poszukiwana/ny

Przygotowanie do matury z chemii, rozwiązywanie zadań, pomoc w zrozumieniu reakcji chemicznych, arkusze maturalne z chemii
marius6
Posty: 6
Rejestracja: 30 sty 2009, o 13:58

poszukiwana/ny

Post autor: marius6 »

Witam poszukuję dobrego samarytanina, który pmoże mi w przygotowaniu się do maturki z chemi na poziomie roz. z katowic. Jeżeli jest ktoś chetny do pomocy bardzo prosze pisac na numer gg 6041214 za pomoc z góry dziękuję.
Awatar użytkownika
kawa
Posty: 334
Rejestracja: 30 lip 2008, o 07:50

Re: poszukiwana/ny

Post autor: kawa »

w sensie ze za darmo?
marius6
Posty: 6
Rejestracja: 30 sty 2009, o 13:58

Re: poszukiwana/ny

Post autor: marius6 »

tak, mam odrobine nadzieii w ludzką bezinteresowność.
Awatar użytkownika
kawa
Posty: 334
Rejestracja: 30 lip 2008, o 07:50

Re: poszukiwana/ny

Post autor: kawa »

moze po prostu przygotowuj sie z kims kto zdaje chemie rowniez bo na darmowe korepetycje to bym nie liczyla
marius6
Posty: 6
Rejestracja: 30 sty 2009, o 13:58

Re: poszukiwana/ny

Post autor: marius6 »

Własnie moim celem na tym forum jest znalezienie osoby która sie przygotowuje aktualnie do chemi roz. Ja juz swoja maturę napisałem, w tym roku pisze chemię jako dodatkowy przedmiot i niemam juz kontaktu z licealistaą który się aktualnie prazygotowuje do chemi a chętnie bym się do kogoś podpioł i pouczył się razem. Jeżeli chodzi o korki to uczęszczam na coś takiego
Awatar użytkownika
kawa
Posty: 334
Rejestracja: 30 lip 2008, o 07:50

Re: poszukiwana/ny

Post autor: kawa »

acha bo to troche zabrzmialo jakbys szukal korepetytora osoby ktora bedzie Ciebie uczyc ja jestes z okolic ale juz zakonczylam moja nauke do matury
marius6
Posty: 6
Rejestracja: 30 sty 2009, o 13:58

Re: poszukiwana/ny

Post autor: marius6 »

to dobrze, ze wszystko jasne. Szkoda ,że już po przygotowaniach, ale dzięki
york
Posty: 1902
Rejestracja: 27 gru 2007, o 22:05

Re: poszukiwana/ny

Post autor: york »

dużo jest tutaj osób przygotowujących się do matury, może dobrym pomysłem byłoby sporządzenie sobie kalendarza powtórek( takie coś jest na stronie operonu) i robienie zadanek, a w razie problemów, pisanie na forum, zawsze ktoś służy tutaj pomocną dłonię i pokaże jak rozwiązać zadanie
platynka
Posty: 16
Rejestracja: 31 sie 2008, o 23:36

Re: poszukiwana/ny

Post autor: platynka »

Zakonczylas nauke Wow, ja dopiero rozpoczynam, z bioli:D lol Gratuluje
kasiaMm3
Posty: 1
Rejestracja: 18 wrz 2010, o 16:43

Re: poszukiwana/ny

Post autor: kasiaMm3 »

Wiem to bardzo stary wątek, ale może ktoś jeszcze przeczyta. Ja również poszukuje osoby, przygotowującej się do matury rozszerzonej z chemii. Chciałabym z tą osoba wymieniać się notatkami, zadaniami, skanować fragmenty książek itp. Sama chętnie pomogę w niektórych zadaniach. Chodzę na korepetycje, więc podzielę się materiałami. Myślę, że jeśli znajdzie się taka osoba, to będę miała większą motywacje do nauki . Poza chemią interesują mnie też takie przedmioty jak: biologia na poziomie rozszerzonym oraz matematyka, język polski, język angielski na poziomie podstawowym. Jeśli ktoś byłby zainteresowany proszę o kontakt:biologiachemia.[at].com
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości