Preejakulat a okres a ciąża

Forum seksualne poruszające szerokie problemy płci i relacji między osobnikami tej samej lub przeciwnej płci, potrzebami oraz zaburzeniami
GabrielaxD
Posty: 2
Rejestracja: 18 maja 2018, o 19:49

Preejakulat a okres a ciąża

Post autor: GabrielaxD »

Bardzo uprzejmie proszę o odpowiedź na pytanie czy jest możliwość żebym zaszła w ciążę podczas stosunku przerywanego w trzecim/4 dniu okresu? Prawdopodobnie do pochwy wydzielił się preejakulat ale na pewno nie wytrysk. Jak duże prawdopodobieństwo jest ze dni płodne miałam tuż po okresie a nie po około 11 dniach oraz jak duże jest prawdopodobienstwo że jestem w ciąży? Po seksie umylam się ale tylko z zewnątrz.
Awatar użytkownika
Rabbit Heart
Posty: 42
Rejestracja: 11 mar 2016, o 23:24

Re: Preejakulat a okres a ciąża

Post autor: Rabbit Heart »

Tak, jest taka możliwość.
Słonce23
Posty: 5
Rejestracja: 27 kwie 2019, o 20:36

Re: Preejakulat a okres a ciąża

Post autor: Słonce23 »

to wszystko zależy od tego czy miesiączki są regularne, który jest to dzień cyklu, , jak są jakiekolwiek wątpliwości warto wykonać test ciążowy. Ja sprawdzam dni płodne testerem owulacyjnym Afrodyta i stosuje plemikobójczy żel Contragel green z prezerwatywami. Nie warto ryzykować :)
Krówsko
Posty: 47
Rejestracja: 14 lut 2020, o 23:01

Re: Preejakulat a okres a ciąża

Post autor: Krówsko »

GabrielaxD pisze:
20 maja 2018, o 09:18
Bardzo uprzejmie proszę o odpowiedź na pytanie czy jest możliwość żebym zaszła w ciążę podczas stosunku przerywanego w trzecim/4 dniu okresu?
Było o tym na pewno na naukach przedmałżeńskich. Może masz jeszcze w notatkach? Jeśli nie, to poszukaj na ten temat w internecie pod hasłem NPR.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości