Próg punktowy na Kierunek Lekarski Olsztyn

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
fronc
Posty: 395
Rejestracja: 8 sty 2011, o 17:43

Re: pró punktowy na lekarski

Post autor: fronc »

To by?o moje trzecie podej?cie, ale oni maj? swój regulamin i koniec. Nawet u prorektora ds studenckich by?em - tylko ze jak 6 lat ciagle maja niedobor, to mogliby wpasc na to zeby przerobic ten regulamin. Mowi sie trudno i zyje sie dalej :p za rok ostatnie podejscie, jak mnie nie zechca to inny zawod sobie wymysle ^^

sandoz
Posty: 225
Rejestracja: 12 lip 2013, o 14:19

Re: pró punktowy na lekarski

Post autor: sandoz »

fronc moze jeszcze na inna dwuprzedmiotow?, w tym roku juz na stome w Szczecinie bys wszed? ,tak mi jest smutno
sandoz
Posty: 225
Rejestracja: 12 lip 2013, o 14:19

Re: pró punktowy na lekarski

Post autor: sandoz »

Moze do rektora lepiej pójdz i opowiedz ,przecie oni kase dostaj? na studenta ,do samorz?du studenckiego niech ten regulamin przesledz?
Ascara
Posty: 202
Rejestracja: 12 wrz 2007, o 16:19

Re: pró punktowy na lekarski

Post autor: Ascara »

Fronc, a w Bydzi i Kato by Ci? nie chcieli? Tam progi s? najni?sze, chocia? z tego, co wiem to w tym roku przez zmiany trybu Szczecin bardzo spad
Awatar użytkownika
fronc
Posty: 395
Rejestracja: 8 sty 2011, o 17:43

Re: pró punktowy na lekarski

Post autor: fronc »

gdziee tam, na 2-przedmiotówki mia?em 160 tylko .
Mr_Sandman
Posty: 315
Rejestracja: 1 lip 2011, o 13:29

Re: pró punktowy na lekarski

Post autor: Mr_Sandman »

fronc pisze:To by?o moje trzecie podej?cie, ale oni maj? swój regulamin i koniec. Nawet u prorektora ds studenckich by?em - tylko ze jak 6 lat ciagle maja niedobor, to mogliby wpasc na to zeby przerobic ten regulamin. Mowi sie trudno i zyje sie dalej :p za rok ostatnie podejscie, jak mnie nie zechca to inny zawod sobie wymysle ^^

Planujesz kolejny rok w domu ( zak?adam, ?e tak dotychczas by?o )?
G?owa do góry! S? osoby, które sko?czy?y jeden kierunek i dopiero na lek si? dosta?y.
sandoz
Posty: 225
Rejestracja: 12 lip 2013, o 14:19

Re: pró punktowy na lekarski

Post autor: sandoz »

Posz?abym jeszcze do rektora bo on na pewno nie ma pojecia o rekrutacji i o tym goownianym regulaminie i jak kasa im przez to ucieka chyba ,ze dostaja kase na limit a robia co chc?.Mozna byc upierdliwcem i z?ozyc skarge jako list otwarty do rektora i do lokalnej olszty?skiej gazety na przyk?ad.Nie potrzeba podawac swoich danych,anonimowo jako zdegustowany sposobem rekrutacji kandydat,i juz .
luky278
Posty: 18
Rejestracja: 15 lip 2011, o 11:33

Re: pró punktowy na lekarski

Post autor: luky278 »

fronc, w tym roku znowu si? staramy?
luky278
Posty: 18
Rejestracja: 15 lip 2011, o 11:33

Re: pró punktowy na lekarski

Post autor: luky278 »

fronc, w tym roku znowu si? staramy?
Awatar użytkownika
fronc
Posty: 395
Rejestracja: 8 sty 2011, o 17:43

Re: pró punktowy na lekarski

Post autor: fronc »

haha, a jak?e - mo?e jak nie tu to do Rzeszowa si? uda chocia? W tym roku komisja akredytacyjna robi?a porz?dki w Olsztynie, to mo?e bardziej si? przy?o do tej rekrutacji.
luky278
Posty: 18
Rejestracja: 15 lip 2011, o 11:33

Re: pró punktowy na lekarski

Post autor: luky278 »

zaraz zaraz, ale przecie? o ile pami?tam to Ty masz majc? w miar? spoko

na innym portalu pisz? ?e Rzeszów/Kielce b?dzie max 3 punkty mniej ni? Kato, my?lisz ?e jednak tam mamy wi?ksze szanse?

pisa?em star? bio, i musz? powiedzie? ?e mam mieszane uczucia po tym jak zobaczy?em arkusz zreformowany"

my?lisz ?e pójd? 96 na r?k? i progi do Ol skocz :p
powiem szczerz?, licz? na stary próg, ale patrz?c na to ?e Krk i Wawa ma rozszerzon? matm? ?miem w?tpi?
Awatar użytkownika
fronc
Posty: 395
Rejestracja: 8 sty 2011, o 17:43

Re: pró punktowy na lekarski

Post autor: fronc »

fiz? mam, do 30 czerwca to mo?emy tylko gdyba? - napiszmy jak najlepiej to co zosta?o i tyle
luky278
Posty: 18
Rejestracja: 15 lip 2011, o 11:33

Re: pró punktowy na lekarski

Post autor: luky278 »

jak Ci posz?a fizyka?

my?lisz ?e 458 styknie nawet na ostatni? list
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości