Blizny

Jak utrzymać zdrową skórę, jak pielęgnować, czego unikać. Badania struktury i funkcje skóry, schorzenia skóry, paznokci i włosów.
nutrisa3
Posty: 5
Rejestracja: 10 maja 2017, o 10:19

Re: Blizny

Post autor: nutrisa3 »

Ja już od dłuższego czasu interesuję się tematem usuwania blizn, bo sama mam kilka całkiem pokaźnych i niezbyt ładnych pamiątek. W końcu po kilku latach szukania informacji, zdecydowałam się, że czas coś z tym zrobić, bo lepiej nie będzie. Wpadły mi w ręce informacje o zabiegach z użyciem lasera frakcyjnego, które już teraz wykonuje się chyba a wielu gabinetach kosmetycznych. Koleżanka podrzuciła mi namiary na sprawdzone przez nią miejsce, w jej przypadku blizny stały się niemal niewidoczne już po dwóch zabiegach. U mnie podobno też by tyle wystarczyło, ale trochę się boję czy faktycznie wygląd skóry tak się poprawi czy może być tak, że blizny będą jeszcze głębsze? Albo że zostaną jakieś ślady po laserze? Już sama nie wiem, chociaż obawiam się, że jeszcze długo nie będzie lepszego i niezbyt inwazyjnego sposobu na pozbycie się tych moich nielubianych blizn.
pola25
Posty: 2
Rejestracja: 1 wrz 2018, o 22:31

Re: Blizny

Post autor: pola25 »

dobry na blizny jest olejek bio oil, mi pomógł kiedy miałam blizny po operacji, stały się one mniej widoczne i bledsze. stosowałam go około 3 miesięcy, ale już pod koniec 2 tygodnia były widoczne zmiany.
madźkaj
Posty: 2
Rejestracja: 17 gru 2018, o 11:51

Re: Blizny

Post autor: madźkaj »

Najlepszy efekt uzyskałam po plastrach contractubex, są bardzo dobre, wygładzają, rozjaśniają i uelastyczniają bliznę. Używa się je tylko na noc.
eneya
Posty: 2
Rejestracja: 30 sie 2018, o 16:47

Re: Blizny

Post autor: eneya »

Ja z kolei miałam blizny potrądzikowe - pomogły plastry Sutricon.
I powiem wam, że najbardziej opłaca się kupować duże opakowanie, a potem ciąć je na mniejsze - pod rozmiar blizny. A skuteczność bardzo wysoka.
madźkaj
Posty: 2
Rejestracja: 17 gru 2018, o 11:51

Re: Blizny

Post autor: madźkaj »

Plastry raczej nie na twarz Tutaj bardziej maść się przydaje. Ala na blizny po operacji, czy oparzeniach plastry contarctubex mega dobre.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości