Praktyki w Warszawie - proszę o radę:)

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
asiuula
Posty: 26
Rejestracja: 21 lis 2009, o 15:35

Re: Praktyki w Warszawie - proszę o radę:)

Post autor: asiuula »

Gdzie warto robić praktyki z interny po 3 roku (prawa strona Warszawy)? Zastanawiam się nad szpitalem w Międzylesiu, Instytutem Kardiologii i nad Szaserów. Może ktoś miał styczność z tymi szpitalami? Najbardziej interesują mnie oddziały kardio.

Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Praktyki w Warszawie - proszę o radę:)

Post autor: Medycyna Lwów »

prawdziwą internę zobaczysz w szpitalu praskim, jak wolisz za to patrzeć tępo na koronarografie i echa serca to a i owszem wybierz oddział kardiologiczny w którymś z wymienionych szpitali.
karolinac
Posty: 4
Rejestracja: 2 lip 2012, o 12:29

Re: Praktyki w Warszawie - proszę o radę:)

Post autor: karolinac »

Mam pytanie o praktyki po drugim roku, na sorze. Zależy mi na tym, żeby się czego dowiedzieć i nie chodzi tu o umiejętność parzenia kawy. Ktoś może polecić jakiś szpital?
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Praktyki w Warszawie - proszę o radę:)

Post autor: Medycyna Lwów »

Szp. Wolski - sam robiłem n-lat temu i lepszych praktyk nie miałem.
Szp. Praski - też spoko.
karol-ina1
Posty: 4
Rejestracja: 22 wrz 2010, o 15:13

Re: Praktyki w Warszawie - proszę o radę:)

Post autor: karol-ina1 »

Gdzie najlepiej robić praktyki z pediatrii i ginekologii?
Chodzi mi o to by atmosfera na oddziale była znośna i można było się czegoś nauczyć a jeśli nie ma takich opcji by wcześniej wychodzić i nie siedzieć bez sensu.

Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Praktyki w Warszawie - proszę o radę:)

Post autor: Medycyna Lwów »

Klinika na Karowej bez sensu, ktoś chwalił Szp. na madalińskiego, ale z ginekologii to a priori nie będzie fajnie.

Pediatria - polecam Klinikę Alergologii na Niekłańskiej - odbywałem tam staż - ogromna liczba przypadków (tyle że w zimę oddziały są przepelnione zawsze), fajni lekarze, ale nie ma opieprzania się, bo szefowa jest bardzo wymagająca - przynajmniej była wobec stażystów.
leena
Posty: 1
Rejestracja: 2 kwie 2015, o 14:51

Re: Praktyki w Warszawie - proszę o radę:)

Post autor: leena »

Hej:) Chciałbym się dowiedzieć czegoś na temat praktyk wakacyjnych po 4 roku (chirurgia i SOR) w Warszawie. Na co dzień studiuję w Lublinie i z Warszawy też nie jest więc za bardzo się nie orientuję które szpitale są dobre i gdzie w ogóle można odbyć takie praktyki. Dodam że najprawdopodobniej będę mieszkać na Woli Mógłby się ktoś wypowiedzieć i coś poradzić? Jak jest z papierologią itp? Z góry dziękuję za odpowiedź
Lucillaa
Posty: 1
Rejestracja: 8 cze 2015, o 17:25

Re: Praktyki w Warszawie - proszę o radę:)

Post autor: Lucillaa »

Cześć Chciałabym dowiedzieć się jak zapisać się na praktyki na Banacha po 3 roku. Trzeba złożyć jakieś podanie? U ordynatora, oddziałowej? Pomóżcie
ZenZen
Posty: 3
Rejestracja: 16 cze 2015, o 17:48

Re: Praktyki w Warszawie - proszę o radę:)

Post autor: ZenZen »

A powiedzcie mi, czy jest opcja robienia praktyk po połowie w 2 różnych szpitalach, 2 tygodnie w każdym (lekarskie) Chciałbym poznać realia pracy w 2 placówkach, tylko boję się że dziekanat będzie robił problemy
Awatar użytkownika
FretkaMD
Posty: 47
Rejestracja: 3 wrz 2012, o 19:03

Re: Praktyki w Warszawie - proszę o radę:)

Post autor: FretkaMD »

widzę, że odp spóźniona, ale jakby ktoś kiedyś szukał. Można robić w 2 szpitalach, kolega tak robił w tym roku.
alicja2101
Posty: 28
Rejestracja: 27 cze 2012, o 14:17

Re: Praktyki w Warszawie - proszę o radę:)

Post autor: alicja2101 »

Medycyna Lw&#xF3w pisze:prawdziwą internę zobaczysz w szpitalu praskim, jak wolisz za to patrzeć tępo na koronarografie i echa serca to a i owszem wybierz oddział kardiologiczny w którymś z wymienionych szpitali.
Piszesz o I czy II Oddziale?
ZenZen
Posty: 3
Rejestracja: 16 cze 2015, o 17:48

Re: Praktyki w Warszawie - proszę o radę:)

Post autor: ZenZen »

Robił ktoś praktyki na OIT w szpitalu na Barskiej? Jak jest?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 12 gości