próbna matura z operonu...

Rozmowy na temat matury z biologii. odpowiedzi na trudne pytania, rozwiązywanie zadań, arkusze maturalne z biologii
wojtek1317
Posty: 15
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 22:27

próbna matura z operonu...

Post autor: wojtek1317 »

Pisał ktoś maturkę operonu i gazety wyborczej z biologichyba nie była zbyt trudnaco sądzicie
Laurana
Posty: 16
Rejestracja: 25 lis 2007, o 14:37

Re: próbna matura z operonu...

Post autor: Laurana »

moze i nie trudna ale łatwo bylo sie machnac na niektorych zadaniach ja sama zrobilam pare glupich bledow, teraz mam nauczke na przyszlosc -P
Awatar użytkownika
Ann
Posty: 445
Rejestracja: 6 cze 2007, o 12:06

Re: próbna matura z operonu...

Post autor: Ann »

Ja pisałam próbną z chemii, ale wczoraj sama zrobiłam sobie rozszerzoną biologię i wydaję mi sie, że nie była tak trudna My w szkole korzystamy z książek OPERONU, więc może też dlatego było łatwiej, że wszystko były pod treści z tych właśnie podręczników, a do tego rysunki identyczne
wojtek1317
Posty: 15
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 22:27

Re: próbna matura z operonu...

Post autor: wojtek1317 »

My też korzystamy z operonów i rzeczywiście te rysunki były bardzo znajome:)Oby tak było w maju
Kasia989
Posty: 65
Rejestracja: 31 lip 2007, o 18:48

Re: próbna matura z operonu...

Post autor: Kasia989 »

Moim zdaniem Operon i Wyborcza zafundowali nam banał- mam 90 % z rozszerzenia bez zajrzenia do podręcznika Niestety w maju tak łatwo nie będzie pewnie
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: próbna matura z operonu...

Post autor: Korczaszko »

hehe ja pisałam chemie, ale w mojej klasie najwyższy wynik z bio to 70% O.o
Marcin I.
Posty: 304
Rejestracja: 12 maja 2006, o 13:04

Re: próbna matura z operonu...

Post autor: Marcin I. »

Co prawda jestem już w wieku pomaturalnym:) i z racji wykonywanej pracy brałem udział w organizacji próbnej matury - z mojego punktu widzenia była bardzo prosta - a z doświadczenia - przestrzegam, żeby nie brać sobie osiągniętego wysokiego wyniku tej maturydo serca - egzamin może (i prawie napewno tak będzie) zaskoczyć - niestety - niemile
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość