poprawa matury 2019- stara podstawa

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
Awatar użytkownika
Bumkot
Posty: 117
Rejestracja: 15 mar 2014, o 19:26

Re: poprawa matury 2019- stara podstawa

Post autor: Bumkot »

Ja też poprawiam któryś już raz i walczę. Decyzja należy do Ciebie, ale ja bym nie odpuszczała tylko cisnęła jeszcze przez te 2 miesiące.
Cel -> lek
James Bond
Posty: 394
Rejestracja: 28 gru 2017, o 08:34

Re: poprawa matury 2019- stara podstawa

Post autor: James Bond »

Co Wam jeszcze zostało do nauki?
Ile jeszcze materiału?
Awatar użytkownika
bedziedobrzeXd
Posty: 216
Rejestracja: 30 lis 2009, o 21:13

Re: poprawa matury 2019- stara podstawa

Post autor: bedziedobrzeXd »

Z perspektywy studentki I roku lekarskiego stwierdzam, że w dwa miesiące można się nauczyć wszystkiego od zera. Ale potrzebny jest bardzo dobry plan i dyscyplina.
1/6 SUM WLK
Awatar użytkownika
bedziedobrzeXd
Posty: 216
Rejestracja: 30 lis 2009, o 21:13

Re: poprawa matury 2019- stara podstawa

Post autor: bedziedobrzeXd »

co to za dzbany pod postami xd
1/6 SUM WLK
tenprofiltobzdura
Posty: 8
Rejestracja: 22 lis 2018, o 18:00

Re: poprawa matury 2019- stara podstawa

Post autor: tenprofiltobzdura »

I jak Wam idzie nauka do maturek?
Awatar użytkownika
Bumkot
Posty: 117
Rejestracja: 15 mar 2014, o 19:26

Re: poprawa matury 2019- stara podstawa

Post autor: Bumkot »

leci jakoś, muszę trochę cisnąć, ale materiał z chemii prawie skończony, z biologii jeszcze człowiek został a u Was?
Cel -> lek
uwb
Posty: 4
Rejestracja: 15 mar 2019, o 16:36

Re: poprawa matury 2019- stara podstawa

Post autor: uwb »

bedziedobrzeXd pisze:
8 mar 2019, o 15:54
Z perspektywy studentki I roku lekarskiego stwierdzam, że w dwa miesiące można się nauczyć wszystkiego od zera. Ale potrzebny jest bardzo dobry plan i dyscyplina.

A co robiłaś przez ostatnie 7 lat od napisania matury po raz pierwszy?
dziadek96
Posty: 22
Rejestracja: 18 mar 2019, o 07:42

Re: poprawa matury 2019- stara podstawa

Post autor: dziadek96 »

Kiedy zakładacie temat 2020?

Chciałem się przywitać. Maturę(nową) piszę dopiero w przyszłym roku, poprawka po iluś tam latach. Nie wiem dlaczego wcześniej nie poprawiałem.

Jak Wam idzie nauka? Na ile piszecie testowe maturki? Z jakich źródeł nauki korzystacie?
Pusmeralda
Posty: 9
Rejestracja: 24 paź 2018, o 07:40

Re: poprawa matury 2019- stara podstawa

Post autor: Pusmeralda »

dziadek96 pisze:
18 mar 2019, o 07:44
Jak Wam idzie nauka? Na ile piszecie testowe maturki? Z jakich źródeł nauki korzystacie?
Hej, ja zdaje w 2020. Matura pisana ok 10 lat temu :p
Tak samo myślałam jak Ty-mogłam poprawiać wyniki wcześniej,ale lepiej późno niż wcale :p
Zaczęłam naukę w styczniu także idę powoli i nie spieszę się
Co do zakładania nowego tematu, myśle ze, po maturach w tym roku pojawi się takowy temat
Także, głowa do góry ! Nie jesteś sam :p
dziadek96
Posty: 22
Rejestracja: 18 mar 2019, o 07:42

Re: poprawa matury 2019- stara podstawa

Post autor: dziadek96 »

Właściwie to ja po pijaku zamówiłem kilka książek i szkoda mi teraz kasy to założyłem sobie, że przerobię cały materiał z biochemu do października (bo zacznę studia informatyczne) i następnie vademeka + 200 matur z chemii (nawet nie wiedziałem, że jest tu tyle tego na forum) i ze 100 z biologii. Ciekawe jak wyjdzie. Nie uda się to informatyka, uda się to rzucam komputer przez okno

Uczę się od wczoraj Natrafiłem na pierwszy problem, rysowanie wzorów elektronowych, nie pamiętam tego.

Gdzie chcesz iść na studia? W moim przypadku może być już nawet woj-lek MONowski.
Pusmeralda
Posty: 9
Rejestracja: 24 paź 2018, o 07:40

Re: poprawa matury 2019- stara podstawa

Post autor: Pusmeralda »

Skoro sobie założyłeś to warto spróbować,w razie „W” masz wyjście awaryjne Gdzie na informatykę idziesz ? A tak w ogóle który rocznik jesteś ?

Myśle o Krakowie, Warszawie,Wrocławiu i Poznaniu. Gdzie Poznań jest tak plus minusz Skłaniam się ku Warszawie i Wrocławiu,ale Kraków tez miło wyglada
dziadek96
Posty: 22
Rejestracja: 18 mar 2019, o 07:42

Re: poprawa matury 2019- stara podstawa

Post autor: dziadek96 »

Na informatykę na PWSZ, specyficzny kierunek, i tak wszystkiego będę się uczył sam, studia dla papierka i tytułu. Informatyka jest mocno obszerna, dlatego chęć szybkiego przerobienia biochemu.

Rocznik 96.

Ja tam wolę małe miasta, bo raz trochę łatwiej się dostać, dwa taniej a będę musiał się utrzymywać sam. Dobrze, że nie piszę w tym roku, odłożę trochę i zorientuję się w kredycie studenckim

Co do samej matury, czuję się pewnie. Jak pisałem pierwszy raz kilka lat temu to nie czułem się pewnie. Od tego czasu nauczyłem się wielu rzeczy, które uważam za bardziej skomplikowane niż licealna biologia/chemia.
Awatar użytkownika
bedziedobrzeXd
Posty: 216
Rejestracja: 30 lis 2009, o 21:13

Re: poprawa matury 2019- stara podstawa

Post autor: bedziedobrzeXd »

uwb pisze:
15 mar 2019, o 17:30
bedziedobrzeXd pisze:
8 mar 2019, o 15:54
Z perspektywy studentki I roku lekarskiego stwierdzam, że w dwa miesiące można się nauczyć wszystkiego od zera. Ale potrzebny jest bardzo dobry plan i dyscyplina.

A co robiłaś przez ostatnie 7 lat od napisania matury po raz pierwszy?
Ukończyłam studia na innym kierunku, wyszłam z głębokiej depresji oraz wzięłam ślub. Do tego pracowałam w wielu miejscach, zwiedzałam świat i korzystałam z życia.
Powiem Ci tak - maturę poprawisz, ale chamem umrzesz
1/6 SUM WLK
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości