Gdański Uniwersytet Medyczny

Pomoc w przygotowaniu do matury ze wszystkich przedmiotów i zakresów. Najnowsze arkusze i klucze do matur. Wzajemna pomoc w nauce.
Okamii98
Posty: 8
Rejestracja: 21 sie 2018, o 20:12

Gdański Uniwersytet Medyczny

Post autor: Okamii98 »

Cześć, robię sobie przerwę po maturze. Za rok chce zdawać na fizjoterapie na tej uczelni. Biologia zdania na 80%, angielski rozszerzony też. Nie chodzi o to, że się chwale tylko co w sytuacji gdy ktoś będzie miał taki sam wynik? Słyszałam, że patrzą wtedy na polski albo angielski podstawowy. Któraś z podstaw bynajmniej, ale na stronie uczelni nic takiego nie mogę znaleźć. Może ktoś się orientuje jak to jest? Jak biorą pod uwagi Polski, to lipa. Każdy mnie pobije i się nie dostanę bo mam 40% jedynie / Dlatego pytam bo nie wiem czy poprawiać i w sumie, jak myślicie dostałabym się bez poprawiania tego nieszczęsnego Polaka?
Dzięki z góry
Adenina_ina
Posty: 45
Rejestracja: 1 lut 2018, o 09:56

Re: Gdański Uniwersytet Medyczny

Post autor: Adenina_ina »

Spójrz na listy, wyglada na to, ze biorą biologię, zreszta przy dwóch 80 i tak nie ma co się martwić.
Okamii98
Posty: 8
Rejestracja: 21 sie 2018, o 20:12

Re: Gdański Uniwersytet Medyczny

Post autor: Okamii98 »

Tak, wiem jakie przedmioty są wyszczególnione. Między innymi biologia i angielski rozszerzony, ale domyślam się, że większość będzie miało takie wyniki jak ja albo wyższe i będzie duża konkurencja i słyszałam, że w takiej sytuacji patrzą kto ma lepiej podstawowy Polski
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości