Próg na GUMed 2011

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
ignisvespers
Posty: 39
Rejestracja: 5 sie 2012, o 13:59

Re: Próg na GUMed 2011

Post autor: ignisvespers »

Nie, nie dzwonili, niestety
Awatar użytkownika
indiana
Posty: 574
Rejestracja: 2 kwie 2011, o 17:26

Re: Próg na GUMed 2011

Post autor: indiana »

Może jutro
ignisvespers
Posty: 39
Rejestracja: 5 sie 2012, o 13:59

Re: Próg na GUMed 2011

Post autor: ignisvespers »

Chcesz dzwonić do rekrutacji i pytać?
Awatar użytkownika
indiana
Posty: 574
Rejestracja: 2 kwie 2011, o 17:26

Re: Próg na GUMed 2011

Post autor: indiana »

Ja jutro rano zadzwonię, może się dowiem czegoś konkretnego, niech już nawet powiedzą mi, że zamykają listy, przynajmniej dam sobie spokój.
Balbina
Posty: 52
Rejestracja: 23 sie 2012, o 17:53

Re: Próg na GUMed 2011

Post autor: Balbina »

Ciekawe ile tych wolnych miejsc mają , że tak kombinują. Jak tak dalej pójdzie to w listopadzie jeszcze bądą ludzi obdzwaniać)jakby nie mogli teraz tego zrobić i przyspieszyć rekrutację
ignisvespers
Posty: 39
Rejestracja: 5 sie 2012, o 13:59

Re: Próg na GUMed 2011

Post autor: ignisvespers »

Właśnie, żeby było coś ostatecznie wiadomo. a nie, tak się bujać, może się uda, a może nie /
ignisvespers
Posty: 39
Rejestracja: 5 sie 2012, o 13:59

Re: Próg na GUMed 2011

Post autor: ignisvespers »

To znaczy - najlepiej, żebym wiedziała, że się dostałam ale chodzi o to, że jak mówią, że w poniedziałek będzie lista", to w sumie fajnie byłoby, by się lista pojawiła. Chociażby się tylko data miała zmienić - to chociaż znak, że coś robią

Choć muszę powiedzieć, że pani z rekrutacji to chyba najmilsza i najbardziej kompetentna urzędowa osoba, z jaką się spotkałam
Awatar użytkownika
indiana
Posty: 574
Rejestracja: 2 kwie 2011, o 17:26

Re: Próg na GUMed 2011

Post autor: indiana »

ignisvespers, dokładnie o to samo mi chodzi. Żeby już wiedzieć. Najgorsze jest to, że ja mam do Gdańska 400 km, nie mam tam mieszkania, nikogo nie znam. Takie dostanie się na ostatnią chwilę też nie jest fajne. ale oby mnie przyjęli, mogę zamieszkać nawet pod mostem! Albo na plaży.

Ale faktycznie, Pani z rekrutacji bardzo miła. Jak dziś dzwoniłam, to powiedziała, że jest w trakcie wydzwaniania do ludzi", w sensie do tych, którzy się już dostali - tak przynajmniej zrozumiałam. Może więc dziś się z tym nie wyrobili. sama już nie wiem.
W każdym razie ja myślę, że jeśli mają jeszcze nas przyjąć, to albo jutro, albo w ogóle.
ignisvespers
Posty: 39
Rejestracja: 5 sie 2012, o 13:59

Re: Próg na GUMed 2011

Post autor: ignisvespers »

indiana - jak się dostaniesz, to mogę Ci pomóc szukać mieszkania/popytać po znajomych, czy nie mają miejsca w pokoju, albo pogadać w akademiku

masz rację - albo jutro, albo w ogóle
Awatar użytkownika
indiana
Posty: 574
Rejestracja: 2 kwie 2011, o 17:26

Re: Próg na GUMed 2011

Post autor: indiana »

ignisvespers, jak się dostanę to chętnie skorzystam z pomocy)

ja mam nadzieję, że jednak sprawdzi się opcja jutro", a nie w ogóle
ignisvespers
Posty: 39
Rejestracja: 5 sie 2012, o 13:59

Re: Próg na GUMed 2011

Post autor: ignisvespers »

Coś wiadomo?
Awatar użytkownika
indiana
Posty: 574
Rejestracja: 2 kwie 2011, o 17:26

Re: Próg na GUMed 2011

Post autor: indiana »

Nie, dzwoniłam dwa razy, nikt nie odebrał.
Balbina
Posty: 52
Rejestracja: 23 sie 2012, o 17:53

Re: Próg na GUMed 2011

Post autor: Balbina »

szkoda,że tak późno obdzwaniają ludzi, jak wcześniej rozmawiałam przed ostatnią listą byli pewni, że to koniec rekrutacji, tak mi wtedy powiedziała miła skądinąd Pani
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 54 gości