Bolesne drobne zgrubienie i kropki na czubku palca

Jak utrzymać zdrową skórę, jak pielęgnować, czego unikać. Badania struktury i funkcje skóry, schorzenia skóry, paznokci i włosów.
Skurek
Posty: 4
Rejestracja: 30 sty 2019, o 19:45

Bolesne drobne zgrubienie i kropki na czubku palca

Post autor: Skurek »

Dobry wieczór

Od kilku miesięcy mam problem z paliczkiem lewej dłoni. Na samym czubku palca wskazującym mam zgrubienie wyglądające tak jak odcisk na pięcie. W tym zgrubieniu widnieje kilka małych drobnych czerwonych kropek. Dwie są bardziej przy powierzchni skóry, kilka głębiej. Kropki są czerwone jakby lśniące .

Kiedyś obcinaczem do paznokci obciąłem te zgrubiałą skórę i kawałek tego czerwonego czegoś pomimo bólu wydłubałem. Miało twardawą gumową konsystencję.

Zgrubienie się chyba coraz bardziej powiększa coraz bardziej boli kropek przybywa. Zanim wydam 200 zł na dermatologa moze jest na to sposób. Co to w ogóle jest

Dziękuję za pomoc
Admin
Posty: 149
Rejestracja: 19 mar 2015, o 18:25

Re: Bolesne drobne zgrubienie i kropki na czubku palca

Post autor: Admin »

Zdjęcia proszę umieszczać bezpośrednio na forum, w formie załącznika.
Skurek
Posty: 4
Rejestracja: 30 sty 2019, o 19:45

Re: Bolesne drobne zgrubienie i kropki na czubku palca

Post autor: Skurek »

Zmiana
Zmiana
Skurek
Posty: 4
Rejestracja: 30 sty 2019, o 19:45

Re: Bolesne drobne zgrubienie i kropki na czubku palca

Post autor: Skurek »

Serio nikt nawet nie da tropu czym są te czerwone lekko wypukle i połyskliwe, bolesne w dotyku punkty? Wydają sie po prostu wypelnione krwią a moze jakims innym płynem.
Załączniki
Zbliżenie
Zbliżenie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości