Próg na GUMed 2011

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
indiana
Posty: 574
Rejestracja: 2 kwie 2011, o 17:26

Re: Próg na GUMed 2011

Post autor: indiana »

Ja z kolei liczyłam na to, że ktoś mi tak szybko odpowiedział.
ale skoro dziś nie dali nowej listy, to chyba oznacza to, że nic się nie zmieniło i tyle.

jarauto, chodzi mi o stacjo. Na niestacjo chyba już jest.
ignisvespers
Posty: 39
Rejestracja: 5 sie 2012, o 13:59

Re: Próg na GUMed 2011

Post autor: ignisvespers »

Lista jest, ale nic się nie ruszyło. A dzisiaj usłyszałam, że są niewielkie szanse by jeszcze coś poszło, ale, żeby jednak śledzić listy.
Awatar użytkownika
indiana
Posty: 574
Rejestracja: 2 kwie 2011, o 17:26

Re: Próg na GUMed 2011

Post autor: indiana »

ignisvespers, dzwoniłaś do nich? Ja właśnie mam zamiar, ale skoro Ty już to zrobiłaś i powiedzieli Ci, że niewielkie szanse, to chyba dam sobie spokój.
ignisvespers
Posty: 39
Rejestracja: 5 sie 2012, o 13:59

Re: Próg na GUMed 2011

Post autor: ignisvespers »

Tak, dzwoniłam :]

Jestem ciekawa swojej reakcji, jeśli rzeczywiście się nie dostanę, a jestem pod kreską.
Awatar użytkownika
indiana
Posty: 574
Rejestracja: 2 kwie 2011, o 17:26

Re: Próg na GUMed 2011

Post autor: indiana »

Jeśli dobrze policzyłam, na zielono jest 226 nazwisk, czyli od 13.09. zrezygnowały tylko dwie osoby. Nas z tą samą punktacją jest z kolei 13, więc wychodzi na to, że musi zrezygnować jeszcze AŻ 19 osób.
Nie wiem, czy w ogóle są jeszcze szanse.
ignisvespers
Posty: 39
Rejestracja: 5 sie 2012, o 13:59

Re: Próg na GUMed 2011

Post autor: ignisvespers »

Wiesz - ja sądzę, że jeśli zrezygnowałoby jeszcze. z 10, to zaczęliby chociaż do nas dzwonić. Pewnie sami też liczą się z tym, że paru studentów - widmo się pojawi.

Ale fakt, szanse maleją / drastycznie
maarta
Posty: 10
Rejestracja: 14 wrz 2012, o 11:51

Re: Próg na GUMed 2011

Post autor: maarta »

Z moich obliczeń wynika że 3 osoby zrezygnowały:)
Awatar użytkownika
indiana
Posty: 574
Rejestracja: 2 kwie 2011, o 17:26

Re: Próg na GUMed 2011

Post autor: indiana »

Możliwe, że 3 osoby zrezygnowały, liczyłam szybko, mogłam kogoś dwa razy policzyć
co jednak nie zmienia faktu, że i tak nasze szanse są znikome, oni przecież nie mogą przyjąć ponad limit, więc nawet jak zrezygnuje jeszcze 6-8 osób, to nas i tak nie wezmą.
ignisvespers
Posty: 39
Rejestracja: 5 sie 2012, o 13:59

Re: Próg na GUMed 2011

Post autor: ignisvespers »

To znaczy - w sumie, to mogą wziąć ponad limit. I czasami biorą. Ale fakt, jakoś mi nadzieje się rozwiewają.
Awatar użytkownika
indiana
Posty: 574
Rejestracja: 2 kwie 2011, o 17:26

Re: Próg na GUMed 2011

Post autor: indiana »

Wydaje mi się, że w tamtym roku wzięli 5 osób ponad limit. ale pewności nie mam.
ignisvespers, a masz jakieś wyjście awaryjne? Czy Gdańsk ostatnią deską ratunku?
ignisvespers
Posty: 39
Rejestracja: 5 sie 2012, o 13:59

Re: Próg na GUMed 2011

Post autor: ignisvespers »

Ja studiuję na farmacji w Gdańsku, jestem po pierwszym roku. I też tylko do Gdańska składałam, bo tylko tam chciałam studiować. Zresztą nawet nie wiesz, jaka ja pewna byłam, że się dostanę (jak szacowałam po zeszłorocznym progu). Oj, głupota ludzka
maarta
Posty: 10
Rejestracja: 14 wrz 2012, o 11:51

Re: Próg na GUMed 2011

Post autor: maarta »

Wydaje mi się że było już zapisanych 221 osób a wzięli tych z 83 z biologii. Może jak chociaż 5-6 osób zrezygnuje to nas wezmą.
Awatar użytkownika
indiana
Posty: 574
Rejestracja: 2 kwie 2011, o 17:26

Re: Próg na GUMed 2011

Post autor: indiana »

Ale skoro jest przyjętych 225 osób, czyli pięć osób ponad limit, to nawet jak te pięć osób zrezygnuje, to i tak nas nie wezmą, bo nas jest AŻ 13
Przynajmniej ja tak to rozumiem, skoro jest limit 220 miejsc.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 73 gości