Poznajmy si? :)

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
kwiatek xD
Posty: 38
Rejestracja: 19 kwie 2009, o 22:47

Re: Poznajmy si? :)

Post autor: kwiatek xD »

Oczywi?cie, NK za?o?enia ma genialne. Absolutnie niczego nie krytykuj?.
Sko?czmy ju? z tym

Dlaczego na 2 i 3 roku?
Dżasti ;)
Posty: 11
Rejestracja: 12 sie 2009, o 18:53

Re: Poznajmy si? :)

Post autor: Dżasti ;) »

Ooo, widz?, ?e tu te? jaka? integracja si? zaczyna chyba co do nk to my?l?, ?e ta dobra wol? i bycie mi?ym oraz stwarzanie wszelkich pozorów to nale do ka?dej integracji w ko?cu ka?dy chce si? pokaza? w jak najlepszym ?wietle
Grzybu a co do tego kryzysu znajomo?ci w 2 lub 3 roku to nie tylko na lekarskim zawsze tak w po?owie to nast?puje
Awatar użytkownika
Grzybu123
Posty: 840
Rejestracja: 12 maja 2009, o 14:16

Re: Poznajmy si? :)

Post autor: Grzybu123 »

Witam, trosz? podpilem wybaczcie jak co?

Na 2 i 3, bo wtedy zaczynaj? si? poprawki i wtedy ludzie, zwykke ambitni którzy trafiaj? na lek zaczynaj? wybrzydza? w?ród tych, co maj? poprawki czy inne problemy

Znam z prospekcji".
Awatar użytkownika
agnes1108
Posty: 117
Rejestracja: 18 cze 2009, o 10:15

Re: Poznajmy si? :)

Post autor: agnes1108 »

Nie zrozumielismy si?. Mia?am na my?li ogólnie n-k z jej g?upimi i bezsensownymi funkcjami i elementami które mnie osobi?cie denerwuja Co do atmosfery na forum to naprawd? jest mi?a Ludzie widac fajni wi?c nie?le sie zapowiada.
eee nie przesadzajcie z tym 2 i 3 rokiem. Wszystko zale?y od ludzi. Wystarczy odrobina dobrej woli i odpowiednie podej?cie
Awatar użytkownika
agnes1108
Posty: 117
Rejestracja: 18 cze 2009, o 10:15

Re: Poznajmy si? :)

Post autor: agnes1108 »

ti ?ledzik
A widzieli?cie juz na stronie naszego kochanego wydzia?u plany zaj^^
biofizchem
Posty: 111
Rejestracja: 24 lut 2008, o 14:30

Re: Poznajmy si? :)

Post autor: biofizchem »

a gdzie? s? wypisane grupy czy ?eby dowiedzie? si? w której grupie trzeba do nich dzwoni? ? czy mo?na sprawdzi? to gdzie? w necie?
Awatar użytkownika
Grzybu123
Posty: 840
Rejestracja: 12 maja 2009, o 14:16

Re: Poznajmy si? :)

Post autor: Grzybu123 »

Pono? na irk ma si? pojawi? dodatkowa opcja, gdzie b?dzie Nasz numer indeksu. Z niego logujemy si? na USOS i tam powinno by? wszystko napisane (tak pisa?y osoby na irk).

Pozdrawiam
Crocku
Posty: 2
Rejestracja: 11 wrz 2009, o 18:30

Re: Poznajmy si? :)

Post autor: Crocku »

Witam !:) jestem tu nowy wiec licze na wyrozumialosc jak to jest z tymi grupami ? co z zapisamy na zajecia przez usos ? czy inauguracja roku akademickiego dla CM jest 4 czy 1 pazdziernika ? Prosze o odpowiedz . Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Grzybu123
Posty: 840
Rejestracja: 12 maja 2009, o 14:16

Re: Poznajmy si? :)

Post autor: Grzybu123 »

Je?li si? nie myl?, to przez USOS zapisujesz si? tylko na wf.
Awatar użytkownika
agnes1108
Posty: 117
Rejestracja: 18 cze 2009, o 10:15

Re: Poznajmy si? :)

Post autor: agnes1108 »

Witaj Crocku Inauguracja roku jest 1. w Toruniu. Raczej nikt si? tam nie wybiera Nas obowi?zuj? szkolenia w niedziel? 4.10.
Co do grup to listy maj? by? wywieszone na uczelni. Ja tam si? jeszce w USOSie nie rejestrowa?am, z reszt? tego nr indeksu jeszcze nie mam Ale na IRK pisali ?e tam jeszcze w zasadzie nic ciekawego nie pisze to nie wiem czy bys znalaz?a te grupy
Na wf to bedziemy si? zapisywac ale w Pa?dzierniku, raczej nie trzeba si? spieszy? P
biofizchem
Posty: 111
Rejestracja: 24 lut 2008, o 14:30

Re: Poznajmy si? :)

Post autor: biofizchem »

nie wiem czy kto? popatrzy? na plan 1 roku ale nie mamy ?aciny mo?e to g?upie pytanie czy to znaczy? ?e w 1. semestrze jej niema (nadzieja) i niby mia?oby? jakie? ratownictwo czy pierwwsza pomoc i te? tego niema
cypryjka
Posty: 12
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:07

Re: Poznajmy si? :)

Post autor: cypryjka »

kiedy s? zaj?cia z ?aciny dowiesz si? na pocz?tku pa?dziernika a 1 pomoc jest w 2 semestrze
Awatar użytkownika
agnes1108
Posty: 117
Rejestracja: 18 cze 2009, o 10:15

Re: Poznajmy si? :)

Post autor: agnes1108 »

Dla osób które nie korzystaj? z forum na n-k: mo?na sie ju? zapisywa? telefonicznie do wybranej grupy Cz? osób ju? si? zapisa?o.
Dzwo?cie do naszego dziekanatu
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości