Poszukiwanie materiałów do nauki na maturę z biologii

Rozmowy na temat matury z biologii. odpowiedzi na trudne pytania, rozwiązywanie zadań, arkusze maturalne z biologii
kostekpo
Posty: 2
Rejestracja: 20 maja 2007, o 13:23

Poszukiwanie materiałów do nauki na maturę z biologii

Post autor: kostekpo »

Witam!

Jestem przyszłorocznym maturzystą, który jednak poważnie myśli o egzaminie za rok i już zaczyna się przygotowywać. Będę pisał maturę z biologii i niedawno od kolegi dostałem sprawdzian z zadaniami maturalnymi. Takich testów widziałem bardzo wiele, ale ten wydawał mi się na prawdę dobry i według mnie może mi bardzo pomóc w przygotowaniach. W takim razie bardzo proszę o informacje z jakiej książki pochodzi zamieszczony niżej test, ponieważ mój kolega nie mógł odpowiedzieć na to pytanie. Mam nadzieję, że ktoś mi pomoże, pozdrawiam i czekam na odpowiedź
Aga

Re: Poszukiwanie materiałów do nauki na maturę z biologii!!!

Post autor: Aga »

Rozwiązuj duŻo duŻo duŻo testów z bardzo róŻnych ksiąŻek.Jak masz moŻliwość poszukaj testów jakie kiedyś obowiązywały jako egzamin wstępny na AM.Sporo pytań maturalnych jest właśnie z tamtych testów.
Ja się uczyłam tak,Że po przeczytaniu kaŻdego działu z podrecznika robiłam test do tego tematu.A później oczywiście bardzo duŻo testów z egazminów(próbnych i prawidłowych).

A co do Twojego pytania to te testy są prawdobodobnie ze zbioru zadań albo zagadnień maturalnych wyd OMEGA
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Poszukiwanie materiałów do nauki na maturę z biologii!!!

Post autor: Medycyna Lwów »

Aga pisze:A co do Twojego pytania to te testy są prawdobodobnie ze zbioru zadań albo zagadnień maturalnych wyd OMEGA
taa na pewno - to jest zbiór zadań maturalnych z biologii z PWN taki zielony bodajże.
kostekpo
Posty: 2
Rejestracja: 20 maja 2007, o 13:23

Re: Poszukiwanie materiałów do nauki na maturę z biologii!!!

Post autor: kostekpo »

Czy to jest ta? Bardzo dziękuję za pomoc, jak w przyszłości zostanę lekarzem to masz u mnie wizyty za darmo:)

ps: W tym panelu z boku jest taka zakładka:"pomógł", można tam dawać jakieś punkty pomocy albo coś takiego, ponieważ z chęcią bym Tobie podarował! O już znalazłem, jakbyś mógł to potwierdź mi jeszcze, czy to jest ta książka:)
manti2

Re: Poszukiwanie materiałów do nauki na maturę z biologii!!!

Post autor: manti2 »

A wiesz, Żę aby dostać się na studia medyczne, to trzeba jeszcze zdawać rozszerzoną fizykę i chemię :P
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Poszukiwanie materiałów do nauki na maturę z biologii!!!

Post autor: Medycyna Lwów »

kostekpo pisze:Czy to jest ta? Bardzo dziękuję za pomoc, jak w przyszłości zostanę lekarzem to masz u mnie wizyty za darmo:)
to juz bardziej ta ksiązka
jest dosc dobra, a za wizyty dzięki bo sam będe lekarzem za jakies 6 lat jak wszystko sie dobrze potoczy .
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości