Proszę o radę :)

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: Proszę o radę :)

Post autor: Padre Morf »

Ano dlatego, ze wiekszosc forumowiczow po czym latwo poznac wypowiadala sie na temat uczelni na podstawie informacji, ktore gdzies przeczytaly w sieci, albo uslyszaly od znajomych znajomych itd. , a Morfeusz jest (na tym forum) , wydaje mi sie, pierwszym osobnikiem, ze tak powiem, ktory mial PELNA STYCZNOSC z obiema akademiami i chyba jest roznica miedzy wierzeniem w to co mowi Morfeusz, a tym, co mowia inni forumowicze, jesli wiesz co mam na mysli.
hehehe
moge sie jeszcze rozprawic z wizją studiow medycznych jako super, hiper mega trudnych
lung
Posty: 606
Rejestracja: 26 sie 2007, o 14:05

Re: Proszę o radę :)

Post autor: lung »

No to opisz nam tu jak to tak na prawde jest , czy hiper trudno, czy przy systematycznej nauce po 4-5 godz. dziennie mozna sobie dobrze radzic ?


Ps. A tak ode mnie do Ciebie Andzia - przestan sie zameczac ktora AM jest lepsza, tylko wybierz ta do ktorej Ty chcesz isc (mam na mysi miasto) i koniec kropka. Nie zwracaj uwagi na innych, bo potem bedziesz zalowala, ze zamiast pojsc tam gdzie chcialas poszlas tam gdzie inni chcieli.
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Proszę o radę :)

Post autor: Korczaszko »

lung pisze:No to opisz nam tu jak to tak na prawde jest , czy hiper trudno, czy przy systematycznej nauce po 4-5 godz. dziennie mozna sobie dobrze radzic ?
też bym chetnie poczytała, choć na AM sie nie wybieram. weterynaria to chyba porównywany poziom, a złuchanie że to 5,%roku ciągłego zakuwania nie jest miłe. W ogóle Morfeusz, bardzo lubię Twoje posty miło sie je czyta i są takie szczere, a nie jakieśstraszaki"
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: Proszę o radę :)

Post autor: Padre Morf »

No to opisz nam tu jak to tak na prawde jest , czy hiper trudno, czy przy systematycznej nauce po 4-5 godz. dziennie mozna sobie dobrze radzic ?
studiowałem 2 kierunki więc z mojego punktu widzenia wyglądało to inaczej. Prawda jest taka, że medycyna to nie są jakieś super mega ciężkie studia. Studiowałem teologie i w moim odczuciu była ona cięższa niż lek.
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 667
Rejestracja: 14 sie 2007, o 09:56

Re: Proszę o radę :)

Post autor: Andzia »

lung, kochany, nie rozumiemy się . Mój post nie był nastawiony wrogo w Twoją stronę, co niestety tak odebrałeś. Nie mam zamiaru walczyć tu z Tobą na słówka.
Nie oceniam Twej inteligencji, no, chyba, że poczułeś się zagrożony w pewnym momenciegt.
Słońce, nie chodzi o żadne porównywania kto więcej przeczytał i ja takowych nie robiłam, a jedynie odpowiedziałam na Twą zaczepną uwagę.
Ale może skończę z wypominaniem i Ci to również radzę .
Jeżeli moją odpowiedź na Twoją odezwę odebrałeś jako atak, prostuję i mówię, że się pomyliłeś .
I wracając do inteligencji, nie oskarżam Cię o jej brak, bo jak na razie nie zaobserwowałam jakichkolwiek przejawów defektu .

Trochę mnie rozbawiłeś tą odpowiedzią, no ale i zaskoczyłeś, bo nie spodziewałam się takiej reakcji. Także, peace . Z całym szacunkiem .

[ Dodano: Nie Sty 06, 2008 16:39 ]
pani Korczaszko pisze:ej tam bez agresji
prestiż jest potrzebny np. snobom
ja proponuję zastanowić sie gdzie chcesz mieszkać przez 6 lat? W Warszawie gdzie są kina teatry itd czy w Białym gdzie jest świeższe powietrze wszystkiemu przyjrzyj się dokładnie, bo nawet takie głupie aspekty mogą przekonać (mnie np. przekonał Warszawski Festiwal Filmowy )
Tyle że z drugiej strony można na to spojrzeć, że przecież wyjeżdżam na studia się uczyć, a nie chodzić do kina, prawda? Jest dużo za, przeciw, stąd te dylematy . Już mniej więcej rozrysowałam sobie plan działania, także dobrze jest .

A gdzie studiuje kolega Lung?
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Proszę o radę :)

Post autor: Korczaszko »

Andzia pisze:Tyle że z drugiej strony można na to spojrzeć, że przecież wyjeżdżam na studia się uczyć, a nie chodzić do kina, prawda?
ja jadę na studia nie tylko studiować i Tobie radzę nie nastawiać się tylko na naukę ale i na zabawę. Akurat film to moja pasja, więc owszem jadę na studia chodzić do kina, poznać nowych ludzi, no i uczyć, by zdobyć wykształcenie w kierunku zawodu który zawsze chciałam wykonywać

Lung szykuje się na medycynę we Wrocławiu jeszcze nie studiuje, jeśli mogę odpowiedzieć za niego

[ Dodano: Nie Sty 06, 2008 17:11 ]
napisałam to tylko jako przykład, żebyś zwróciła uwagę też na rzeczy, które nie wiążą się bezpośrednio ze studiowaniem i nauką a bardziej z życiem studenckim.
Ale już w temacie się nie wypowiadam, bo kupę o tym wiem
lung
Posty: 606
Rejestracja: 26 sie 2007, o 14:05

Re: Proszę o radę :)

Post autor: lung »

Dobra Andzia nie ma co sie klucic

Ja nigdzie nie studiuje.zamierzam na AM Wroclaw (lek) a jak sie nie dostane to AM Szczecin (wole nie mowic co bedzie jak sie nie dostane .).
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 667
Rejestracja: 14 sie 2007, o 09:56

Re: Proszę o radę :)

Post autor: Andzia »

To zapraszam do Warszawy, albo Białegostoku .
lung
Posty: 606
Rejestracja: 26 sie 2007, o 14:05

Re: Proszę o radę :)

Post autor: lung »

Pomysle.w sumie to tylko 450 km drogi
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 667
Rejestracja: 14 sie 2007, o 09:56

Re: Proszę o radę :)

Post autor: Andzia »

O widzisz .
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości