Biolchem czy technikum?

Masz problem z biologią na lekcjach? Czegoś nie rozumiesz? Potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu zadań? Napisz o tym na forum!
Tamaraxox313
Posty: 6
Rejestracja: 11 paź 2018, o 15:19

Biolchem czy technikum?

Post autor: Tamaraxox313 »

Witam, jestem obecnie w technikum, ale okazało się, że przedmioty zawodowe to totalnie nie to co chcę robić w życiu. Zawsze lubiłam uczyć się biologii i chemii,a od kilku miesięcy ciagle chodzi mi po głowie chęć zostania lekarzem, bez przerwy o tym myślę, lubię czytać o chorobach, uczyć się anatomii i rozmawiać z ludźmi. Tylko problem jest taki że w technikum już się zaaklimatyzowałam, mam świetną klasę, jest tak sympatycznie i wesoło, boję się, że w nowej szkole się nie odnajdę. Bo mimo wszystko zależy mi na kontaktach towarzyskich, w końcu nie samą nauką człowiek żyje.Więc chciałam prosić o poradę. Czy według was mogę nauczyć się sama w 4 lata biologii chemii i fizyki tak, aby dostać się na medycyne czy przenieść się do biolchemu?
Paviss
Posty: 17
Rejestracja: 5 lis 2018, o 15:02

Re: Biolchem czy technikum?

Post autor: Paviss »

W biolchemie będzie Ci po prostu łatwiej. W której jesteś klasie? W nowej klasie też mogą być super osoby, z którymi się zaprzyjaźnisz.

Moim zdaniem powinnaś pomyśleć nad przeniesieniem się, bo samemu bardzo trudno jest się przygotować, zwłaszcza pod medycynę.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości