poznajmy si? :) kto startuje na lek do Olsztyna :)

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
aleksandra1601
Posty: 221
Rejestracja: 5 kwie 2010, o 21:40

Re: poznajmy si? :) kto startuje na lek do Olsztyna :)

Post autor: aleksandra1601 »

a ja si? leni?am, nie mia?a ambicji na 3x rozsz i ola?am fizyk?, do dzi? bij? si? w pier?!
Freeq06069

Re: poznajmy si? :) kto startuje na lek do Olsztyna :)

Post autor: Freeq06069 »

aleksandra1601, no nic. bylo, minelo. Trzeba zyc dalej . I miec nadzieje, ze progi nie wzrosna .
pozytywny
Posty: 57
Rejestracja: 3 sie 2009, o 16:01

Re: poznajmy si? :) kto startuje na lek do Olsztyna :)

Post autor: pozytywny »

Alchemik1990 pisze:pozytywny, powiem szczerze- nie wiedzialam o Olsztynie . Wiem, ze to moze brzmi smiesznie, ale mowie serio.
Pozycze sobie od Ciebie notatki . Jesli oczywiscie bedziesz laskawy mi je udostepnic .
Jakbym owe robi? to pewnie, ?e udost?pni?bym. Ale z takiej Anatomii to nie ma sensu robi? notatki, Skawinka na pami to absolutne minimum.
Freeq06069

Re: poznajmy si? :) kto startuje na lek do Olsztyna :)

Post autor: Freeq06069 »

pozytywny, a ile ta ksiazka ma stron ?
Awatar użytkownika
aleksandra1601
Posty: 221
Rejestracja: 5 kwie 2010, o 21:40

Re: poznajmy si? :) kto startuje na lek do Olsztyna :)

Post autor: aleksandra1601 »

Skawinek to (jak dobrze kojarz?, je?li jestem w bdzie prosz? po poprawienie mnie) 8 tomów po ?rednio 200 str ka?dy?
Stazystka
Posty: 389
Rejestracja: 12 cze 2009, o 06:35

Re: poznajmy si? :) kto startuje na lek do Olsztyna :)

Post autor: Stazystka »

pozytywny pisze:[
Ale z takiej Anatomii to nie ma sensu robi? notatki, Skawinka na pami to absolutne minimum.
dobra, dobra
Awatar użytkownika
Khayman00
Posty: 525
Rejestracja: 6 cze 2008, o 23:40

Re: poznajmy si? :) kto startuje na lek do Olsztyna :)

Post autor: Khayman00 »

zzz18 pisze:
pozytywny pisze:[
Ale z takiej Anatomii to nie ma sensu robi? notatki, Skawinka na pami to absolutne minimum.
dobra, dobra
nie ma co dobrowa?, to szczera prawda. Notatki z anatomii to oksymoron
Stazystka
Posty: 389
Rejestracja: 12 cze 2009, o 06:35

Re: poznajmy si? :) kto startuje na lek do Olsztyna :)

Post autor: Stazystka »

to juz bardziej oksymoronem jest skawinska na pamiec jako absolutne minimum
souljah
Posty: 107
Rejestracja: 25 mar 2009, o 16:45

Re: poznajmy si? :) kto startuje na lek do Olsztyna :)

Post autor: souljah »

Ja Wam powiem jak jest, obiektywnie, nie strasz?c. Skawina na pami to faktycznie niezb?dne minimum. Mo?e teraz si? to wydaje straszne ale kiedy zobaczycie jak wygl?da komplet Bochenków a? si? Wam b?dzie chcia?o uczy? ze Skawin. Na pocz?tku masakra, pierwszy miesi?c to jest takie zderzenie z rzeczywisto?ci?, ?e tak faktycznie najwi?cej ludzi w?a?nie wtedy odpuszcza i odpada. Pó?niej ?acina ju? sama wchodzi do g?owy. Nie wierzcie w jakie? zarwane noce na nauk?, najczciej Ci, którzy zarywaj? nie maj? jaki? wybitnych osi?gni. Spokojnie 6-7h snu dziennie mo?na wyci?gn. Na pewno warto by? systematycznym przez ca?y rok, bo na egzaminie jest to bardzo doceniane. Je?li kto? ma wi?cej pyta? to prosz? na PW. Pozdrawiam.
pozytywny
Posty: 57
Rejestracja: 3 sie 2009, o 16:01

Re: poznajmy si? :) kto startuje na lek do Olsztyna :)

Post autor: pozytywny »

Pola? Luigiemu, tfu, souljah-owi. Systematyka to klucz do sukcesu, nie bierzcie przyk?adu ze mnie, który dopiero na 3, 4 terminach si? mobilizowa? i uczy? si?.
Awatar użytkownika
Khayman00
Posty: 525
Rejestracja: 6 cze 2008, o 23:40

Re: poznajmy si? :) kto startuje na lek do Olsztyna :)

Post autor: Khayman00 »

Na drugim roku ka?dy si? ju? tego nauczy, inaczej b?dzie ciko
kub_mat
Posty: 4
Rejestracja: 1 wrz 2009, o 11:00

Re: poznajmy si? :) kto startuje na lek do Olsztyna :)

Post autor: kub_mat »

No to ja te? od siebie co? na pisze. To co pisa? souljah to prawda, Skawina wyryta na pami to absolutne minimum, ale niktórzy i tak wol? starego Bochenka - sami b?dziecie musieli spróbowa? jednego i drugiego i zobaczycie z czego wam si? lepiej uczy. To ?e na pocz?tku jest niesamowicie ciko to prawda. I to nie tylko przez miesi?c - ja na przyk?ad zaczem sobie jako? radzi? dopiero w grudniu, ale przez pierwsze 2m-ce spa?o si? po 3-4h/dob? a i tak nie dawa?o si? rady.
Systematyka to podstawa bo (te? wiem to po sobie) jak si? co? odpu?ci to pó?niej b?dzie si? za wami ci?gno prawie w niesko?czono.
Pozdrawiam : )

P.S. a notatki z bochna mo?na robi? tylko to takie janwa?niejsze rzeczy musz? by? a nie jakie? szczegó?y
Awatar użytkownika
Aszyn
Posty: 317
Rejestracja: 20 lis 2009, o 18:30

Re: poznajmy si? :) kto startuje na lek do Olsztyna :)

Post autor: Aszyn »

Je?li kto? ze starszych roczników pami?ta, to niech si? wypowie.

16 pa?dziernika szykuje mi si? wesele, które b?dzie w Krakowie. Czy jest opcja, ?e 2gi weekend po rozpoczeciu roku szkolnego b?dzie w miar? do ogarni?cia? Czyli w pi?tek w nocy sobie wyjad?. Na sobot? b?d? na miejscu. Pobawi? si? wy?pi? i po po?udniu w niedziel? b?d? do Olsztyna wraca?. W drodze powrotnej mog? si? uczy?.

My?licie, ?e da rad?, czy b?dzie taka masakra z nauka?
W sumie je?li kto? wie, to mo?e mi przekaza? czego jest najwi?cej na pocz?tku roku, to mo?e postaram si? co? ogarn troch? wcze?niej.

By?em ju? studentem i wiem co to zarywanie nocek, czy systematyczna nauka, wi?c piszcie ?mia?o.

Zale?y mi na tej zabawie, a do Krakowa 8h podró?y mam. Nie chc? by? w plecy, dlatego pytam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości