problemy z organizacją imprez sportowych

Tutaj znajdziesz posty tylko o sporcie w Polsce i na świecie
miodzio

problemy z organizacją imprez sportowych

Post autor: miodzio » 15 kwie 2010, o 22:12

No właśnie muszę napisać prace na ten temat. No i potrzebuje konkretnych przykładów. Nie chodzi mi o takie imprezy w które nie odbyły się bo wiatr wiał za mocno (mam na mysli skoki narciarskie), czy też inne warunki naturalne, ale o takie do których przyczynił się człowiek. Jedyne co na myśl mi przychodzi to rajd Paryż-Dakar, co zamiast odbywać się na trasie tych miast jest w Ameryce Płd. Potrzebuje przykładu i powodu, resztę sobie znajdę, aczkolwiek myśle że ciekawa dyskusja na ten temat na forum może z tego wyniknąć ;)
Mile widziane jakieś przykłady które miały za przyczynę kłopoty finansowe, bo raj to kwestia bezpieczeństwa była. Generalnie potrzebuje imprez tak od 1990 i o takim większym znaczeniu.

Mam nadzieje że bana nie dostane :P ale naprawde fora sportowe nic nie pomagają, a to jest jakby nie patrzeć największe forum takie z sensem prowadzone jakie znam, a raczej przeglądam :) :) :)

Awatar użytkownika
eszel

Re: problemy z organizacją imprez sportowych

Post autor: eszel » 16 kwie 2010, o 12:29

Dajesz Google i wpisujesz:

"odwołano mecz"
"odwołano rajd"
"mecz odwołany z powodu"
"mecz żużlowy odwołany"
"igrzyska odwołane"
"lokaut" (np. w NBA)

Masz tam pelno przykladów konkretnych imprez, najczesciej warunki atmosferyczne beda, mgły, sniegi, powodzie, żałoby, bankructwo, strajk zawodników itp.

miodzio

Re: problemy z organizacją imprez sportowych

Post autor: miodzio » 16 kwie 2010, o 17:32

Dzięki za informację :) ale jak wpisywałem w google to wyskakiwały mi same zagadnienia spowodowane żałobą narodową, ale z tym lokaut w nba to mi bardzo dużo pomogłeś, to już trochę materiału mam, no to teraz muszę znaleźć tylko jak by to było w Polsce z tym lokautem pod względem prawnym, z tym to problemu wielkiego mieć nie będę :D

ODPOWIEDZ