Dobry dentysta chirurg w Krakowie - ósemki

Wszyscy o wszystkim ;) Nie bój się zadawać ważnych pytań i spróbuj swoich sił w luźnej rozmowie na każdy temat :P
poldek734

Dobry dentysta chirurg w Krakowie - ósemki

Post autor: poldek734 » 9 maja 2018, o 13:30

Nie lubie chodzić do dentysty i przewaznie tego unikam. Dbam o zęby wiec nie mam ubytków i nie bolą mnie. Ale wyrosły mi ósemki i zaczeła sie zabawa. Czytałem żę jak nie bolą to nie trzeba ich usuwać. Ale niestety zaczeły boleć… Bardzo mi zalezy na dobrym dentyście który po pierwsze usunie je bezbolesnie, po drugie załatwi to szybko a po trzecie daruje sobie złośliwe komentarze że dorosły facet a sie boi. Moja sprawa, mój strach. Czy znacie kogoś miłego i kompetentnego jednoczesnie?

tapuzim

Re: Dobry dentysta chirurg w Krakowie - ósemki

Post autor: tapuzim » 10 maja 2018, o 11:43

Ja mam zęby mądrosci, bolało wyrzynanie ale konsultowałam sie z dentystka i nie było wskazania do usunięcia. Wyrzneły sie, uspokoiły i sobie rosną jak normalne trzonowe. Więc sprawa jeszcze nie jest przesądzona. Może sie okazać że nie trzeba usuwać

fullmetaljacket

Re: Dobry dentysta chirurg w Krakowie - ósemki

Post autor: fullmetaljacket » 12 wrz 2018, o 14:27

Możesz skonsultować się na z [mod]. To dobry dentysta z którego korzystam od dawna. Akurat nie miałem w swoim życiu doświadczenia z chirurgią stomatologiczną natomiast opieka pacjenta jest odczuwalna i myślę, że możesz śmiało pytać o wszelkie informacje.

ODPOWIEDZ