Biologia AR Poznań

Porady i opinie o uczelniach kształcące w zakresie biologii. Punktacja przy rekrutacji. Pomoc w dostępie do materiałów do nauki biologii
Ciconia
Posty: 80
Rejestracja: 2 lip 2006, o 17:15

Biologia AR Poznań

Post autor: Ciconia »

Przegladalam sobie plan zajec na biologie na AR w Poznaniu i przerazila mnie matematykaciezko ja przejsc? Ja nie cierpie matmy i to mnie przeraza duzo jej jest w tygodniu?bo w tym planie na str ciezko sie polapac

I druga sprawa ze podane sa 2 jezyki ang i niemiecone sa do wyboru czy beda obydwa?

Chcialam zobaczyc plany na inne kierunki, interesuje mnie jeszcze ochrona srodowiska lesnego(lesnictwo) ale ten plan sie nie wyswietla

Aaa przy okazjii jeszcze sie zapytam kiedy bede wiedziala czy mnie przyjeli i kiedy beda wyniki matur, bo wyjezdzam za granice do pracy a bilet musze kupic.

Z gory dzieki za pomoc
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Biologia AR Poznań

Post autor: Korczaszko »

Ciconia pisze:kiedy beda wyniki matur
pewnie w tym roku bedziemy wiedzieć innego dnia niż to było w tamtym roku, ale to jest dobre pytanie
Ciconia pisze:kiedy bede wiedziala czy mnie przyjeli
to też się zmienia co roku sprawdzaj regularnie stronę AR i szukajkalendarium rekrutacji (wg mnie powinno to już być podane) dla przykładu SGGw listy ogłasza 12l ipca
ziomek258
Posty: 1
Rejestracja: 21 cze 2008, o 17:39

Re: Biologia AR Poznań

Post autor: ziomek258 »

Ja nie mogę doszukać się na stronie informacji do kiedy można złożyć papiery. Może mnie ktoś doinformować?
evellson
Posty: 20
Rejestracja: 16 cze 2008, o 16:42

Re: Biologia AR Poznań

Post autor: evellson »

z matematyką na AR sa problemy to fakt dużo osób na warunek i tak jest co roku, ale wybierając studia nie patrz, że jest matma, bo na wielu kierunkach jest i nie można sie jej poddać, wystarczy systematycznie pracować od początku i nie robić sobie zaległości, co w praktycy nie jest najłatwiejsze
język wybiera sie jeden, angielski z straszną jędzą, jeśli wybierzesz to życzę kogoś innego
konturek

Re: Biologia AR Poznań

Post autor: konturek »

Wyniki matur nie są 30 czerwca?
weraph
Posty: 30
Rejestracja: 24 cze 2008, o 13:05

Re: Biologia AR Poznań

Post autor: weraph »

Matma na UP jest do przezycia. Tylko ze trzeba byc zawsze na bierzaco i liczyc zadania z zajęca na zajecia bo potem trudno sie połapac w zaległosciach.
Program? Granice, ciągi, pochodne, asymptoty, całki i rozniczki tak po krotce.
tego naprawde da sie nauczyc - mam 4
Co do warunkow - prawda jest ze duzo osob ma poprawki i warunki, wynika to raczej z poziomu matematyki w liceach gdzie program realizuje sie tylko w klasach o profilu mat-fiz.


Obcy - na ruskim i angielskim jest luzno. Jest jeszcze francuski i niemiecki, okazyjnie włoski i hiszpanski.
evellson skad ta jedza od angola? ja mam brdzo wyluzowaną kobiete.
evellson
Posty: 20
Rejestracja: 16 cze 2008, o 16:42

Re: Biologia AR Poznań

Post autor: evellson »

weraph, to z prwonością nie miałaś z tą co ja, do niej określenie wyluzowana z całą pewnością nie pasuje. na szczęście zmieniono nam prowadzącegoltjupi
karmela
Posty: 3
Rejestracja: 3 lip 2012, o 21:02

Re: Biologia AR Poznań

Post autor: karmela »

witam wszystkich czy wybiera się ktoś na biologię, zootechnikę lub turystykę i rekreację na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu, w tym roku ?
Samii
Posty: 9
Rejestracja: 27 lip 2010, o 12:41

Re: Biologia AR Poznań

Post autor: Samii »

Witaj
Ja się wybieram na zootechnike albo na biologie stosowaną, jeszcze się nie zdecydowałam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości