Zadłużony klient

Wszyscy o wszystkim ;) Nie bój się zadawać ważnych pytań i spróbuj swoich sił w luźnej rozmowie na każdy temat :P
red111

Zadłużony klient

Post autor: red111 » 10 cze 2016, o 17:35

Cześć. Zastanawiam się, czy orientujecie się w kwestii szeroko pojętej windykacji. Mam do czynienia z klientem, który od dwóch miesięcy nie uregulował ze mną faktury, a nie sądzę by przestraszył się informacyjnymi pisemkami z KRD. Znacie może jakiś skuteczniejszy sposób na odzyskanie pieniędzy? Nie ukrywam, że wyegzekwowanie długu bardzo przyda mi się w zbliżającej się niedługo rundce pokera :D Z góry dzięki!

adamantan
Moderator

Re: Zadłużony klient

Post autor: adamantan » 10 cze 2016, o 18:16

Sposób 1, legalny, najtańszy, e-sąd w Lublinie (Elektroniczne Postępowanie Upominawcze).
Sposób 2, legalny, droższy od poprzedniego - tradycyjny pozew cywilny
Sposób 3, na granicy legalności, drogi - firma windykacyjna
Sposób 4, nielegalny, dwóch Panów jeżdżących czarną Wołgą i odzyskujących długi :-)

MaciejDw

Post autor: MaciejDw » 5 cze 2017, o 10:46

Polecam E-sąd w Lublinie, sam korzystałem i pomogło w odzyskaniu pieniędzy ;) legalny i dość tani sposób :)

Awatar użytkownika
Oliwa

Post autor: Oliwa » 12 cze 2017, o 07:36

A próbowałeś zapytać o pożyczkę przez internet? Tutaj masz świetne zestawienie [mod]

kosogłos

Post autor: kosogłos » 9 lut 2019, o 08:19

Jeżeli chodzi o pozyczki online, to mam dla Was genialna oferte. Chciałbym Wam polecic ofertę [mod], jest to pożyczka online. Jeżeli jestescie zainteresowani to wszelkie informacje znajdziecie na stronie, wybieracie kwotę, a następnie sami ustalacie ilość rat, która Was interesuje.

ODPOWIEDZ