Problem z wyborem studiów - proszę o pomoc.

Porady studentów, dzielimy się informacjami ze studiów przyrodniczych, w szczególności medycznych i pozostałych. Pomoc w wyborze kierunku studiów.
MlodyBiolchem
Posty: 17
Rejestracja: 6 sty 2018, o 21:18

Re: Problem z wyborem studiów - proszę o pomoc.

Post autor: MlodyBiolchem »

Chciałabym odnowić temat. Może jeszcze ktoś natknie się na ten wątek i mi pomoże? Nadal mam wiele wątpliwości, to jest bardzo trudny wybór i chętnie posłuchałabym jakichś opinii i rad osób doświadczonych w tym temacie.
Awatar użytkownika
Rabbit Heart
Posty: 42
Rejestracja: 11 mar 2016, o 23:24

Re: Problem z wyborem studiów - proszę o pomoc.

Post autor: Rabbit Heart »

Jakiś czas temu miałam okazję rozmawiać z dużo starszą, doświadczoną osobą po analityce medycznej (z doświadczeniem również poza oceanem). Według niej zupełnie nie opłaca się iść w tym kierunku, wręcz zabroniła mi się wybierać na takie studia (jako że pytałam pod kątem swojego przyszłego rozwoju). Mówiła, że zarobki są marne, praca stresująca, na jednym stanowisku pracuje się za dwie lub więcej osób. Nie wiem, czy wszędzie są takie realia, ale pomyślałam, że warto wziąć pod uwagę tą opinię.
MlodyBiolchem
Posty: 17
Rejestracja: 6 sty 2018, o 21:18

Re: Problem z wyborem studiów - proszę o pomoc.

Post autor: MlodyBiolchem »

A więc jakie zawody, podobne do analityki, opłacają się najbardziej? Masz może jakieś propozycje?
Awatar użytkownika
Lizzy
Posty: 189
Rejestracja: 18 kwie 2009, o 18:06

Re: Problem z wyborem studiów - proszę o pomoc.

Post autor: Lizzy »

Może technologia chemiczna na politechnice? Nic więcej do głowy nie przychodzi oprócz farmacji, a sporo znajomych z liceum wybrało taki kierunek i z tego co słyszałam są zadowoleni.
Lekarz Rezydent.
MlodyBiolchem
Posty: 17
Rejestracja: 6 sty 2018, o 21:18

Re: Problem z wyborem studiów - proszę o pomoc.

Post autor: MlodyBiolchem »

Dziękuję za propozycję.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości