KOREPETYCJE BIOLOGIA, CHEMIA WARSZAWA

Oferty korepetycji, korków z każdego przedmiotu. Kursy maturalne, kursy przygotowujące do matury, kursy przygotowawcze na medycynę, farmację, stomatologię
Regulamin forum
Zapraszamy wszystkich do przeglądania ofert korepetycji, z każdego przedmiotu, na stronie: http://www.korepetycje.biolog.pl"
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów

KOREPETYCJE BIOLOGIA, CHEMIA WARSZAWA

Post autor: Medycyna Lwów » 6 cze 2012, o 21:21

Student 6 roku medycyny udzieli korepetycji z biologii lub chemii w zakresie podstawowym lub rozszerzonym - w szczególności osobom przygotowującym się do matury lub egzaminu wstępnych na medycynę. Przygotowuje też uczniów do Olimpiady Biologicznej (w tym pomoc przy pracy badawczej).
O mnie:
- Laureat Olimpiady Biologicznej, dwukrotny finalista Olimpiady Wiedzy Ekologicznej, laureat wielu ogólnopolskich i regionalnych konkursów chemicznych
- 5 lat udzielania korepetycji z bardzo dobrymi rezultatami w postaci wysokich (>90%) wyników matur (okupionymi ciężką praca moją i moich uczniów)
- bardzo dużo, często unikalnych materiałów, autorskich testów, sprawdzianów itp.
- własne opracowania maturalne wybranych najtrudniejszych zagadnień z biologii i chemii
- korepetycji udzielam w domu ucznia, wymagam sumienności i solidności
Cena za godzinę zegarową: 40 zł (przygotowanie do OB: 50 zł)
Polecam.
Kontakt - PW

suzi098

Re: KOREPETYCJE BIOLOGIA, CHEMIA WARSZAWA

Post autor: suzi098 » 26 wrz 2018, o 10:20

Jestem zainteresowany korepetycji z biologii dla córki z klasy 3 gimnazjum-przygotowaniem jej do konkursów kuratoryjny ch. Bardzo proszę o pilny kontakt.

ODPOWIEDZ