Poznań UAM

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
gatek
Posty: 175
Rejestracja: 23 lis 2007, o 17:46

Re: Poznań UAM

Post autor: gatek »

a wydrukowałaś sobie od razu ten formualrz? wtedy nie ma problemu bo ten nr jest tam napisany
No własnie nie wydrukowałam niestety. Napisałam już maila może przyślą jeszcze raz Jak nie to bede dzwonic albo jakos kombinowac inaczej. Ale normalnie ja kiedys glowie gdzies zostawie A to haselem byl nr pesel tak a nr byl przydzielany czy jak to bylo ? (moze cos pokombinuje jeszcze sama)
Anea
Posty: 100
Rejestracja: 14 lis 2007, o 15:59

Re: Poznań UAM

Post autor: Anea »

gatek pisze:A to haselem byl nr pesel tak a nr byl przydzielany czy jak to bylo ? (moze cos pokombinuje jeszcze sama)
Login to tzw nr kodowy a hasło to PESEL (lub data urodzenia jeśli ktoś nie podał nr PESEL - ale to chyba opcja dla obcokrajowców) )
rigor mortis
Posty: 177
Rejestracja: 7 maja 2007, o 20:56

Re: Poznań UAM

Post autor: rigor mortis »

Tak, przynajmniej w zeszłym roku tak było.
chlad
Posty: 1
Rejestracja: 24 maja 2008, o 12:15

Re: Poznań UAM

Post autor: chlad »

Mam pytnko, ktore dokumenty nalezy obowiazkowo dostarczyc do daty zakonczenia rejesracji Bo w harmonogramie napisane jest tylkokomplet dokumentow a w pdf-ie o zasadach, do dokumentow zalicza sie tez swiadectwo dojrzalosci:/
Ginewra
Posty: 78
Rejestracja: 19 maja 2008, o 07:52

Re: Poznań UAM

Post autor: Ginewra »

Do niniejszego podania załączam:

* Świadectwo dojrzałości (oryginał, odpis, kopia potwierdzona)
* Świadectwo ukończenia szkoły średniej (oryginał lub kopia potwierdzona) - dotyczy kandydatów z nowa maturą
* Orzeczenie lekarskie od lekarza medycyny pracy
* Kserokopia dowodu osobistego
* Dowód wniesienia opłaty rekrutacyjnej (oryginał)
* Cztery fotografie czytelnie podpisane

tak jest napisane w formularzu, który trzeba wypełnić
Awatar użytkownika
Ann
Posty: 445
Rejestracja: 6 cze 2007, o 12:06

Re: Poznań UAM

Post autor: Ann »

Świadectwo dojrzałości dostarczasz później ( do 4 lipca), bo dostajesz je 30 czerwca, a ten cały komplet należy złożyć do 16 czerwca
Niuni
Posty: 3
Rejestracja: 24 maja 2008, o 14:53

Re: Poznań UAM

Post autor: Niuni »

a co z zaświadczeniem lekarskim? W formularzu, który był do wydrukowania, tam go nie było. A może lekarz ma sam je wystawić
Ginewra
Posty: 78
Rejestracja: 19 maja 2008, o 07:52

Re: Poznań UAM

Post autor: Ginewra »

Jak poszłam do lekarza to pani doktor dała mi swoje formularze, mam nadzieję że wystarczą
riczi89
Posty: 116
Rejestracja: 21 cze 2007, o 20:12

Re: Poznań UAM

Post autor: riczi89 »

Ja już powoli zaczynam się gubić w tych papierach. Jedne potrzebne przed zakończeniem rejestracji, inne trzeba wydrukować potem z wynikami i zanieść następne papiery. ech, aż głowa boli od tego wszystkiego heh ale na jakąś uczelnię trzeba złożyć
konturek

Re: Poznań UAM

Post autor: konturek »

Ach normalnie jak czytam te posty to nie mogę się już doczekać studiów! Już od 1 klasy gimnazjum chcę iść na stomatologię do Poznania, ten kierunek jest normalnie boski (latanie w białym fartuchu, dźwięk borowania zęba, strzykawki - cuda). Mam nadzieję, że się dostanę (ale matura dopiero za 2 lata hehe).
A najlepsze jest to, że na stomatologię jest zawsze więcej chętnych niż na lekarski, a mniej trzeba mieć pkt. Życzę wszystkim dostania się na wymarzone kierunki!

.oj dzieci bójcie się, nadchodzę!
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: Poznań UAM

Post autor: Padre Morf »

zielony666 pisze:Ach normalnie jak czytam te posty to nie mogę się już doczekać studiów! Już od 1 klasy gimnazjum chcę iść na stomatologię do Poznania, ten kierunek jest normalnie boski (latanie w białym fartuchu, dźwięk borowania zęba, strzykawki - cuda). Mam nadzieję, że się dostanę (ale matura dopiero za 2 lata hehe).
bosh.
konturek

Re: Poznań UAM

Post autor: konturek »

Wiem Morfeusz, że to brzmiało dziwnie, obsesyjnie a może nawet troszke psychicznie ale cóż, jak byłem mały zrzucono mi doniczkę na głowę i skutki są do teraz.
lokomotiv2
Posty: 177
Rejestracja: 13 mar 2008, o 22:10

Re: Poznań UAM

Post autor: lokomotiv2 »

ja tez mam zaświadczenie na druku od lekarza ktoś wie czy te zdjęcia to mają mieć jakiś konkret rozmiar? bo nigdzie o tym nie piszą, ja kazałem fotografowi zrobić takie legitymacyjne i ta kserokopia dowodu to ma być w końcu potwierdzona notarialnie czy nie? bo jedni piszą, że z potwierdzeniem, inni że nie trzeba i jestem znowu confused a i podanie jak rozumiem druknięte może być na kilku stronach? bo na 1 A4 to się nie mieści niestety
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 84 gości