Klatka dla Szynszyla - jaka? jak czyścić? jak urządzić?

wiza55
Posty: 103
Rejestracja: 23 lip 2007, o 16:40

Re: Klatka dla Szynszyla - jaka? jak czyścić? jak urzĄdzić?

Post autor: wiza55 »

A jak ktoś nie ma takiej łopatki, i musi wyrzucac wszystkie resztki z klatki
Awatar użytkownika
Agusia
Posty: 195
Rejestracja: 22 paź 2004, o 01:00

Re: Klatka dla Szynszyla - jaka? jak czyścić? jak urzĄdzić?

Post autor: Agusia »

Łopatkę możesz kupić - to taka jak dla kotów. Takie łopatki są w każdym sklepie zoologicznym (ok. 3-6 zł) i doskonale się nadają do sprzątania klatki.
wiza55
Posty: 103
Rejestracja: 23 lip 2007, o 16:40

Re: Klatka dla Szynszyla - jaka? jak czyścić? jak urzĄdzić?

Post autor: wiza55 »

Dzięki Agusia, jutro pójdę kupić!
Mysia
Posty: 195
Rejestracja: 24 wrz 2007, o 08:28

Re: Klatka dla Szynszyla - jaka? jak czyścić? jak urzĄdzić?

Post autor: Mysia »

my kupiliśmy klatkę za 120 zł i jest super wieeeelka
barszo fajne jej się tm mieszka. była z półkami.
neo_corporation
Posty: 1
Rejestracja: 20 lis 2007, o 18:34

Re: Klatka dla Szynszyla - jaka? jak czyścić? jak urzĄdzić?

Post autor: neo_corporation »

witam

zamierzam sam wykonać klatkę dla szynszyla
czy istnieje jakiś sposób na wyprostowanie siatki zgrzewanej sprzedawanej w rolkach
w takiej postaci bardzo się faluje i nie można uzyskać prostych ścian

pomocy z góry dzięki jako coś gg ***** lub e-mail: *****[at].pl
mod: odpowiedzi udzielamy w temacie
Ostatnio zmieniony 20 lis 2007, o 18:50 przez neo_corporation, łącznie zmieniany 1 raz.
Anidortos
Posty: 12
Rejestracja: 28 gru 2007, o 19:15

Re: Klatka dla Szynszyla - jaka? jak czyścić? jak urzĄdzić?

Post autor: Anidortos »

Ja mam problem z klatką ( a ZWŁASZCZA Z KUWETĄ ) muj szczurek( szynszyl tak go przezywam ) gryzie mi kuwetę. Szukałem na różnych stronah i znalazłem specjalne kraty lecz boję się je zastosować gdysz szynszylek mógłby sobie połamać łapki między kratkami i będzie mu mniej wygodnie ( a przecież to jego klatka). Czy moje obawy są słuszne. Liczę na szybką odpowiędz. Z góry dziękuje.

[ Dodano: Sob Gru 29, 2007 14:57 ]
Mam problem gdyż mój szczurek"(tak nazywam szynszyla) gryzie plastikową kuwetę. Szukałem sposobu na stronach itp. I znalazłem specjalne kraty które nie dopuszczają szynszyla do kuwety ale boje się je zastosować gdyż szynszyl morze włożyć łapkę w kratkę i coś sobie zrobić ,a poza tym może mu być mniej wygodnie a to przecież jego klatka. Napiszcie także jak wy radzicie sobie z obgryzaniem klatki. Pozdrowienia.
Chamaedorea
Posty: 14
Rejestracja: 1 paź 2007, o 11:08

Re: Klatka dla Szynszyla - jaka? jak czyścić? jak urzĄdzić?

Post autor: Chamaedorea »

Anidortos, szyle to gryzonie no i niestety, moga miec zachcianke na kuwete, ktora nie jest najzdrowsza. Nie polecam tej kraty -nie uwazam, aby byla sla szylek wygodna.
Mysle raczej, ze powinienes zapewnic szylce cos do obgryzania tak, zeby zajela sie tym, a nie kuweta. Polecam na przyklad galazki jabloni firmy Zuzala - przez moje szylki sa uwielbiane i przycmiewaja wszystko inne:))).
Ja nie musze sobie radzic z obgryzaniem klatki - moje szylki po prostu jej nie gryza, a juz na pewno nie kuwete:)).Zawsze maja wapienko, poza tym jak juz wola obgryzc drewniane poleczki albo wielka galaz jabloni ciagnaca sie przez wysokosc calej klatki. albo wyzej wspomniane galazki).
sisi88
Posty: 99
Rejestracja: 17 paź 2007, o 08:08

Re: Klatka dla Szynszyla - jaka? jak czyścić? jak urzĄdzić?

Post autor: sisi88 »

ja mialam podobna klatke do Yeef ale stwierdzilam ze jest troche za mala. wiadomo szynszyl rosnie a dzisiaj mu kupilam klatke na wys. 80 cm ] no i powinna byc teraz ok]
gosiamm
Posty: 16
Rejestracja: 4 wrz 2007, o 17:41

Re: Klatka dla Szynszyla - jaka? jak czyścić? jak urzĄdzić?

Post autor: gosiamm »

[quote="Anidortos"]Ja mam problem z klatką ( a ZWŁASZCZA Z KUWETĄ ) muj szczurek( szynszyl tak go przezywam ) gryzie mi kuwetę. Szukałem na różnych stronah i znalazłem specjalne kraty lecz boję się je zastosować gdysz szynszylek mógłby sobie połamać łapki między kratkami i będzie mu mniej wygodnie ( a przecież to jego klatka). Czy moje obawy są słuszne. Liczę na szybką odpowiędz. Z góry dziękuje.


Sądze ze to normalne ze gryzą krate od klatki i te plastikowe elementy. Moja SNOWY chocby nie wiem jak wiele miała gałązek i wapnia etc i tak lubi gryzc kratke-czasami robi to na złosc jak się wkurza ze ja złapałam i zamknełąm w klatce, albo gdy się obudzi i jest w złym humorzepo prostu te zwierzaki sa humorzaste i to jest takze ich atut:)))
milka111
Posty: 7
Rejestracja: 16 sty 2008, o 15:12

Re: Klatka dla Szynszyla - jaka? jak czyścić? jak urzĄdzić?

Post autor: milka111 »

ja nie mam za duzej klatki ze względu na to ze mój szynszyl z zasady to biega po pokoju wiec nie potrzeba mi duza kladka moja ma dwie przerody i i 2 pary drzwiczek jesli planujesz miec więcej szynszyli to moja klatka sie nie sprawdzi:)
radze szukac na allegro sa tańsze
tulka246
Posty: 24
Rejestracja: 16 lut 2008, o 11:29

Re: Klatka dla Szynszyla - jaka? jak czyścić? jak urzĄdzić?

Post autor: tulka246 »

eeejniewiem podajcei mi wymiary odpowiednich klatek dla myszorkow


z gory thenx

[ Dodano: Nie Lut 17, 2008 18:47 ]
yyyy klatka powinna byc wielka no jak największa
Evka13
Posty: 98
Rejestracja: 8 lut 2008, o 13:10

Re: Klatka dla Szynszyla - jaka? jak czyścić? jak urzĄdzić?

Post autor: Evka13 »

Klatka powinna być po prostu DUŻA, jak napisała Agusia. Ja proponuję wymiary około 100x60x40. Taka jest wystarczająca nawet dla 2 osobników
Matek2121
Posty: 6
Rejestracja: 20 mar 2008, o 19:21

Re: Klatka dla Szynszyla - jaka? jak czyścić? jak urzĄdzić?

Post autor: Matek2121 »

Tak a ja dopiero zamierzam kupić szynszylcia bym je kopił teraz ale w zoologicznym nie ma i będą za 2 tyg. dopiero .I już oglądem klatki i widziałem klatkę za 143zł i była dosyć duża bynajmniej mi tak sie wydaje,
tylko ze trochę wyższa.to chyba będzie dobra dla 1 a później mam zamiar dokupić koleżankę dla 1 szynszorcia .Wystarczy im miejscaJak myślicie?I czy byście mogli mi napisać co jest najbardziej potrzebne wicie bo tak to tylko sie za klatka rozglądałem a i piasek to mam wsypać do trocin czy to osobo jakoś?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości