poznajmy si? :) kto startuje na lek do Olsztyna :)

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Piotrek_m
Posty: 34
Rejestracja: 9 maja 2010, o 10:35

Re: poznajmy si? :) kto startuje na lek do Olsztyna :)

Post autor: Piotrek_m »

Nom zobaczymy jak to b?dzie, na razie musimy czeka? Mo?e i si? spotkamy
Awatar użytkownika
Khayman00
Posty: 525
Rejestracja: 6 cze 2008, o 23:40

Re: poznajmy si? :) kto startuje na lek do Olsztyna :)

Post autor: Khayman00 »

To kiedy pierwsze listy s? w Olsztynie? Jestem bardzo tego ciekaw i ile osób zostanie w Olsztynie z pierwszej listy
Kata_
Posty: 57
Rejestracja: 25 kwie 2010, o 19:22

Re: poznajmy si? :) kto startuje na lek do Olsztyna :)

Post autor: Kata_ »

Na stronie jest, ?e pierwsza lista 15.
Ja sk?adam do Olsztyna awaryjnie. Mam 230 pkt (jak na razie, mo?e b?dzie wi?cej),
nie wiem czy jest sens sk?ada? jeszcze do Szczecina, bo niby zawsze by?o w Olsztynie najmniej.
Nie chcia?abym marnowa? pieni?dzy, ale z drugiej strony nigdy nic nie wiadomo.
Jak my?licie, bo ja ju? sama nie wiem co zrobi?.
Stazystka
Posty: 389
Rejestracja: 12 cze 2009, o 06:35

Re: poznajmy si? :) kto startuje na lek do Olsztyna :)

Post autor: Stazystka »

ja wolalabym zaplacic do jeszcze jakiejs uczelni i spac spokojnie, choc i to nie daje 100% gwarancji.
Freeq06069

Re: poznajmy si? :) kto startuje na lek do Olsztyna :)

Post autor: Freeq06069 »

zzz18 pisze:ja wolalabym zaplacic do jeszcze jakiejs uczelni i spac spokojnie, choc i to nie daje 100% gwarancji.
Ale zawsze zwieksza szanse . Katarina- ja na Twoim miejscu bym zlozyla a mam 228pkt (na razie).
Awatar użytkownika
karolaa
Posty: 72
Rejestracja: 19 maja 2010, o 13:30

Re: poznajmy si? :) kto startuje na lek do Olsztyna :)

Post autor: karolaa »

Kurcze ale wam dobrze, bo stoicie na w miar? twardym gruncie na grz?skiej powierzchni.Chodzi mi o to ?e wiecie ju? ile macie punktów, a ja si? zamartwiam, masakra. Raczej wiem ?e w tym roku mam marne szanse na medycyn?, cho? nie sprawdza?am odpowiedzi, to i tak mam cich? nadziej?, ?e si? dostan? do Olsztyna.
Trzymajcie kciuki

P.S. Widz? ?e jestem jedn? z nielicznych na tym forum z rocznika 91, ma?olat ze mnie
Stazystka
Posty: 389
Rejestracja: 12 cze 2009, o 06:35

Re: poznajmy si? :) kto startuje na lek do Olsztyna :)

Post autor: Stazystka »

karolaa pisze:Kurcze ale wam dobrze, bo stoicie na w miar? twardym gruncie na grz?skiej powierzchni.Chodzi mi o to ?e wiecie ju? ile macie punktów, a ja si? zamartwiam, masakra.
Tu Ci musze przyznac racje, w tym wypadku znac swoj wynik juz to luksus niemalze
Awatar użytkownika
Khayman00
Posty: 525
Rejestracja: 6 cze 2008, o 23:40

Re: poznajmy si? :) kto startuje na lek do Olsztyna :)

Post autor: Khayman00 »

Katarina pisze:Na stronie jest, ?e pierwsza lista 15.
Ja sk?adam do Olsztyna awaryjnie. Mam 230 pkt (jak na razie, mo?e b?dzie wi?cej),
nie wiem czy jest sens sk?ada? jeszcze do Szczecina, bo niby zawsze by?o w Olsztynie najmniej.
Nie chcia?abym marnowa? pieni?dzy, ale z drugiej strony nigdy nic nie wiadomo.
Jak my?licie, bo ja ju? sama nie wiem co zrobi?.
Lepiej si? chyba zabezpieczy?, bo w Olsztynie jest o troch? inaczej, bo jest bardzo ma?o miejsc, przyjmuj? tylko 80 osób, wi?c próg mo?e by? wy?szy.
Freeq06069

Re: poznajmy si? :) kto startuje na lek do Olsztyna :)

Post autor: Freeq06069 »

KhaymanO_o pisze:
Katarina pisze:Na stronie jest, ?e pierwsza lista 15.
Ja sk?adam do Olsztyna awaryjnie. Mam 230 pkt (jak na razie, mo?e b?dzie wi?cej),
nie wiem czy jest sens sk?ada? jeszcze do Szczecina, bo niby zawsze by?o w Olsztynie najmniej.
Nie chcia?abym marnowa? pieni?dzy, ale z drugiej strony nigdy nic nie wiadomo.
Jak my?licie, bo ja ju? sama nie wiem co zrobi?.
Lepiej si? chyba zabezpieczy?, bo w Olsztynie jest o troch? inaczej, bo jest bardzo ma?o miejsc, przyjmuj? tylko 80 osób, wi?c próg mo?e by? wy?szy.
Przeciez w Olsztynie co roku jest 80 miejsc . Dlatego nie bardzo rozumiem .
Awatar użytkownika
Khayman00
Posty: 525
Rejestracja: 6 cze 2008, o 23:40

Re: poznajmy si? :) kto startuje na lek do Olsztyna :)

Post autor: Khayman00 »

I próg w tamtym roku strasznie skoczy?, bo wi?cej ludzi si? o Olsztynie dowiedzia?o. W tym roku wi?cej si? ludzi dowiedzia?o i zapewne wi?cej do Olsztyna przekona?o, wi?c próg mo?e by? wy?szy, poniewa? ostatnia z 80 osób mo?e mie? sporo pkt, a inaczej by by?o gdyby miejsc by?o np 200, bo wtedy próg jest teoretycznie ni?szy, nie wiem czy wiecie o co mi chodzi Ciko mi to wyt?umaczy?, moje pokr?tne rozmy?lania.
Freeq06069

Re: poznajmy si? :) kto startuje na lek do Olsztyna :)

Post autor: Freeq06069 »

Mniej wiecej kumam . Tylko nie wiem, czy to tak dziala. W Olsztynie skoczyl prog, bo skoczyl tez w innych miastach i ludzie z braku laku poszli do Olsztyna . A dwa lata temu byl w miare niski w ogole, wiec w Olsztynie tez i do tego to byl pierwszy rok funkcjonowania Wydzialu Nauk Medycznych.
P.S. KhaynamO_o- moglbys zajrzec na gg albo do wiadomosci prywatnych
Awatar użytkownika
Betusia
Posty: 464
Rejestracja: 14 maja 2010, o 14:35

Re: poznajmy si? :) kto startuje na lek do Olsztyna :)

Post autor: Betusia »

karolaa czy mog?aby? zajrze? w wiadomo?ci prywatne? bo czekam ju? kilka dni na odpowiedz, a nie chce forum moimi pytaniami do Ciebie za?mieca?
Awatar użytkownika
Khayman00
Posty: 525
Rejestracja: 6 cze 2008, o 23:40

Re: poznajmy si? :) kto startuje na lek do Olsztyna :)

Post autor: Khayman00 »

Tylko nie wiem, czy to tak dziala. W Olsztynie skoczyl prog, bo skoczyl tez w innych miastach i ludzie z braku laku poszli do Olsztyna . A dwa lata temu byl w miare niski w ogole, wiec w Olsztynie tez i do tego to byl pierwszy rok funkcjonowania Wydzialu Nauk Medycznych.
Ale chyba nigdzie nie by?o ró?nicy 15 pkt?
P.S. KhaynamO_o- moglbys zajrzec na gg albo do wiadomosci prywatnych
Sprawdzi?em, odpisa?em.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 52 gości