Próg punktowy na Kierunek Lekarski Olsztyn

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
fronc
Posty: 395
Rejestracja: 8 sty 2011, o 17:43

Re: Próg punktowy na lekarski

Post autor: fronc »

Lepiej nic nie kalkulowa? na odpowiedziach, bo mo?na si? zdziwi? - no jak wesz?y w tamtym roku 446 to raczej styknie, mysle ze olsztyn spadnie przez to ze wi?cej 3-przedmiotówek sie pojawi?o (wawa i krakau ). Je?li b?dzie ?askawy egzaminator z bio, to 460 powinienem miec ^^ a fiz? mo?e delikiatnie poprawi?, par? g?upich bdów zrobi?em .
luky278
Posty: 18
Rejestracja: 15 lip 2011, o 11:33

Re: Próg punktowy na lekarski

Post autor: luky278 »

my?la?em nad tym ?e one bior? od teraz rozszerzenie, ale z negatywnej strony= wi?cej osób b?dzie j? zdawa? :p

oby? mia? racj?
Awatar użytkownika
fronc
Posty: 395
Rejestracja: 8 sty 2011, o 17:43

Re: Próg punktowy na lekarski

Post autor: fronc »

ma?o kto pewnie si? nastawia? na 3 rozszerzenia w ostatniej chwili, i ci co by wyl?dowali w olsztynie mog? dosta? si? teraz do wawy ( tam jest ponad 400 miejsc )
Awatar użytkownika
tista
Posty: 58
Rejestracja: 10 lut 2014, o 01:49

Re: Próg punktowy na lekarski

Post autor: tista »

Rejestrowaliście się już na lekarski do Olsztyna? Bo nie ogarniam tej ich strony internetowej rekrutacji.
Podpunkt 4 wybierz egzaminy na studia dotyczy tylko starej matury, czy te ich egzaminy na studia po po prostu wyniki z matur?
Awatar użytkownika
fronc
Posty: 395
Rejestracja: 8 sty 2011, o 17:43

Re: Próg punktowy na lekarski

Post autor: fronc »

raczej po prostu wyniki
Awatar użytkownika
tista
Posty: 58
Rejestracja: 10 lut 2014, o 01:49

Re: Próg punktowy na lekarski

Post autor: tista »

fronc w wynikach matur wpisywałeś wszystkie, czy tylko te które Ci się liczą podczas rekrutacji? Nadal mnie dręczą te egzaminy na studia". Zadzwonię w poniedziałek i się spytam
Awatar użytkownika
fronc
Posty: 395
Rejestracja: 8 sty 2011, o 17:43

Re: Próg punktowy na lekarski

Post autor: fronc »

wpisałem na wszelki wypadek wszystkie - system sam właściwe wybierze
Awatar użytkownika
ngrd
Posty: 6
Rejestracja: 5 lip 2015, o 14:27

Re: Próg punktowy na lekarski

Post autor: ngrd »

Hej fronc, przejrzałam forum z czasu poprzedniej rekrutacji. Też mi kiedyś tyle zabrakło ale na inne studia. Udało Ci się poprawić w tym roku?
Awatar użytkownika
fronc
Posty: 395
Rejestracja: 8 sty 2011, o 17:43

Re: Próg punktowy na Kierunek Lekarski Olsztyn

Post autor: fronc »

nie / ale może coś wyżydzę w OKE - czekam na termin ( są osoby którym np 4 punkty dodali - jak to można tak sprawdzać . ) . I przez zmianę warunków na CMUJ i WUM wszyscy mówią że próg w Olsztynie spadnie - może nawet do takiego 2 lata temu
Awatar użytkownika
ngrd
Posty: 6
Rejestracja: 5 lip 2015, o 14:27

Re: Próg punktowy na Kierunek Lekarski Olsztyn

Post autor: ngrd »

Ooo ja właśnie idę jutro oglądać pracę bo się ostro rozjechałam z moimi wyliczeniami

Ale też mi się wydaje, że próg może spaść, są jeszcze 3 nowe uczelnie.
Awatar użytkownika
fronc
Posty: 395
Rejestracja: 8 sty 2011, o 17:43

Re: Próg punktowy na Kierunek Lekarski Olsztyn

Post autor: fronc »

no właśnie ja też, jak zobaczyłem klucz to myślałem że będę miał z 90 z bio a tu stare 83
Awatar użytkownika
ngrd
Posty: 6
Rejestracja: 5 lip 2015, o 14:27

Re: Próg punktowy na Kierunek Lekarski Olsztyn

Post autor: ngrd »

Dokładnie co prawda nie liczyłam aż na 90, ale nie miałam starego wyniku bo jeszcze nigdy nie pisałam biologii.
Awatar użytkownika
tista
Posty: 58
Rejestracja: 10 lut 2014, o 01:49

Re: Próg punktowy na Kierunek Lekarski Olsztyn

Post autor: tista »

Jeszcze jedno pytanie z serii tych dość głupich: przy numerach matur/aneksów jest napisane, żeby wpisać je wszystkie. Moja sytuacja wygląda tak, że maturę zdawałam w 2013, a biologię i chemię pierwszy raz napisałam w 2014. W tym roku poprawiałam i oba wyniki mam wyższe na tegorocznym aneksie. Mam więc wpisywać numer zeszłorocznego aneksu, czy nie? Bo jeśli wpiszę wszystkie 3 numery, to na wydruku podania ostatni pokrywa się z data wystawienia i nic tam nie widać

A co do wglądu, to ja byłam w tym roku, bo wynik z biologii mnie niemiło zaskoczył. Byłam w piątek, ale nic tam nie ugrałam. Tylko tyle, że dzień wcześniej zadzwonili do mnie z OKE, że dodali mi 1 pkt z biologii, bo źle mi je zliczyli
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 14 gości