PRÓG PUNKTOWY FIZJOTERAPIA

Możliwości pracy po ukończeniu studiów z fizjoterapii. Wykaz uczelni pozwalających na studiowanie fizjoterapii. Warunki przyjęć i rekrutacji na studia. Kariera zawodowa.
angelo
Posty: 53
Rejestracja: 29 cze 2012, o 01:08

Re: PRÓG PUNKTOWY FIZJOTERAPIA

Post autor: angelo »

szymon2520, Dzięki. A nie wiesz czy z września, czy sierpnia?
szymon2520
Posty: 51
Rejestracja: 6 cze 2012, o 14:17

Re: PRÓG PUNKTOWY FIZJOTERAPIA

Post autor: szymon2520 »

nawet jeśli ktoś był przyjęty we wrześniu to miał wynik 170+. Więc ty na pewno złapiesz się dużo wcześniej
_włóczykij
Posty: 1578
Rejestracja: 8 kwie 2011, o 21:18

Re: PRÓG PUNKTOWY FIZJOTERAPIA

Post autor: _włóczykij »

szymon2520, A nie wiesz, czy jeśli rok temu zdawałam angielski podstawowy to zaznaczam w tej rubryce: podstawowy, a jak chem R, to rozszerzony i tyle?

Ja słyszałam natomiast z tego forum, że rok temu próg wynosil z I listy 210, a z ostniej 190/195pkt. Ale jak dzwoniłeś, to Twoje info. są pewne. W tym roku może progi zmaleją? oby tylko nie wzrosły.
Freeze
Posty: 27
Rejestracja: 21 lut 2012, o 20:52

Re: PRÓG PUNKTOWY FIZJOTERAPIA

Post autor: Freeze »

Adele pisze:szymon2520, A nie wiesz, czy jeśli rok temu zdawałam angielski podstawowy to zaznaczam w tej rubryce: podstawowy, a jak chem R, to rozszerzony i tyle?

Ja słyszałam natomiast z tego forum, że rok temu próg wynosil z I listy 210, a z ostniej 190/195pkt. Ale jak dzwoniłeś, to Twoje info. są pewne. W tym roku może progi zmaleją? oby tylko nie wzrosły.
170 ale w ostatniej rekrutacji czyli jakoś pod koniec sierpnia. W tym roku na UM jest aż 7 rekrutacji.
angielski wpisujesz podstawowy
Awatar użytkownika
aniag61
Posty: 36
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 14:49

Re: PRÓG PUNKTOWY FIZJOTERAPIA

Post autor: aniag61 »

podobnież najniższy był 168, więc ja liczę że mi się uda, jak nie to Biała Podlaska. Myślicie że progi spadną czy raczej wątpicie
aga2
Posty: 11
Rejestracja: 6 maja 2012, o 11:35

Re: PRÓG PUNKTOWY FIZJOTERAPIA

Post autor: aga2 »

Mnie się wydaje, że próg może być podobny do ubiegłorocznego.
szymon2520
Posty: 51
Rejestracja: 6 cze 2012, o 14:17

Re: PRÓG PUNKTOWY FIZJOTERAPIA

Post autor: szymon2520 »

zgodzę się, liczba punktów nie może się zmienić drastycznie, chodź małe zmiany zawsze wchodzą w gre
Awatar użytkownika
aniag61
Posty: 36
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 14:49

Re: PRÓG PUNKTOWY FIZJOTERAPIA

Post autor: aniag61 »

no bo w tamtym roku ostatni próg był 168 a ja mam 169 i tak trochę muszę żyć nadzieją, bo chciałabym dostać się do lublina.
ale w ostateczności dostałam się do białej podlaskiej. więc studiować będę. a jak będą wyglądały te kolejne rekrutacje poza tymi przewidzianymi w terminarzu te jak je nazywacie wrześniowe i sierpniowe też będą się ukazywały jakieś kolejne listy czy jak to będzie w tamtym roku ile osób z rezerwy się dostało
szymon2520
Posty: 51
Rejestracja: 6 cze 2012, o 14:17

Re: PRÓG PUNKTOWY FIZJOTERAPIA

Post autor: szymon2520 »

Każda uczelnia przewiduje kilka list rankingowych ( w Lublinie chyba 7) o ile będą osoby rezygnowały, zmieniały czy to kierunki czy uczelnie kolejne osoby z najwyższa liczbą punktów będą wskakiwały na ich miejsce. Z 5-7 listy zawsze dostaje się kilka osób, gdyż są to sporadyczne wypadki. Z tego co wiem to często sama uczelnia w późniejszych terminach dzwoni i prosi o potwierdzenie chęci nauki na danym kierunku gdy zwolni się miejsce. Powodzenia
aga2
Posty: 11
Rejestracja: 6 maja 2012, o 11:35

Re: PRÓG PUNKTOWY FIZJOTERAPIA

Post autor: aga2 »

Noo i kto się dostał ?
amonim0
Posty: 2
Rejestracja: 17 maja 2012, o 18:27

Re: PRÓG PUNKTOWY FIZJOTERAPIA

Post autor: amonim0 »

/ dup* blada 162 punkty mogę raczej się pożegnać dużo osób jest chętnych niestety.
ola1903
Posty: 2
Rejestracja: 12 lip 2012, o 17:49

Re: PRÓG PUNKTOWY FIZJOTERAPIA

Post autor: ola1903 »

mam 196.5 pkt myslicie ze sie dostane
szymon2520
Posty: 51
Rejestracja: 6 cze 2012, o 14:17

Re: PRÓG PUNKTOWY FIZJOTERAPIA

Post autor: szymon2520 »

Dzisiaj udało mi się dostarczyć dokumenty na fizjoterapię (ok. 600km w dwie strony) i muszę was pocieszyć że do godziny 12:00 drugiego dnia rekrutacji było tylko ponad 10 potwierdzeń chęci podjęcia studiów na tym kierunku. Pytałem mniej więcej jakie są szanse przy punktach poniżej 180. Bardzo miła pani z rekrutacji powiedziała, że jak najbardziej warto próbować ale może być ciężko ze względu na duże zainteresowanie. Uważa że III i IV listy będą tymi które ostatecznie ustalą próg, który w późniejszym czasie spadnie tylko maksymalnie o kilka punkcików. Mam nadzieję że trochę wam pomogłem. Więcej informacji nie udało mi się wyciągnąć. Życzę wszystkim którzy oczekują na jutrzejsze i kolejne listy, by na ich ustach zagościła radość a sobie spotkania z wami jako studentami fizjoterapii w Lublinie. Pozdrawiam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość