Nie za duzo??

Rozmowy na temat matury z biologii. odpowiedzi na trudne pytania, rozwiązywanie zadań, arkusze maturalne z biologii
aexis
Posty: 185
Rejestracja: 15 lut 2008, o 21:24

Nie za duzo??

Post autor: aexis »

Hej aktualnie jestem w 2klasie LO o profilu ogólnym.Za rok mam zamiar zdawac maturę rozsz. z biologii i chemii. Mam pytanie odnośnie biologii. Ze względu na to, ze w szkole realizuje program okrojony podstawowy to pozyczyłam od kuzynki ksiażki z za czasów 4letniego LO i posiadam takie pozycje, które byly w bch jak: Biologia (z higieną i ochroną środowiska)dla kl 1 LO wyd WSiP Warszawa 1995 Maria i Zbigniew Podbielkowscy, Biologia dla kl 2 LO wyd WSip Tomasz Umiński Warszawa 1994, Biologia (z higieną i ochroną środowiska)dla klasy 3LO Henryk Wiśniewski wyd, Agmen Warszawa 1998,Biologia (etologia i biogeografia)dla klasy 3 LO wyd.WSip Warszawa 1994 , oraz ZOOLOGIA podr dla LO wyd.Prószyński i S-ka Warszawa 1998 Janina Grzegorek, Ewa Jastrzębska, Ewa Pyłka-Gutowska. Czy te podr nie są zbyt rozbudowane czy coś z nich ominąc poniewaz nie jest potrzebne do matury, a może zastąpić innym podr Posiadam pozatym vademecum operonu i na stronie internetowej operonu jest kalendarz przygotowan do matury w 36tyg. w jaki sposób zorganizować sobie podobny kalendarz oparty na pozycjach tych które mam Tam są odwołania do konkretnych działow ale skoro mam inne wyd.to jak zorganizowac taki kalendarz Dziekuję za rady Pozdrawiam:)
york
Posty: 1902
Rejestracja: 27 gru 2007, o 22:05

Re: Nie za duzo??

Post autor: york »

tak samo, też działami, tylko, że skoro jesteś w 2 lo to możesz poświęcić więcej czasu na te działy
aexis
Posty: 185
Rejestracja: 15 lut 2008, o 21:24

Re: Nie za duzo??

Post autor: aexis »

a wszytskie te ksiązki obowiązują i tematy w nich zawarte czy coś jest niepotrzene do matury tzn nie jest w wymaganiach
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości