Reakcja biuretowa - wnioski

Forum biochemiczne poruszające problemy związane z chemią w organizmach żywych, biosyntezą, strukturą, stężeniem, funkcjami i przemianami substancji chemicznych w organizmach
liowariat
Posty: 1
Rejestracja: 9 kwie 2019, o 21:48

Reakcja biuretowa - wnioski

Post autor: liowariat »

witam, jestem w trakcie przeprowadzania swoich pierwszych laborek na kursie na wyspach. kurs ten mi jest mega potrzebny do dalszego rozwoju w firmie w ktorej pracuje. Nigdy wczesniej nie mialem stycznosci z biochemia :) wiec do rzeczy, biektore z podanych rzeczy moga byc w jezyku ang. gdyz nie chcialbym ich myslnie przetlumaczyc.
laborki wygladaly nastepujaco :
przeprowadzalismy rekacje biuretowa za pomoca filtra Cross Flow Filtration:


do dyspozycji byly 4 probki, nastepnie rysowanie krzywej... wszystko jest calkiem ok do momentu kiedy uzyskuje wartos bialka odzyskanego 104% ... i nie ma w tym nic takiego nadzwyczajnego gdyz profesor podczas pisania sprawozdania najwieksza uwage skupia na wnioskach,

prosze o pomoc : jakie moge napisac wnioski co do samej reakcji biuretowej i co moglo pojsc nie tak ze wyszlo mi az 104% ??? co moglbym zmienic gdzie takie bledy sie najczesniej popelnia
dodatkowo dorzucam moja cala kalkulacje ... plus wykres i cale doswiadczenie tylko ze po ang

bardzo prosze o jakiekolwiek wskazowki
Załączniki
IMG_9717.jpg
IMG_9716.jpg
IMG_9715.jpg
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości