Proszę bardzo o pomoc!

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
mlotek
Posty: 60
Rejestracja: 21 sty 2010, o 09:08

Proszę bardzo o pomoc!

Post autor: mlotek »

Mam pytanie w sprawie wyboru studiów.

Chciałam iść na medycynę w tym roku. Jednak matura okazała się inna niż oczekiwałam. Powiem tak: byłam na profilu biol-chem przez trzy lata. Uczyłam się regularnie. W trzeciej klasie to były powtórki i wielki zapieprz. Przerobiłam masę zadań. Kilka zbiorów zadań z chemii i biologii, bo myślałam, że mi się uda. Te studia są moim marzeniem. Chcę pomagać innym.

Dlatego mam pytanie, bo miałam plan zastępczy, żeby pójść na biologię. Jednak wszyscy mi ją odradzają. Teraz muszę wybrać zastępczy kierunek na rok, bo w przyszłym roku chcę podjąć nową próbę, bo na marzenia nie jest nigdy za późno. Myślałam także o analityce medycznej. Jednak mówią, że jest trudno pogodzić naukę do matury ze studiowaniem choć jest dużo materiałów na studiach pod maturę. Co doradzicie? jakie studia wybrać mogę oprócz tych? Każda wskazówka jest mile widziana Powiem tak. Nie chcę zostawać rok w domu na nauce, bo tyle się uczyłam,a w przyszłym roku nie wiadomo jaka będzie matura. Rodzice myśleli także nad studiami niestacjonarnymi. Jednak będzie mi ich żal, że będą wywalać tyle pieniędzy na mnie.

Dlatego proszę o wskazówki jak postąpić Będę bardzo wdzięczna za pomoc i rady . Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
Awatar użytkownika
Anarchia
Posty: 279
Rejestracja: 20 sty 2012, o 20:27

Re: Proszę bardzo o pomoc!

Post autor: Anarchia »

wybierz np pielegniarstwo. Takze bedziesz pomagac. Lub poloznictwo, Bo o rat-med pozniej trudno o prace.

A jest szansa ze nóż ci sie spodoba i zostaniesz do konca na tych studiach
elfiatka
Posty: 39
Rejestracja: 5 lip 2011, o 11:47

Re: Proszę bardzo o pomoc!

Post autor: elfiatka »

poczekaj do wyników) skoro dużo sie uczyłaś to pewnie dobrze ci poszło
judu
Posty: 49
Rejestracja: 2 mar 2011, o 18:16

Re: Proszę bardzo o pomoc!

Post autor: judu »

mlotek pisze:myślałam, że mi się uda
i jak
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 77 gości