poznajmy si? :) kto startuje na lek do Olsztyna :)

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Freeq06069

Re: poznajmy si? :) kto startuje na lek do Olsztyna :)

Post autor: Freeq06069 »

Ja tez sie zalogowalam . aleksandra1601, masz juz jakis wynik z zeszlego roku
Awatar użytkownika
aleksandra1601
Posty: 221
Rejestracja: 5 kwie 2010, o 21:40

Re: poznajmy si? :) kto startuje na lek do Olsztyna :)

Post autor: aleksandra1601 »

jak na razie 163 z biologii i chemii. W tym roku by?a próba podbicia biologii ale raczej si? nie uda?o no i fizyka to wielka niewiadoma do 30 czerwca bo pisa?am po raz pierwszy ale jestem dobrej my?li
a Ty, Alchemiku?
Freeq06069

Re: poznajmy si? :) kto startuje na lek do Olsztyna :)

Post autor: Freeq06069 »

Ja mam 228pkt i poprawialam w tym roku bio i chem. ale tez raczej bedzie ciezko z podniesieniem wyniku . Dlatego licze, ze prog w Olsztynie przynajmniej nie wzrosnie . Ale zdania na ten temat sa podzielone. A Ty jak myslisz aleksandra1601,
Awatar użytkownika
aleksandra1601
Posty: 221
Rejestracja: 5 kwie 2010, o 21:40

Re: poznajmy si? :) kto startuje na lek do Olsztyna :)

Post autor: aleksandra1601 »

Osobi?cie wydaje mi si?, ?e (niestety dla Ciebie) próg mo?e troch? wzrosn. Olsztyn jest m?od? uczelni?, dopiero sobie wyrabia opini?, wszyscy j? traktuj? po macoszemu", bo nie wiadomo co z niej wyro?nie, bo ma podkupionych wyk?adowców, bo to dopiero drugi rok, bo nie ma do?wiadczenia, bo. bo. bo. mo?na wymienia? tysi?c powodów, ale mimo wszystko UWM sobie radzi. Dorabia si? genialnego zaplecza, studenci (z relacji moich znajomych) s? bardzo przyja?ni, jest ma?o miejsc, wi?c prawie wszyscy si? znaj?, nie ma jakiego? wy?cigu szczurów, atmosfera studiowania w Olsztynie. W zwi?zku z czym opinia si? poprawia i jest wi?ksze zainteresowanie rekrutów Olsztynem, no i wg mnie matura by?a na odrobin? wy?szym poziomie, ni? zesz?oroczna.
Awatar użytkownika
PalmaKokosowa
Posty: 1116
Rejestracja: 21 lis 2008, o 13:29

Re: poznajmy si? :) kto startuje na lek do Olsztyna :)

Post autor: PalmaKokosowa »

mam pytanko odno?nie rekrutacji
gdy wpisuj? si? na kierunek lekarski, to jest napisane: Wybranie kierunku studiów wymaga podania listy egzaminów maturalnych"
ale tam nie mo?na tylko zaznaczy?, co zdawa?am, ale trzeba wpisa? % z matury, a ja przecie? nie mam jeszcze wyników o co chodzi?
Freeq06069

Re: poznajmy si? :) kto startuje na lek do Olsztyna :)

Post autor: Freeq06069 »

PalmaKokosowa, chyba chodzi o to, ze 30. czerwca wpisujesz wyniki matur i dopiero wybierasz kierunek .
aleksandra1601, ale moze jak wszedzie spadnie, gdzie jest roz fizyka, to w Olsztynie moze tez . W poprzednich latach tak bylo- jak prog byl nizszy, to na wszystkich uczelniach , a jak podskoczyl, to tez wszedzie.
Awatar użytkownika
PalmaKokosowa
Posty: 1116
Rejestracja: 21 lis 2008, o 13:29

Re: poznajmy si? :) kto startuje na lek do Olsztyna :)

Post autor: PalmaKokosowa »

to jak w takim razie mam op?aty dokona jakie? to dziwne.
Freeq06069

Re: poznajmy si? :) kto startuje na lek do Olsztyna :)

Post autor: Freeq06069 »

PalmaKokosowa, no wlasnie dziwne , ale sprawdzalam najczesciej zadawane pytania i pisza, ze oplate mozna przelac juz 14. czerwca.
Awatar użytkownika
PalmaKokosowa
Posty: 1116
Rejestracja: 21 lis 2008, o 13:29

Re: poznajmy si? :) kto startuje na lek do Olsztyna :)

Post autor: PalmaKokosowa »

dzwoni?am do nich i trzeba na razie tylko zaznaczy?, ?e co? si? zdawa?o, a potem uzupe?ni? na ile % (w sensie, ?e zaznaczy? teraz 0%)
ale ten go?ciu z rekrutacji powiedzia? mi, ?e mam s?abe szanse si? dosta? (nie widzia? moich wyników z matury), bo jest tylko 80 m-c
Awatar użytkownika
aleksandra1601
Posty: 221
Rejestracja: 5 kwie 2010, o 21:40

Re: poznajmy si? :) kto startuje na lek do Olsztyna :)

Post autor: aleksandra1601 »

Alchemik1990 pisze:PalmaKokosowa, chyba chodzi o to, ze 30. czerwca wpisujesz wyniki matur i dopiero wybierasz .
aleksandra1601, ale moze jak wszedzie spadnie, gdzie jest roz , to w Olsztynie moze tez . W poprzednich latach tak bylo- jak prog byl nizszy, to na wszystkich uczelniach , a jak podskoczyl, to tez wszedzie.
poczekamy zobaczymy na razie to takie gdybanie i wró?enie z fusów, mo?e faktycznie spadnie nie jest mo?liwe ?eby si? WSZYSCY dostali, ale trzymam za nas kciuki ?eby by?o git

a co do tej rekrutacji to ja zaznaczy?am te przedmioty które zdawa?am, potem je mo?na edytowa? i wpisa? wyniki matur
Freeq06069

Re: poznajmy si? :) kto startuje na lek do Olsztyna :)

Post autor: Freeq06069 »

Jak wszedzie spadnie, to w Olsztynie tez . Moze spadnie, bo matura byla trudniejsza .
pozytywny
Posty: 57
Rejestracja: 3 sie 2009, o 16:01

Re: poznajmy si? :) kto startuje na lek do Olsztyna :)

Post autor: pozytywny »

Alchemik1990 pisze:Jak wszedzie spadnie, to w Olsztynie tez . Moze spadnie, bo matura byla trudniejsza .
"Trza by?o nie gardzi? Olsztynem rok temu to teraz by?my razem piwko pili nad jeziorem Kortowskim po sko?czonej anatomii.
Freeq06069

Re: poznajmy si? :) kto startuje na lek do Olsztyna :)

Post autor: Freeq06069 »

pozytywny, powiem szczerze- nie wiedzialam o Olsztynie . Wiem, ze to moze brzmi smiesznie, ale mowie serio.
Pozycze sobie od Ciebie notatki . Jesli oczywiscie bedziesz laskawy mi je udostepnic .
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości