poznajmy si? :) kto startuje na lek do Olsztyna :)

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
aleksandra1601
Posty: 221
Rejestracja: 5 kwie 2010, o 21:40

poznajmy si? :) kto startuje na lek do Olsztyna :)

Post autor: aleksandra1601 »

poznajmy si? Ola, mi?o mi kto startuje na leka do Olsztyna w tym roku? jak samopoczucie miesi?c przed matur
Asillith
Posty: 751
Rejestracja: 12 lip 2008, o 18:58

Re: poznajmy si? :) kto startuje na lek do Olsztyna :)

Post autor: Asillith »

Ja startuje i poprawiam 218 pkt. a samopoczucie b?dzie co b?dzie
Awatar użytkownika
Amira1001
Posty: 52
Rejestracja: 14 paź 2009, o 00:35

Re: poznajmy si? :) kto startuje na lek do Olsztyna :)

Post autor: Amira1001 »

Ja chyba te? tam z?o, ale pewnie nic z tego nie wyjdzie, bo mam star? matur?. a z ni? dosta? si? gdziekolwiek to by?oby fajnie. A czy kto? ze starych maturzystów sk?ada do Olsztyna albo si? dosta? rok temu np.? A tak to pisz? egzamin albo w Poznaniu albo w Lublinie zobaczymy jeszcze a egzamin mam w czerwcu, wi?c troszk? wi?cej czasu ni? Wy macie do matury. Asilith, który raz poprawiasz?
Awatar użytkownika
aleksandra1601
Posty: 221
Rejestracja: 5 kwie 2010, o 21:40

Re: poznajmy si? :) kto startuje na lek do Olsztyna :)

Post autor: aleksandra1601 »

ja tez poprawiam, w zesz?ym roku rzuci?am si? na 2 przedmioty i zabrak?o mi 3pkt. tym razem poprawiam biol i pisze fiz. Du?o dobrego s?ysza?am o Olsztynie i sta? si? moim priorytetem w wyborach uczelni
Awatar użytkownika
Collo
Posty: 1761
Rejestracja: 26 gru 2009, o 08:33

Re: poznajmy si? :) kto startuje na lek do Olsztyna :)

Post autor: Collo »

aleksandra1601 pisze:Du?o dobrego s?ysza?am o Olsztynie
Naprawd Olsztyn to bardzo ciekawe miasto, ale kierunek lekarski jest tam dopiero 2 rok, brakuje mu kilku rzeczy (np. prosektorium). S? tam najni?sze progi. Zalet? jest nowoczesny wygl?d UWM

Je?eli oprócz Biologii i Chemii (R) zdajesz jeszcze fizyk? (P) spróbuj dosta? si? na WUM
Awatar użytkownika
Khayman00
Posty: 525
Rejestracja: 6 cze 2008, o 23:40

Re: poznajmy si? :) kto startuje na lek do Olsztyna :)

Post autor: Khayman00 »

Best of Both Worlds pisze:brakuje mu kilku rzeczy (np. prosektorium)
Hmmm. a ja my?la?em, ?e pierwszy rok i anatomia to w?a?nie w budynku Collegium Anatomicum mia?em gdzie znajduje si? tak?e prosektorium? Czy?bym si? myli
aleksandra1601 pisze:ja tez poprawiam, w zesz?ym roku rzuci?am si? na 2 przedmioty i zabrak?o mi 3pkt. tym razem poprawiam biol i pisze fiz. Du?o dobrego s?ysza?am o Olsztynie i sta? si? moim priorytetem w wyborach uczelni
Potwierdzam! Jestem na drugim roku lek. w Olsztynie i nie ?a?uje
Awatar użytkownika
Amira1001
Posty: 52
Rejestracja: 14 paź 2009, o 00:35

Re: poznajmy si? :) kto startuje na lek do Olsztyna :)

Post autor: Amira1001 »

A ja te? du?o dobrego s?ysza?am o tej uczelni. Nawet rozmawia?am z paroma osobami stamt?d czy tez pisa?am maila i zawsze mi odpisali i udzielili wszelkich info za co dzi?kuj? Gdyby nie mieli prosektorium nie dostaliby zgody na utworzenie kierunku. W?a?nie ten Olsztyn wzbudza takie ró?ne odczucia bo jest to najm?odszy lekarski w Polsce, ale to przecie? nie znaczy, ?e nikt nie mia? prawa takiego kierunku otworzy?, ja si? te? nas?ucha?am z?ych opinii o Olsztynie, ale póki si? samemu nie widzia?o nie warto pochopnie os?dza?. Co do progów, to my?l?, ?e nie ka?demu jest na r?k? tak daleko studiowa?, ja np. mieszkam bli?ej Szczecina wi?c tam mam kawa? drogi.ale i tak bym si? cieszy?a gdybym si? dosta?a nawet tam. Asillith bardzo ma?o Ci zabrak?o, ?ycz? powodzenia w tym roku, na pewno si? uda!
Awatar użytkownika
Amira1001
Posty: 52
Rejestracja: 14 paź 2009, o 00:35

Re: poznajmy si? :) kto startuje na lek do Olsztyna :)

Post autor: Amira1001 »

No i Tobie Olu te? 3 pkt. to jeszcze mniej:) Wi?c te? b?dzie dobrze! Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
aleksandra1601
Posty: 221
Rejestracja: 5 kwie 2010, o 21:40

Re: poznajmy si? :) kto startuje na lek do Olsztyna :)

Post autor: aleksandra1601 »

Je?eli oprócz Biologii i Chemii (R) zdajesz jeszcze fizyk? (P) spróbuj dosta? si? na WUM

hmmm. o WUM s?ysza?am wszystko co najgorsze. Mam znajomego, który si? tak wybra? i jest bardzo niezadowolony. Wy?cig szczurów, brak zgrania ludzi, wr?cz podk?adanie sobie ?wini, nieprzyjemna atmosfera. Z reszt? to dla mnie za du?e miasto i ekonomicznie te? jest tam ciko.
Za to w Olsztynie mam znajomych na leku i s? bardzo zadowoleni. Przecieraj? mi szlaki
No i Tobie Olu te? 3 pkt. to jeszcze mniej:) Wi?c te? b?dzie dobrze! Pozdrawiam!

dzi?kuj? serdecznie
Asillith
Posty: 751
Rejestracja: 12 lip 2008, o 18:58

Re: poznajmy si? :) kto startuje na lek do Olsztyna :)

Post autor: Asillith »

Ja studiuje obecnie na WUM-ie tylko ?e po?o?nictwo. Ta uczelnia ma wiele ró?nych stron. Jednak gdybym by?a tak zdolna by napisa? ?wietnie matur? to bym j? wybra?a. A tak pozostaje mi szuka? miejsca gdzie indziej:) Olsztyn nie jest moim priorytetem. Oby tym razem nie zabrak?o g?upich 5 czy ilu? malutkich punktów:). No i licz? ?e mo?e progi w tym roku drastycznie nie urosn?:)
Awatar użytkownika
Amira1001
Posty: 52
Rejestracja: 14 paź 2009, o 00:35

Re: poznajmy si? :) kto startuje na lek do Olsztyna :)

Post autor: Amira1001 »

Moim te? nie, ale nie jestem ju? bardzo m?oda, wr?cz to ju? ostatni dzwonek ?eby w ogóle jeszcze o medycynie my?le?, wi?c gdziekolwiek si? dostan? tam pójd?, nawet do Olsztyna pomimo ?e nie jest to marzenie, a z do?wiadczenia wam powiem, ?e pó?niej wcale nie patrz? na to kto jak? uczelni? sko?czy?.
Awatar użytkownika
aleksandra1601
Posty: 221
Rejestracja: 5 kwie 2010, o 21:40

Re: poznajmy si? :) kto startuje na lek do Olsztyna :)

Post autor: aleksandra1601 »

Kto jak? sko?czy oczywi?cie, ?e nie patrz?, ale m?czy? si? w chorej atmosferze 6 lat chyba nikt nie chce, wi?c wybieraj?c uczelnie oprócz oczywi?cie poziomu, zaplecza czy kadry te? warto zrobi? rozeznanie ogólnie jaka atmosfera tam panuje.
izolec
Posty: 8
Rejestracja: 4 paź 2009, o 18:45

Re: poznajmy si? :) kto startuje na lek do Olsztyna :)

Post autor: izolec »

Hej Amira.
Mam pytanie?
Czy ty na maturze zdawa?a? 3 przedmioty na maturze?
Ja te? mam star? matur? ale z biologii i fizyki wi?c nie wiem czy jest sens w ogóle si? porywa? je?li nam bior? matur?. Chyba, ?e w tym roku bior? egzaminy pod uwag?.
Pozdrawiam
Iza
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości