progi punktowe

Opinie o analityce medycznej na studiach. Pomoc w podjęciu decyzji co do uczelni oraz przyszłej pracy zawodowej. Materiały pomocne w studiowaniu analityki medycznej.
Awatar użytkownika
norbi92
Posty: 1565
Rejestracja: 7 sie 2010, o 11:47

Re: progi punktowe

Post autor: norbi92 »

vuze, o tak Pewnie dlatego, że ją otworzyli chyba dopiero w 2007 roku Jakby w Szczecinie otworzyli farmację, to progi też byłyby niskie
ногомас

Re: progi punktowe

Post autor: ногомас »

a jak w szczecinie liczyli? (%bio+%chem)/2 ?
Awatar użytkownika
norbi92
Posty: 1565
Rejestracja: 7 sie 2010, o 11:47

Re: progi punktowe

Post autor: norbi92 »

самогон, nie. %bio + %chem Ze względu na to, że niedawno otworzyli jest mniej chętnych niż w innych miastach. Pamiętam, że w 2010 roku na analitykę na PUM-ie dostała się osoba, która miała 10% z chemii rozszerzonej
zjebalammature
Posty: 8
Rejestracja: 30 cze 2012, o 22:17

Re: progi punktowe

Post autor: zjebalammature »

witam, przejrzałam juz chyba całe forum w poszukiwaniu progow z ubieglego roku na wum na dietetyke, techniki dent, i elektroradiologie, jesli ktos takowe zna, prosze o podanie, punktacji.
dummy
Posty: 8
Rejestracja: 29 cze 2012, o 17:21

Re: progi punktowe

Post autor: dummy »

na dietetykę było ok. 252 chyba
MarSi
Posty: 10
Rejestracja: 23 wrz 2011, o 22:18

Re: progi punktowe

Post autor: MarSi »

w Szczecinie był taki motyw, że rekrutacje mieli do 9 czerwca (a wszędzie było do 5 lipca, +/-). wiec kto nie wiedzial, no to zonk z tym terminem, a nie zrobili drugiej rekrutacji, tylko poprzyjmowali ludzi, którzy ledwo pozdawali matury, z pierwszego naboru.
Irys
Posty: 70
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:13

Re: progi punktowe

Post autor: Irys »

Witam,sprzedam materiały na pierwszy rok analityki medycznej na SUMie. Materiały starannie sporządzone, posegregowane w oddzielnych teczkach. W skład wchodzi m.in:
-notatki z wykładów i ćwiczeń z poprzednich lat,
-własne notatki i opracowania tematów z tego roku,
-ksera potrzebnych fragmentów książek m.in: „seminaria z cytofizjologii” Kawiak, „Lingua latina pharmaceutica” Bugaj, Lingua latina ad usum pharmaciae studentium Filipczak-Nowicka,
-materiały na płycie CD (pytania, referaty, notatki, szkiełka na histologię)

W razie pytań proszę o kontakt na PW lub mail: natala.[at].com
Awatar użytkownika
vuze
Posty: 831
Rejestracja: 13 lip 2008, o 16:01

Re: progi punktowe

Post autor: vuze »

norbi92 pisze:vuze, o tak Pewnie dlatego, że ją otworzyli chyba dopiero w 2007 roku Jakby w Szczecinie otworzyli farmację, to progi też byłyby niskie
chociaż w tamtym roku próg na stomę w szczecinie też mnie zaskoczył. z 3rozsz przedmiotów 197pkt, gdzie wszędzie był wymóg dużo wyższy chyba nawet coś koło 240 jak nie więcej
Awatar użytkownika
norbi92
Posty: 1565
Rejestracja: 7 sie 2010, o 11:47

Re: progi punktowe

Post autor: norbi92 »

Nom bardzo niski Ja przy swoich 170 musiałbym napisać fizykę na 30% i bym się dostał A pasowałoby mi studiowanie w Szczecinie, bo moja siostra tam mieszka.
misio_pysio
Posty: 17
Rejestracja: 23 wrz 2011, o 17:12

Re: progi punktowe

Post autor: misio_pysio »

SPRZEDAM MATERIAŁY na 1 rok analityki medycznej ŚUM! Wzbogacane i uzupełniane przez dwa lata!

Są to: ksera wszystkich potrzebnych książek i skryptow, materiały na kolokwia i seminaria- wszelkiego rodzaju notatki, kserówki, ściągi, itp),
zdjęcia szkiełek na histologię, notatki z wykładów, zdjęcia, skany, artykuły, pytania na kolokwia, seminaria oraz EGZAMINY, prezentacje.
Ogółem- wszystko co niezbędne aby zaliczyć ten rok.

Ponadto dołączam materiały na płytce. Wszystko jest aktualne, czytelne, opisane, posegregowane i dokładnie opracowane!

Polecam i zachęcam!

Cena do uzgodnienia.

Kontakt i więcej informacji- na PW lub kom- 698511391

Chętnie odpowiem na wszystkie pytania dotyczące 1 roku
ala1234
Posty: 29
Rejestracja: 23 lip 2012, o 10:12

Re: progi punktowe

Post autor: ala1234 »

Czy ktoś wie jakie są szanse na dostanie się w rekrutacji uzupełniającej (termin: 16.08) na analitykę na Wumie? Jestem 15 na rezerwie i brakuje mi 2 punktów do progu.
Awatar użytkownika
Glina
Posty: 892
Rejestracja: 13 wrz 2010, o 12:50

Re: progi punktowe

Post autor: Glina »

ala1234 pisze:Czy ktoś wie jakie są szanse na dostanie się w rekrutacji uzupełniającej (termin: 16.08) na analitykę na Wumie? Jestem 15 na rezerwie i brakuje mi 2 punktów do progu.
Są szanse
margaretka91
Posty: 183
Rejestracja: 18 cze 2010, o 12:31

Re: progi punktowe

Post autor: margaretka91 »

Sprzedam płytkę z materiałami na pierwszy rok analityki na SUM’ie !
Znajdziesz na niej :

-posegregowane materiały na każde kolokwium z poszczególnych przedmiotów,
-notatki z wykładów
-notatki z seminariów
-pytania na kolokwia i egzaminy
-książki w wersji elektronicznej
-prezentacje
Itd….

Kontakt pod numerem telefonu 782546984 lub gg 2982617

Cena to tylko 15 złotych!

Zapraszam!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości