Jak odtruć i zregenerować wątrobę?

Problemy medyczne, obejmujące wiedzę o zdrowiu i chorobach człowieka, o sposobach zapobiegania chorobom oraz ich leczeniu
alessee

Re: Jak odtruć i zregenerować wątrobę?

Post autor: alessee »

Znalazłam ostatecznie Było na ich stronie, niepotrzebnie się tutaj pytałam
Awatar użytkownika
krim
Posty: 56
Rejestracja: 28 gru 2016, o 09:09

Re: Jak odtruć i zregenerować wątrobę?

Post autor: krim »

Hepa vitale super. Nie wierzyłem początkowo w działanie takich środków ale postanowiłem przetestować bo mój lekarz rodzinny mi polecił ( brałem kurację na nerki a każdy pewnie z Was wie jak takie leki obciążają wątrobę i wyniki z czasem zaczęły przychodzić nie takie). Środek bardzo poprawił współczynniki przy badaniach. No i rozmawialem jeszcze z lekarzem na teamt innych i powiedział mi ,że nie ma co wierzyć w reklamy w tv. Reklamują wiele środków, często o wiele droższych ale w składzie takich sobie.
alessee

Re: Jak odtruć i zregenerować wątrobę?

Post autor: alessee »

A tak z ciekawości sie zapytam w jakiej formie to bierzesz? Bo ja od jakiegoś czasu po prostu rozpuszczxam to sobie w szklance wody bo jest to dla mnie najwygodniejsze.
Awatar użytkownika
krim
Posty: 56
Rejestracja: 28 gru 2016, o 09:09

Re: Jak odtruć i zregenerować wątrobę?

Post autor: krim »

Możesz sobie rozpuścić. Mozesz dodac do jakiegoś jedzenia z rana. Do jogurtu czy owsianki. Nie ma znaczenia w sumie Sam nie mogłem się tylko przekonać do jedzenia na sucho Nie wiem czy jest to mozliwe
Biocide
Posty: 12
Rejestracja: 27 lip 2017, o 09:59

Re: Jak odtruć i zregenerować wątrobę?

Post autor: Biocide »

Jeżel wątroba nie jest jeszcze marska to należy przestać pić - zregeneruje się sama.
W przeciwnym wypadku pozostaje transplant.
mirka9300

Re: Jak odtruć i zregenerować wątrobę?

Post autor: mirka9300 »

Ja słyszałam, że na wątrobę bardzo dobrze działa ostropest plamisty. Działa również odtruwająco, więc może akurat się sprawdzi. Polecam się zainteresować.
Matyllda
Posty: 5
Rejestracja: 20 gru 2017, o 18:07

Re: Jak odtruć i zregenerować wątrobę?

Post autor: Matyllda »

Wątroba regeneruje się sama. Niestety w przypadku silnego lub długotrwałego zatrucia nie da rady. Ostropest to bardzo dobry wybór, jeśli działamy profilaktycznie. Nigdy nie leczymy się sami, tylko idziemy do lekarza.
armorus
Posty: 4
Rejestracja: 29 gru 2017, o 17:32

Re: Jak odtruć i zregenerować wątrobę?

Post autor: armorus »

alessee pisze:
7 lip 2017, o 08:58
A tak z ciekawości sie zapytam w jakiej formie to bierzesz? Bo ja od jakiegoś czasu po prostu rozpuszczxam to sobie w szklance wody bo jest to dla mnie najwygodniejsze.
Do bani takie rozwiązanie. Najważniejsza w ostropeście jest sylimaryna, która nie rozpuszcza się w wodzie. Niestety ostropest trzeba zjadać w całości, najlepiej mieszając z innymi składnikami.
Awatar użytkownika
Jagodzianka66
Posty: 1
Rejestracja: 23 kwie 2018, o 11:42

Re: Jak odtruć i zregenerować wątrobę?

Post autor: Jagodzianka66 »

Mi pomogły najbardziej zioła HepaVitale. Też zawierają ostropest, babke płesznik i czarnuszkę siewną. Po kilku tygodniach regularnego picia przestała pobolewać mnie wątroba i nie mam takich problemów z trawieniem
eryk7

Re: Jak odtruć i zregenerować wątrobę?

Post autor: eryk7 »

Ja miałem podobne dolegliwości. Jedyne co mi pomogło to zmiana diety - odrzuciłem tłuszcz zwierzęcy i cukry, a ponadto za poradą lekarza piłem dwa razy dziennie ostropest plamisty. Najzwyklejszy i najbardziej dostępny i powiem Wam, że po miesiącu czułem się lepiej, a po dwóch gdy powtórzyłem badania było już bardzo fajnie. Teraz staram się jeść takie nasze typowe polskie jedzenie max raz w tygodniu. Nie chcę znowu bólu brzucha i nadwagi.
akademia18

Re: Jak odtruć i zregenerować wątrobę?

Post autor: akademia18 »

A moze oczyszczenie organizmu by coś pomogło,wszelkie badania z reguły kończą sie wypisaniem recepty i zażegnaniem problemu,lekami czy zastrzykami .Ale to tylko chwilowe i powierzchownie leczenieA może poprostu zacząć od początku? Akademia Medycyny Regeneracyjnej proponuje zabiegi oczyszczania,terapie przeciw pasożytnicze i inne kuracje.Proszę zobaczyc na str [mod].Usługi tam świadczone oparte są na kompleksowej metodzie regeneracji narządów i odnowy organizmu,warto naprawde zobaczy cna stronie,choćby jakie są opinie pacjentów,to chyba ważne.
amonse
Posty: 1
Rejestracja: 17 sty 2019, o 15:26

Re: Jak odtruć i zregenerować wątrobę?

Post autor: amonse »

Słyszałam o tych ziołach hepa vitale juz wczesniej ale mysłałam że to ściema, dopiero jak ciocia mi powiedziała, że stosuje i czuje się po nich lepiej też zaczełam i faktycznie są dobre. Teraz codziennie sobie pije jedną szklanke
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości