Poziom nauczania na na woj-leku w Łodzi

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Poziom nauczania na na woj-leku w Łodzi

Post autor: Mårran »

Jak ludzi ciągnie do nauki, chcą robić doktoraty i pracować na klynykach, to się zapisują na koła od pierwszych lat i tłuką asystentom tabelki w excelu. I tu koło anatomiczne może być fajne.
Pani Buka
grzwlod
Posty: 15
Rejestracja: 27 lut 2015, o 10:54

Re: Poziom nauczania na na woj-leku w Łodzi

Post autor: grzwlod »

testosteron pisze:Meril z tego co wiem jest dwóch legendarnych i fakt, współczuję tym osobom, które z nimi mają

Co do kół i innych tego typu rzeczy to się nie wypowiadam, bo póki co jest na to zbyt mało czasu, a poza tym nic z przedmiotów klinicznych nie wiemy, więc robilibyśmy tam za żyrandole Na to czas przyjdzie po 3 roku pewnie. Co innego patrząc na takie koło anatomiczne na przykład. To rzeczywiście jest tu z tym słabo, bo nie słyszałem, żeby u nas takie działało. A z tego co słyszałem od znajomych z Krk czy Wrocka to mają tam z tym raj. Nie to żebym narzekał, bo aż takim pasjonatem anatomii nie jestem
jak nie ma jak jest, wprawdzie jestem na lek-leku ale to chyba kolo dla wszystkich? ostatnio asystentka nam mowila ze studenci z kola preparuja pracie i moze bedzie na egzamin praktyczny gotowe
testosteron
Posty: 56
Rejestracja: 23 cze 2014, o 11:15

Re: Poziom nauczania na na woj-leku w Łodzi

Post autor: testosteron »

A widzisz, to widocznie trzeba się postarać, żeby o nim usłyszeć.
Czyli Umed nie odstaje
italico
Posty: 129
Rejestracja: 12 lip 2013, o 13:59

Re: Poziom nauczania na na woj-leku w Łodzi

Post autor: italico »

Nie mamy koła z anatomii? Pierwsze słyszę, na tym kole jest prawie najwięcej chętnych. IFMSA, Erasmus to też działa, wystarczy odrobina dobrych chęci i poszukanie informacji

Pseudolekarze - ładna nazwa
Awatar użytkownika
rysieńka
Posty: 201
Rejestracja: 4 maja 2013, o 22:08

Re: Poziom nauczania na na woj-leku w Łodzi

Post autor: rysieńka »

Lista kół naukowych na UMEDzie

do koloru do wyboru
jeśli chodzi o te organizowane przez woj-lek to koło anatomiczne, biochemiczne, neurologia w WAMie i chirurgia ogólna na Hallera

Co do poziomu to w tym roku (II rok) mieliśmy wspólną katedrę z mikrobiologii i pewna pani wprawdzie trochę nas cisnęła na zajęciach, ale egzamin to była giełda w 90%

na drugim roku polecam immunologię system punktowo-wejściówkowy motywuje każdego
ameba11
Posty: 195
Rejestracja: 23 lis 2014, o 12:07

Re: Poziom nauczania na na woj-leku w Łodzi

Post autor: ameba11 »

Ile około trzeba mieć punktów z biol+chem i matematyki podstawowej żeby dostać się na woj.-lek?
Awatar użytkownika
sassa
Posty: 312
Rejestracja: 27 cze 2014, o 00:48

Re: Poziom nauczania na na woj-leku w Łodzi

Post autor: sassa »

czy tak ciężko jest wejść na stronę umedu i wyszukać zasady rekrutacji?
W Łodzi nie liczy się matma podstawowa, a rok temu na woj-leku próg wynosił 163. Jeśli będziesz miała tyle lub więcej to prawdopodobnie się dostaniesz
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości