Praca w Niemczech dla lekarzy i absolwentów medycyny

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
kontaktinternational
Posty: 1
Rejestracja: 20 gru 2010, o 10:21

Praca w Niemczech dla lekarzy i absolwentów medycyny

Post autor: kontaktinternational »

KONTAKT International Recruitment Agency
35-069 Rzeszów ul. Chodkiewicza 7
Numer Certyfikatu Ministerstwa Gospodarki i Pracy: 1002/1b

poszukuje:
LEKARZY
DO PRACY W KLINIKACH W NIEMCZECH
Miejsce pracy: Niemcy
Region: posiadamy oferty w różnych miastach
Opis stanowiska:
praca w zawodzie lekarza, poszukujemy lekarzy bez specjalizacji oraz m.in. lekarzy następujących specjalizacji: anestezjolog, choroby wewnętrzne, neurolog, pediatra, ginekolog, ginekolog-położnik, kardiolog, radiolog, chirurg, ortopeda i inne)
Wymagania:
wykształcenie medyczne/LEP
certyfikat znajomości języka niemieckiego na poziomie B2, w przypadku psychiatry C1 (egzamin zdany w Goethe Institut – może być w Polsce) – warunek konieczny
Oferujemy:
umowa o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym)
dla lekarzy bez specjalizacji możliwość dalszego kształcenia w wybranej specjalizacji w najnowocześniejszych klinikach (lekarze z ukończoną specjalizacją w Niemczech mają prawo wykonywania zawodu w większości krajów na świecie)
pełny wymiar czasu pracy plus możliwe dodatkowe dyżury, również w weekendy
zarobki: jako lekarz asystent bez specjalizacji 35 000 - 40 000 euro brutto/rok, dla lekarzy ze specjalizacją 50.000 - 80.000 euro/rok brutto (za 40-sto godzinny tydzień pracy), dodatkowe godziny i dyżury wynagradzane dodatkowo
pomoc w znalezieniu zakwaterowania (w niektórych klinikach bezpłatne pokoje mieszkalne)

Oferty (CV) proszę przesyłać na adres e-mail
z dopiskiem: LEKARZE W NIEMCZECH
Termin składania dokumentów: grudzień 2010 - maj 2011

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, przez KONTAKT International z siedzibą w Rzeszowie, w celu realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. 97.133.883)”.


ABSOLWENTÓW MEDYCYNY (wymagany ukończony staż i LEP)
DO PRACY W KLINIKACH W NIEMCZECH
Miejsce pracy: Niemcy
Region: posiadamy oferty w różnych miastach
Opis stanowiska:
• praca na stanowisku asystenta lekarza z możliwością dalszego kształcenia w wybranej specjalizacji
Wymagania:
• ukończone studia medyczne (ukończony staż i LEP) przerwa czasowa od daty zdania LEP-u nie może być dłuższa niż 9 miesięcy
• certyfikat znajomości języka niemieckiego na poziomie B2 (egzamin zdany w Goethe Institut – może być w Polsce) – warunek konieczny
Oferujemy:
• umowa o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym)
• możliwość dalszego kształcenia w wybranej specjalizacji w najnowocześniejszych klinikach (lekarze z ukończoną specjalizacją w Niemczech mają prawo wykonywania zawodu w większości krajów na świecie)
• pełny wymiar czasu pracy plus możliwe dodatkowe dyżury, również w weekendy
• zarobki: 35 000 - 40 000 euro brutto/rok
• pomoc w znalezieniu zakwaterowania (w niektórych klinikach bezpłatne pokoje mieszkalne)

Oferty (CV) proszę przesyłać na adres e-mail
z dopiskiem: LEKARZE W NIEMCZECH
Termin składania dokumentów: grudzień 2010-maj 2011

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, przez KONTAKT International z siedzibą w Rzeszowie, w celu realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. 97.133.883)”.
Awatar użytkownika
Dohtor
Posty: 21
Rejestracja: 21 sie 2010, o 15:05

Re: Praca w Niemczech dla lekarzy i absolwentów medycyny

Post autor: Dohtor »

eee lekarzy to tu mało, więcej studentów
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Praca w Niemczech dla lekarzy i absolwentów medycyny

Post autor: Medycyna Lwów »

no ale studenci znają często wielu dopiero-co lekarzy więc mogą przekazać teoretycznie ]
miki789

Re: Praca w Niemczech dla lekarzy i absolwentów medycyny

Post autor: miki789 »

Jeżeli mówisz po niemiecku na poziomie B2 to od ręki cię przeniosą za granicę w [mod]. Zero formalności. Jestem ratownikiem medycznym i nauka niemieckiego przez kilka lat to było najlepsze, co mnie spotkało. Pojechałem na początku próbę zrobiłem i tak już zostałem. Polecam ci pośredników, bo firma rodzinna, naprawdę się przykładają i jest profesjonalna obsługa. Bardzo dużo ludzi mają, aż sam się zaskoczyłem, ilu młodych lekarzy ucieka z kraju.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości