Suplement na pamięć Mind Up

Forum neurobiologiczne, którego przedmiotem dyskusji są badania nad układem nerwowym człowieka i innych organizmów
bibitka
Posty: 22
Rejestracja: 12 gru 2016, o 20:26

Suplement na pamięć Mind Up

Post autor: bibitka »

Witajcie od jakiegoś czasu zauważyłam, że mój mózg nie pracuje tak jak wcześniej. Nie oszukujmy się mam już swoje lata jednak czytałam, że jest dużo suplementów na tego typu problemy. Podobno Mind Up jest bardzo dobry naturalny bez substancji chemicznych?
pamelakojder
Posty: 9
Rejestracja: 25 sty 2017, o 21:07

Re: Suplement na pamięć Mind Up

Post autor: pamelakojder »

Bardzo dobrze kojarzę suplement Mind Up ja również zaczęłam go przyjmować jakieś pół roku temu jak zaczęłam prace w dość dużej międzynarodowej firmie. Bardzo często muszę na pamięć uczyć się prezentacji, które no nie wchodzą już tak do głowy jak wcześniej. Teraz dzięki Mind Up jest to dużo łatwiejsze
bibitka
Posty: 22
Rejestracja: 12 gru 2016, o 20:26

Re: Suplement na pamięć Mind Up

Post autor: bibitka »

Dzięki pamela też chyba się zdecyduję na ten preparat. W składzie ma same naturalne składniki także na pewno nie zaszkodzi, a bardzo dużo może pomóc, w moim przypadku trzeba reagować wcześnie.
EmiliaCh

Re: Suplement na pamięć Mind Up

Post autor: EmiliaCh »

Jak najbardziej polecam szczególnie przed sesją gdzie ilość materiałów często przerasta nasze możliwości co do nauki. Na szczęście Mind UP fajnie podnosi koncentracje oraz poprawia zapamiętywanie w tym natłoku rzeczy i spraw do załatwienia.
51608
Posty: 17
Rejestracja: 2 sty 2019, o 18:42

Re: Suplement na pamięć Mind Up

Post autor: 51608 »

Cały ten wątek, odpowiedzi i inne posty aktywnych tu użytkowników wyglądają na tak sztuczną reklamę, że przydałaby się weryfikacja.
bibitka
Posty: 22
Rejestracja: 12 gru 2016, o 20:26

Re: Suplement na pamięć Mind Up

Post autor: bibitka »

Nie reklama tylko normalne zapytanie o suplement chyba po to jest forum!
Kupiłam preparat jeszcze w zeszłym roku także o d 1 stycznia zażywam i czekam na efekty.
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Suplement na pamięć Mind Up

Post autor: Mårran »

51608, niektórzy chyba mają na forum konta tylko.do spamowania, bo innych postów brak Na szczęście modzi szybko usuwają np. linki.
Pani Buka
Elvirka89
Posty: 3
Rejestracja: 18 sty 2019, o 14:22

Re: Suplement na pamięć Mind Up

Post autor: Elvirka89 »

Moim zdaniem jeżeli produkt jest polecany w różnych rankingach to też o czymś świadczy, a nie tylko sztucznemu tworzeniu pozytywnego postrzegania i namawiania do zakupu możesz również sprawdzić go m.in na [mod] gdzie też jest doceniony na 1 miejscu, ale jeżeli sami nie sprawdzaliśmy to ciężko jest wypowiedzieć się o nim poprawnie.
Karol__
Posty: 179
Rejestracja: 9 sty 2019, o 22:49

Re: Suplement na pamięć Mind Up

Post autor: Karol__ »

bibitka pisze:
17 gru 2018, o 13:29
bardzo dobry naturalny bez substancji chemicznych

bibitka pisze:
18 gru 2018, o 08:18
same naturalne składniki także na pewno nie zaszkodzi


eh.
Mineska
Posty: 1
Rejestracja: 27 gru 2021, o 08:27

Re: Suplement na pamięć Mind Up

Post autor: Mineska »

U mnie fajnie sprawdza się akurat gorzka czekolada, czy też orzechy włoskie i możesz też zastanowić się nad suplementem Mind Up ze względu na bogaty naturalny skład i naprawdę skuteczne działanie na gorsze samopoczucie i rzeczywiście widać dużo większe możliwości jeżeli chodzi o zdobywanie wiedzy i koncentrację.
Elvirka89
Posty: 3
Rejestracja: 18 sty 2019, o 14:22

Re: Suplement na pamięć Mind Up

Post autor: Elvirka89 »

Też mam podobne spostrzeżenia, dobre wsparcie w zakresie poprawy koncentracji szczególnie że nadchodzi okres sesji więc wzmożonej nauki oraz egzaminów :)
Lecka43
Posty: 1
Rejestracja: 27 gru 2021, o 08:38

Re: Suplement na pamięć Mind Up

Post autor: Lecka43 »

Chyba sobie sprawdzę, zobaczymy czy mi tez pomoże ;)
sillsu
Posty: 1
Rejestracja: 30 sty 2022, o 21:37

Re: Suplement na pamięć Mind Up

Post autor: sillsu »

Produkt jak produkt. Wszystko w ostateczności i tak zależy od konkretnego organizmu.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości