praktyki

Porady i opinie o uczelniach kształcące w zakresie biologii. Punktacja przy rekrutacji. Pomoc w dostępie do materiałów do nauki biologii
micha³

praktyki

Post autor: micha³ »

jestem na drugim roku biologii i chciałem w wakacje odbyć jakieś praktyki.Czy moŻe ktoś wie gdzie mogę je odbyć
czy mogę je odbyć np: w loboratorium szpitalnym?Za pomoc wielkie dzięki
Chlamydocassis
Posty: 179
Rejestracja: 5 mar 2006, o 15:05

Re: praktyki

Post autor: Chlamydocassis »

w laboratorium szpitalnym raczej ciężko, zależy też czym się zajmujesz/interesujesz. Może jakaś szkółka leśna albo coś w tym stylu?
micha³

Re: praktyki

Post autor: micha³ »

intresuje mnie biochemia, a rośliny i zwierzęta mniej
Julita
Posty: 3
Rejestracja: 19 mar 2006, o 15:47

Re: praktyki

Post autor: Julita »

CZesc Michal a z jakiego miasta jestes? bo ja moge cos zasugerowac w wawie.
micha³

Re: praktyki

Post autor: micha³ »

napewno nie jestem z wawy jestem z radomska a studiuje w łodzi, a co mogłabyś mi zasugerować
Julita
Posty: 3
Rejestracja: 19 mar 2006, o 15:47

Re: praktyki

Post autor: Julita »

Bez problemu w Wawie mozna znalezc praktyki w instytutach naukowych PAN. Sama robię tam prace mgr i jest ok. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
MiRACiDiUM
Posty: 892
Rejestracja: 20 wrz 2005, o 01:00

Re: praktyki

Post autor: MiRACiDiUM »

Też studiuje w Łodzi. wie ktoś może czy w Łodzi mozna sobie takie praktyki załatwić gdzieś?
Pozdrawiam
Ania

praktyki

Post autor: Ania »

Jak ktos zaczyna swoja wedrowke po laboratoriach to moze warto zaczac od swojej uczelni. to bardzo proste :) mozna wybrac nastepujaca droge: idziesz do kierownika zakladu i pytasz czy mozesz pomagac komus przy jego badaniachltmagister moze doktor, bo . ( i tu jest miejsce na Twoje argumenty :) . chcesz sie czegos nowego nauczyc . ble ble ble :) ). Jezeli bedziesz mial/a szczescie to za pierwszym razem uda ci sie cos zalatwic a jezeli nie . to do wytrwalych swiat nalezy! Czasami trzeba pokazac, ze ci zalezy i dopiero np 4 rozmowa z kierownikiem przynosi rezultaty. Zaczyna sie od prostych rzeczy mucia probowek, robienia zeli agarozowych . pozniej nastawianie PCR, ale mozna poznac ciekawych ludzi i wielu rzeczy nauczyc od nich. Mozna tez od nichwyciagnac inf o praktykach. Ta droga jest dobra na 1, 2, moze 3 rok . pozniej lepiej szukac czegos ciekawszego. Powodzenia, mi udalo sie i odbywam praktyki. Studiuje na 3 roku na biologii, specjalnosc biologia molekularna :) Teraz szukam kolejnych praktyk . wakacyjnych :) i tak przypadkiem trafilam na ta strone :) google . prowadzi roznymi sciezkami.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość