Matura z chemii - powtórka matematyki z gimnazjum

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
simu62
Posty: 5
Rejestracja: 24 mar 2019, o 08:41

Matura z chemii - powtórka matematyki z gimnazjum

Post autor: simu62 »

cześć, jestem w 1 liceum, maturę zdaję w 2021 z rozszerzonej biologii, chemii i matematyki. nauka jest moją największą pasją, chciałbym dostać się na lekarski.
rozszerzenia z chemii jeszcze nie zaczęliśmy, sam chciałbym zacząć uczyć się w domu, tylko że jest pewien problem, ponieważ w gimnazjum (poza 1 klasą), w 2 i 3 zawsze zdawałem półrocze w jakimś terminie na ocenę 2, ponieważ z powodu depresji prawie w ogóle nie chodziłem do szkoły, o nauce już nie mówiąc. powinienem najpierw przerobić podręczniki z gimnazjum, a potem rozszerzenie, czy mogę od razu zaczynać od rozszerzenia.?
Karol__
Posty: 179
Rejestracja: 9 sty 2019, o 22:49

Re: matura z chemii - powtórzyć mat. z gimnazjum...?

Post autor: Karol__ »

Materiał jest dość mocno rozbieżny, ale zawsze lepiej powtórzyć podstawy. Przejrzyj podstawę programową na III etap edukacyjny i zobacz co jest wymagane.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości