Poprawa matury w rok!

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
Awatar użytkownika
Karol_
Posty: 2
Rejestracja: 25 wrz 2018, o 07:27

Poprawa matury w rok!

Post autor: Karol_ »

Jak co roku próby dostania się na medycynę związane są z olbrzymią konkurencją. Dostaje się na nie niestety tylko mały ułamek osób, które składają papiery.

Co zrobić gdy się nie udało? Pozwól, że jako doświadczony zdawacz matury, pokrzepię Cię Poprawa matury w rok i dostanie się na wymarzone studia, to co prawda bardzo duże wyzwanie, ale wciąż możliwe!

Zapraszam Cię do zapoznania się z napisanym przeze mnie na ten temat artykułem, w którym dzielę się nieco moją historią i podpowiadam, jak zabrać się za rok przygotowań do ostatecznej walki z maturą!

[mod]

Pozdrawiam,
Karol
fenytoina
Posty: 141
Rejestracja: 10 gru 2017, o 09:05

Re: Poprawa matury w rok!

Post autor: fenytoina »

jakie studia skończyłeś, zanim poszedłeś na lekarski? z niezdrowej ciekawości pytam

Artykuł o efektywnej nauce całkiem przystępnie napisany!
Awatar użytkownika
Karol_
Posty: 2
Rejestracja: 25 wrz 2018, o 07:27

Re: Poprawa matury w rok!

Post autor: Karol_ »

Dzięki za dobre słowo! Nic tak nie motywuje do działania jak pozytywny odbiór -)

Całe pięć lat na chemii

Widzę, że mój link został skasowany przez moderatora a zatem dla wszystkich, którzy chcą dotrzeć do mojego artykułu o którym wspominam w pierwszym poście.
Paviss
Posty: 17
Rejestracja: 5 lis 2018, o 15:02

Re: Poprawa matury w rok!

Post autor: Paviss »

Szkoda, że został skasowany.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości