Poznań UAM

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
kalinkanat
Posty: 17
Rejestracja: 17 maja 2008, o 15:33

Re: Poznań UAM

Post autor: kalinkanat »

no tak, w sumie logiczne. mam nadzieję że tak można, bo jeśli nie . byłoby niezbyt ciekawie dzieki
Awatar użytkownika
Ann
Posty: 445
Rejestracja: 6 cze 2007, o 12:06

Re: Poznań UAM

Post autor: Ann »

Mam takie pytanie, bo już nie jestem pewna, czy dokumenty do Poznania na lekarski trzeba złożyć osobiście na uniwersyteie czy można je wszystkie wysłać pocztą?
Marzena
Posty: 557
Rejestracja: 17 sty 2007, o 20:31

Re: Poznań UAM

Post autor: Marzena »

Ann pisze: czy dokumenty do Poznania na lekarski trzeba złożyć osobiście na uniwersyteie czy można je wszystkie wysłać pocztą?
Sądze że według uznania.
Awatar użytkownika
Ann
Posty: 445
Rejestracja: 6 cze 2007, o 12:06

Re: Poznań UAM

Post autor: Ann »

Ok czyli nie będzie problemu jeśli dostarczę pocztą Dzięki za info
dingbat
Posty: 226
Rejestracja: 17 maja 2008, o 09:14

Re: Poznań UAM

Post autor: dingbat »

tylko wydaje mi się, że dobrze byłoby wysłać te dokumenty co najmniej listem poleconym, jak nie kurierem.
nie ufam poczcie polskiej
Awatar użytkownika
Ann
Posty: 445
Rejestracja: 6 cze 2007, o 12:06

Re: Poznań UAM

Post autor: Ann »

Dzisiaj dzwoniłam i już dowiedziałam się. Muszę mieć po prostu potwierdzenie nadania, ale wyśle na pewno poleconym, a jeśli bym się dostała oryginały mogę też pocztą dostarczyć, ale na pewno priorytetem. No i dowiedziałam się, że mogę od nich dostać faxem skierowanie do lekarza medycyny pracy, nie wiedziałam o tym wcześniej
elo666
Posty: 49
Rejestracja: 12 maja 2008, o 16:08

Re: Poznań UAM

Post autor: elo666 »

W Poznaniu to wszystko jest jakies dziwne / tylko oni zycza sobie odpisu swiadectwa ukonczenia szkoły, czy 4 zdjęć, juz na etapie rekrutacji !
Ja mam jednak pytanie odnosnie dowodu wpłaty: otóz ja nie wpłacałem pieniedzy na poczcie, wiec nie mam tego kwitka, tylko robiłem przelew bankowy przez PKO Inteligo i tu mam watpliwosci, bo na stronie pko inteligo jest opcja wydrukowania takiegokwitka (na cała strone A4), ktory wygląda tak:
Czy takie cos wystarczy jako potwierdzenie dokonania wpłaty ? bo niczym innym nie dysponuje, a sadze ze duzo osob płaci przelewem z domu Nie chce zebym przez taka głupote nie został uwzgledniony na liscie / Bardzo prosze o pomoc
gatek
Posty: 175
Rejestracja: 23 lis 2007, o 17:46

Re: Poznań UAM

Post autor: gatek »

Też sie własnie zastanawiam nad tym potwierdzeniem przelewu ale nie wiem czy to jest taki oficjalne to co można wydrukowac. Sądze ze najlepiej byłoby zadzwonić do Poznania i zapytać albo przejść się ne poczte jak chyba zreszta zrobię. A ten odpis świadectw to musi być notarialnie zrobiony tak ?
elo666
Posty: 49
Rejestracja: 12 maja 2008, o 16:08

Re: Poznań UAM

Post autor: elo666 »

Odpis swiadectw notarialnie
Ale ja juz przelałem te pieniadze i innego dowodu im nie zdobede / Musi to im wystarczyc, bo niby co innego mam im wysłac ? Kto tam teraz w dobie internetu chodzi na poczte i jeszcze płaci 2,50 za przelew ? ^^
rigor mortis
Posty: 177
Rejestracja: 7 maja 2007, o 20:56

Re: Poznań UAM

Post autor: rigor mortis »

Wystarczy, muszą być przygotowani na to, że ludzie wysyłają pieniądze z kont internetowych. Dołączysz wydruk i powinno być to uwzględnione, ale dla pewności zadzwoń do biura rekrutacji, bo oni mają ogólnie różne dziwne zwyczaje.

W zeszłym roku można było iść do Collegium Maius i wpłacić pieniądze bezpośrednio do kasy uczelni, teraz pewnie też tak jest. No ale jak ktoś nie jest z Poznania, to przecież nie będzie tylko specjalnie po to przyjeżdżał ]
kalinkanat
Posty: 17
Rejestracja: 17 maja 2008, o 15:33

Re: Poznań UAM

Post autor: kalinkanat »

może mi ktoś bliżej powiedzieć co z tym lekarzem medycyny pracy? muszę mieć skierowanie czy nie. i jeszcze słyszałam że to zaświadczenie powinno być od lekarza z Poznania ale nie wiem czy to nie jest plotka.
gatek
Posty: 175
Rejestracja: 23 lis 2007, o 17:46

Re: Poznań UAM

Post autor: gatek »

Kurcze a ja mam taki problem że zgubiłam ten nr rejestracyjny i głupia przez przypadek maila z nim tez skasowałam czy ktos wie co w takim przypadku zrobić ?
Anea
Posty: 100
Rejestracja: 14 lis 2007, o 15:59

Re: Poznań UAM

Post autor: Anea »

rigor mortis pisze:W zeszłym roku można było iść do Collegium Maius i wpłacić pieniądze bezpośrednio do kasy uczelni, teraz pewnie też tak jest.
- i oni mi wtedy od razu wydadzą zaświadczenie o wpłacie, które będę mogła wsadzić do teczki z dokumentami?
gatek pisze:Kurcze a ja mam taki problem że zgubiłam ten nr rejestracyjny i głupia przez przypadek maila z nim tez skasowałam czy ktos wie co w takim przypadku zrobić ?
- a wydrukowałaś sobie od razu ten formualrz? wtedy nie ma problemu bo ten nr jest tam napisany
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości