co to chcą być Hałsami.
Pani Buka
fenytoina
Posty: 141
Rejestracja: 10 gru 2017, o 09:05

Re: poprawa matury 2019- stara podstawa

Post autor: fenytoina »

Amani pisze:
4 wrz 2018, o 15:23
_w&#x142&#xF3czykij pisze:
4 wrz 2018, o 14:40
Tym bardziej, ze mnie interesowala glownie zawsze chirurgia, a na to juz byloby za pozno. Wiec, juz zostaje w piel.
To mogę powiedzieć, że ja zaczęłam lek-dent w wieku 29 lat a nadal myślę o chirurgii szczękowo-twarzowej, jakby była taka możliwość jeszce póżniej niż ty a też długa droga. Mimo to czuję się staro na roku.
Amani ponawiam pytanie, bo zaraz sie zgubi.
Co toba kierowalo, zeby isc na lek-dent? Pytam, bo jestem w podobnej sytuacji, lekdent nie tak zaraz po maturze, tylko jednak kilka lat pozniej, i juz nie wiem, co mam odpowiadac na kolejne zwariowalas? jak ty to sobie wyobrazasz w TYM wieku

Co do reszty dyskusji to nie oszukujmy sie - pojscie na dane studia kierujac sie TYLKO powolaniem to gruba pomylka. Wiem co mowie.
Amani
Posty: 485
Rejestracja: 3 lis 2011, o 19:11

Re: poprawa matury 2019- stara podstawa

Post autor: Amani »

Wybrałam lek-dent, bo miałam trudna wadę szkieletową (retrogenia, laterogenia) i kilka lat leczyłam się ortodontycznie, a sam aparat nie wystarczył, więc byłam operowana. W tamtym czasie czytałam wszystko co związane z takimi operacjami, ciekawiło mnie to zwłaszcza, że byłam przed operacja, więc stwierdziłam, że to jest interesujące taka chirurgia ortognatyczna Tak padło na lek-dent. Mi też się dwa razy pytali, czy mnie to interesuje, bo jak się tak późno idzie to ludzie się dziwią.
A ty jesteś na stomie też?
Lekarsko-dentystyczny Uniwersytet Medyczny w Poznaniu
Amani
Posty: 485
Rejestracja: 3 lis 2011, o 19:11

Re: poprawa matury 2019- stara podstawa

Post autor: Amani »

James Bond pisze:
4 wrz 2018, o 20:02
Smutne, że teraz wszyscy w hajs patrzą, nic więcej po za hajsem. Biedni są Ci, którzy mają te pieniądze.
Znalazł się ten co chciał na lekarski z powołania. Śmiać mi sie chce, że osoba mająca 25 lat, facet nie wie jeszcze, że pieniądzę też są ważne. Kilka razy podchodzi do matury a uzyskiwał wyniki rzędu 40% czy nawet mniej a myślał o CMUJ.
Lekarsko-dentystyczny Uniwersytet Medyczny w Poznaniu
fenytoina
Posty: 141
Rejestracja: 10 gru 2017, o 09:05

Re: poprawa matury 2019- stara podstawa

Post autor: fenytoina »

Amani pisze:
7 wrz 2018, o 09:49
A ty jesteś na stomie też?
Teraz idę na pierwszy rok, to będą moje drugie studia. Ciekawa historia! Szacun, mało kto ma tyle samozaparcia, żeby w okolicach trzydziestki iść na takie wymagające studia. Ale powód legitny, to ci trzeba przyznać
Eskandinabya
Posty: 3
Rejestracja: 9 wrz 2018, o 12:01

Re: poprawa matury 2019- stara podstawa

Post autor: Eskandinabya »

Cześć wszystkim. Widzę, że jest nas trochę.
Ja też postanowiłam poprawić maturę (biologia i chemia) w 2019r Jestem z rocznika 94. Moim celem jest lek na ŚUM, bo mieszkam w Katowicach.
Dołączam do Was, bo myślę, że poziom motywacji będzie rósł proporcjonalnie do ilości staruszków w tym wątku
Awatar użytkownika
Bumkot
Posty: 117
Rejestracja: 15 mar 2014, o 19:26

Re: poprawa matury 2019- stara podstawa

Post autor: Bumkot »

jesteśmy młodzi i ambitni
Cel -> lek
poointhejar
Posty: 110
Rejestracja: 16 maja 2018, o 23:28

Re: poprawa matury 2019- stara podstawa

Post autor: poointhejar »

Eskandinabya pisze:
9 wrz 2018, o 12:23
Cześć wszystkim. Widzę, że jest nas trochę.
Ja też postanowiłam poprawić maturę (biologia i chemia) w 2019r Jestem z rocznika 94. Moim celem jest lek na ŚUM, bo mieszkam w Katowicach.
Dołączam do Was, bo myślę, że poziom motywacji będzie rósł proporcjonalnie do ilości staruszków w tym wątku
Czesc ja tez iestem 94. Co robilas wczesniej i ktory raz bedziesz pisac? Jesli to nie tajemnica
James Bond
Posty: 394
Rejestracja: 28 gru 2017, o 08:34

Re: poprawa matury 2019- stara podstawa

Post autor: James Bond »

Serio tyle staruchów pisze w przyszłym roku? Szoook o.O
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości