Wymaz z języka: Candida sp: dodatni, co znaczy i jak leczyć?

Dyskusje na temat chorób, ich przebiegu, zapobieganiu oraz sposobach leczenia. Opinie użytkowników nie zastępują fachowej wiedzy medycznej i wizyty u lekarza.
InkaMalinka
Posty: 1
Rejestracja: 21 lis 2018, o 12:11

Re: Wymaz z języka: Candida sp: dodatni, co znaczy i jak leczyć?

Post autor: InkaMalinka »

Mam ten sam problem co Usser1. Coś Ci pomogło? Mój język wygląda dość podobnie, tylko jest bielszy. Gdyby sprawa tyczyła się tylko nalotu to olałabym sprawe, tak tez robiłam przez długie lata. Aż do ok. rok temu kiedy zaczęłam czuć się tak fatalnie, że ciężko mi teraz funkcjonować. Tułam się po lekarzach z problemami typu biegunki po zjedzeniu zbóż i nabiału i żadnej pomocy. Od gastrologa, u którego byłam prywatnie dostałam receptę na środek na lęki. Jak wspomniałam o białym nalocie to zostało to zignorowane O co w tym chodzi? Czuję się źle, jestem zmęczona, wychudzona (ważę niecałe 43kg). Jestem prawie pewna, że moje samopoczucie ma związek z tym czymś na języku bo w chwilach kiedy czuję się tragicznie mam dużo więcej nalotu, a jak zjem cukier lub więcej węglowodanów to dodatkowo mam bardzo nieświeży oddech, którego ja nie czuję tylko otoczenie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości