Czy na takiej Diecie schudnę?

Problemy odchudzania oraz utrzymywania odpowiedniej wagi ciała. Sprawdź jak być FIT, co jeść a czego unikać, jak dobierać dietę.
rutkaf
Posty: 1
Rejestracja: 5 cze 2018, o 08:54

Czy na takiej Diecie schudnę?

Post autor: rutkaf »

Jak bym zamiast słodyczy Chipsów i innych fast foodów
Jadłbym Owoce, Warzywa Chrupkie Pieczywo, czy Wafle tortowe
-Oczywiscie + Cwiczenia - to Dobra dieta?
Natka03
Posty: 4
Rejestracja: 5 wrz 2018, o 09:09

Re: Czy na takiej Diecie schudnę?

Post autor: Natka03 »

a nie lepiej sobie troszkę poćwiczyć z rana każdego dnia, zamiast autobusu - więcej spaceru, z psem wieczorem pobiegać, wyrzucić słodycze z jadłospisu co prawda też trzeba, pić wodę, nosić trochę bakalii ze sobą na sytuacje podbramkowe i efekt murowany.
Jela

Re: Czy na takiej Diecie schudnę?

Post autor: Jela »

ja myślę, że to się tak nie da powiedzieć. na każdego działa coś innego. Nie tylko myśl o tym, zeby schudnąć ale żeby też ta dieta wpływała dobrze na Twój organizm i twoje samopoczucie. Ja np. diet nie stosuje, za bardzo lubię chyba jeść ale za to używam plasterki sliminazer i one pomagają mi chudnąć. Gdybyś chciała coś więcej na ten temat to zajrzyj na strone [mod] tam jest to szczegółowo opisane
panna73
Posty: 1
Rejestracja: 8 paź 2018, o 10:17

Re: Czy na takiej Diecie schudnę?

Post autor: panna73 »

Ja korzystałem z kateringów dietetycznych takich jak [mod] przywozili mi cały zestaw do domu a wcześniej byłem u dietetyka aby wyliczył mi zapotrzebowanie kaloryczne. Dzięki temu schudłem bo jadłem mniej kalorii niż mój organizm potrzebował. Oczywiście z umiarem.
Awatar użytkownika
Arthass
Posty: 24
Rejestracja: 29 gru 2017, o 06:54

Re: Czy na takiej Diecie schudnę?

Post autor: Arthass »

Nie chudnie się na diecie, tylko na deficycie energetycznym. Magiczne diety obiecujące duży spadek masy ciała w ciągu kilku tygodni czy dni, bazują na obniżeniu masy wodnej ( aka odwodnieniu ) organizmu.

Podstawowa zasada to nie łączyć spożycia dużej ilości tłuszczu z dużą ilością węglowodanów. Podobne efekty uzyska się na diecie wysokowęglowodanowej i niskotłuszczowej co na wysokotłuszczowej i niskowęglowodanowej.
Awatar użytkownika
Arthass
Posty: 24
Rejestracja: 29 gru 2017, o 06:54

Re: Czy na takiej Diecie schudnę?

Post autor: Arthass »

rutkaf pisze:
5 cze 2018, o 08:59
Jak bym zamiast słodyczy Chipsów i innych fast foodów
Jadłbym Owoce, Warzywa Chrupkie Pieczywo, czy Wafle tortowe
-Oczywiscie + Cwiczenia - to Dobra dieta?
Problem z takimi dietami to podaż wszystkich niezbędnych wartości odżywczych ( witamin, minerałów, tłuszczy NNKT, aminokwasów ). Owoce to w porywach 2 witaminy, warzywa to już większe bogactwo wartości odżywczych, wafle tortowe to w zasadzie czysta skrobia ( cukier ), chrupkie pieczywo podobnie. Może i schudniesz, ale przy okazji doprowadzisz do niedoborów ww mikroelementów. Nie będzie to zdrowe. Takie diety odchudzające na własną rękę robią więcej szkody niż pożytku. Kompetentny dietetyk pozwoli uniknąć niedoborów.
marikakosa
Posty: 8
Rejestracja: 2 sty 2019, o 18:56

Re: Czy na takiej Diecie schudnę?

Post autor: marikakosa »

Magiczne diety tutaj raczej nie pomogązalecam wizytę u dobrego dietetyka. Konsultacja trwa maksimum godzinę, a przez ten czas dowiesz się wszystkiego o swoim organizmie. Mogę Ci podsunąć dobrą placówkę. Zadzwoń a dowiesz się wszystkiego i z pewnością wizyta będzie przebiegała profesjonalnie. Mają dobre opinie w całym kraju.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość