Wyprawka na medycyne

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
dmnunited
Posty: 1433
Rejestracja: 31 mar 2013, o 22:31

Re: Wyprawka na medycyne

Post autor: dmnunited »

A co myślicie o OUN Gołąba na stome?

Awatar użytkownika
dmnunited
Posty: 1433
Rejestracja: 31 mar 2013, o 22:31

Re: Wyprawka na medycyne

Post autor: dmnunited »

Czy byłby ktoś łaskaw napisać, z jakich książek warto korzystać na I roku lek-dentu? Z anatomii posiadam Skawiny, Pituchowa, atlas do glowy i szyi Nettera oraz Lasińskiego + atlas McMinna, histologia Sawicki i Zabel, embrio - Bartel, do biologii/ekologii mam Kurnatowska, ale nie wiem czy ona obowiązuje w Wwa.
Czy ktoś może ocenić czy te książki są dobrym wyborem z poszczególnych przedmiotów? W co jeszcze sie wyposażyć?

metioninka
Posty: 131
Rejestracja: 28 cze 2013, o 20:46

Re: Wyprawka na medycyne

Post autor: metioninka »

ja mam pytanie jaki atlas kupic? i czy lacinski czy angielski?
cro+
Posty: 25
Rejestracja: 28 cze 2013, o 18:28

Re: Wyprawka na medycyne

Post autor: cro+ »

Do anatomii przyda się jeszcze Gołąb - oun, Dobaczewska - oun skrypt (obowiązkowo?) i może Łasiński anatomia głowy dla stomatologów atlas do wyboru, McMinn jest ok ale z ilustrowanego atlasu Sobotty też da się uczyć (mianownictwo najlepiej łacińskie). Histo - najnowszy Sawicki, Kmieć - cytofizjologia zęba i jamy ustnej oraz embriologia ale obowiązuje Embriologia i wady wrodzone - Moore (wybrane 5 czy 7 działów). Do biologii nic nie jest potrzebne oprócz ćwiczeń ze skrypciarni.
maciej_pzn
Posty: 1
Rejestracja: 12 wrz 2018, o 12:49

Re: Wyprawka na medycyne

Post autor: maciej_pzn »

Pełną wyprawkę na kierunek medyczny możecie kupić w sklepie medycznym [mod].
Ja kupiłam tam pełne wyposażenie i nie murze biegać i szukać po sklepach każdej rzeczy osobno. Może akurat komuś się przyda. Studenci medycyny łączmy się
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości