Problem z opłatą rekrutacyjną

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Luciano
Posty: 36
Rejestracja: 20 cze 2008, o 14:18

Problem z opłatą rekrutacyjną

Post autor: Luciano »

Czy Wy też macie problem z wydrukowaniem dowodu opłaty rekrutacyjnej z konta? Wydaje mi się, że wszystko zrobiłem jak należy- wyskakujące okienka pop-up odblokowane, Adobe Reader mam zainstalowany.Za odp. dziękuję
gosiaczek;)
Posty: 456
Rejestracja: 21 maja 2008, o 08:54

Re: Problem z opłatą rekrutacyjną

Post autor: gosiaczek;) »

Proponuję nie męczyć się z druczkiem, tylko wziąć taki z banku lub agencji i wypełnić samodzielnie Ja właśnie tak zrobiłam.
Awatar użytkownika
AmoSo
Posty: 163
Rejestracja: 22 wrz 2007, o 10:55

Re: Problem z opłatą rekrutacyjną

Post autor: AmoSo »

jeżeli dane wyświetlają się poprawnie to popieram przedmówcę ale jak chcesz koniecznie to wydrukować możesz spróbować wybrać z menu przeglądarki plik/ drukuj (mi ta opłata otwiera sie w nowej karcie firefoxa i od razu wyskakuje okienkowydrukuj")
Luciano
Posty: 36
Rejestracja: 20 cze 2008, o 14:18

Re: Problem z opłatą rekrutacyjną

Post autor: Luciano »

Już naprawili- to jednak był błąd systemu. Nie chodziło mi nawet o wydrukowanie ale wyświetlenie dowodu opłaty w nowym okienku(wtedy pojawiał się napiswykryto niepoprawne działanie serwisu"). Tak czy inaczej dzięki za pomoc
Kinguśka
Posty: 4
Rejestracja: 22 maja 2008, o 19:17

Re: Problem z opłatą rekrutacyjną

Post autor: Kinguśka »

Witam:)
Nie będę zakładać nowego tematu więc podepnę się pod ten. A mianowicie czy macie może problemy z zalogowaniem sie na AM w Lublinie Bo dziś próbuje cały dzień i nie moge. Nie wiem czy problem dotyczy tylko mnie czy są kłopoty z serwerem
gosiaczek;)
Posty: 456
Rejestracja: 21 maja 2008, o 08:54

Re: Problem z opłatą rekrutacyjną

Post autor: gosiaczek;) »

No więc ja ze swojej strony mogę powiedzieć tylko, że u mnie nie ma problemu z zalogowaniem się.
Kinguśka
Posty: 4
Rejestracja: 22 maja 2008, o 19:17

Re: Problem z opłatą rekrutacyjną

Post autor: Kinguśka »

Dzieki za odpowiedź. Musze więc poszukać innej przyczyny:)
Batha
Posty: 2658
Rejestracja: 20 maja 2007, o 16:32

Re: Problem z opłatą rekrutacyjną

Post autor: Batha »

albo trochę odczekaj, albo włącz inną przeglądarkę
Awatar użytkownika
tin
Posty: 1491
Rejestracja: 18 lip 2006, o 15:29

Re: Problem z opłatą rekrutacyjną

Post autor: tin »

Serwer jest załadowany.
Pamietajcie, żeby zachować dowód wpłaty,albo mieć druk przelewu. Co roku zdarza się, że na konto AM pieniądze trafiają z dżym opóźnieniem i trzeba będzie przedstawić(wysłać faksem) taki dowód, żeby dostać się na listę.
Awatar użytkownika
AmoSo
Posty: 163
Rejestracja: 22 wrz 2007, o 10:55

Re: Problem z opłatą rekrutacyjną

Post autor: AmoSo »

ja wpłaciłem pieniądze w piątek rano w banku i dziś mam adnotacje na koncie, że opłata wpłynęła
Karolina*
Posty: 149
Rejestracja: 14 lut 2008, o 09:13

Re: Problem z opłatą rekrutacyjną

Post autor: Karolina* »

AmoSo, powiedz proszę, skoro już opłata rekrutacyjna została w Twoim przypadku zaksięgowana, to na pewno wiesz - jak można sprawdzić czy opłata rekrutacyjna wpłynęła na konto uczelni? Czy po zalogowaniu się na swoje konto pojawia się tam po prostu taka informacja, nie wiem jako jakiś dodatkowy napis, czy gdzieś trzeba wejść w któryś z tych plików na koncie? Kompletnie się nie orientuję, więc byłabym wdzięczna za odpowiedź
gosiaczek;)
Posty: 456
Rejestracja: 21 maja 2008, o 08:54

Re: Problem z opłatą rekrutacyjną

Post autor: gosiaczek;) »

Karolina* pisze: Czy po zalogowaniu się na swoje konto pojawia się tam po prostu taka informacja, nie wiem jako jakiś dodatkowy napis, czy gdzieś trzeba wejść w któryś z tych plików na koncie?
Nie do mnie to pytanko, ale akurat się orientuję. Nad linkami na Twoim profilu pojawia się czerwony napis, że opłata została zaksięgowana.
Karolina*
Posty: 149
Rejestracja: 14 lut 2008, o 09:13

Re: Problem z opłatą rekrutacyjną

Post autor: Karolina* »

Dziękuję Ci gosiaczek:) bardzo za wiadomość. Pozdrawiam serdecznie
P.S. A czy długo czekaliście na zaksięgowanie opłaty rekrutacyjnej? Z góry dzięki za odp.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości