Zakup mikroskopu cyfrowego

Mikroskopy, preparaty, sprzęt, metody utrwalania i barwienia preparatów, zdjęcia mikroskopowe, mikrofotografia, metodyka, bioindykacja
Aminokwas97
Posty: 1
Rejestracja: 9 gru 2018, o 23:51

Zakup mikroskopu cyfrowego

Post autor: Aminokwas97 »

Dzień dobry i dobry wieczór kochani, jestem tu nowy także prosiłbym o wyrozumiałość, gdyż jestem laikiem i nie mam dużej wiedzy jeżeli chodzi o mikroskopy (nie licząc podstaw na studiach i zajęć z mikroskopami), także błędy i pomyłki nawet trywialne mogą się zdarzyć (Nawet nie wiem czy dobrze umieściłem nowy temat na forum )
Otóż jestem zainteresowany kupnem mikroskopu do domu, chciałbym by był on wyposażony w sprzęt umożliwiający robienie zdjęć i nagrywanie wideo.
Do przeznaczenia na to mam od 400 do 700 złotych
Chodzi mi o to aby wybrać coś dobrego, na przy najmniej kilka lat i aby zdjęcia były dobrej jakości (oczywiście jak na jakość zdjęć robionych z użyciem mikroskopu)
Otóż robiłem sam research i przeglądałem różne, głównie Bressery i Levenhuki, ale w pewnym momencie miałem już tylko mętlik w głowie :O
Byłbym wdzięczny za Waszą pomoc i propozycje mikroskopów!
Dziękuję bardzo i życzę samych cudowności!
Awatar użytkownika
planapo
Posty: 5403
Rejestracja: 30 gru 2010, o 15:20

[Link] Zakup mikroskopu cyfrowego

Post autor: planapo »

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości